KRAKÓW i Małopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob gru 15, 2018 11:45 Re: KRAKÓW i Małopolska

Pilnie poszukuję weta dla kota białaczkowego, który leczy ludzkim interferonem.

Kharmie

Od: Śro sty 18, 2012 0:00

Post » Wto lut 26, 2019 16:38 Re: KRAKÓW i Małopolska

kasumi pisze:Szukam weta w Krakowie który ogarnia temat kociej tarczycy, dokładnie chodzi mi o nadczynność.

miszelina pisze:
astaldi pisze:Witam :) jakiego dobrego weterynarza polecacie do usunięcia kamienia nazębnego i przeglądu paszczy w okolicach Krowodrzy/Bronowic/Rynku?

Zdrowie Czterołapa, Grenadierów, dr Hajnrych

Jak tam się sanacja paszczy kształtuje cenowo?

Byłam tam niedawno z moja Jagą, ale zanim podejmiemy się zabiegu musimy wyleczyć nerki. Cena zabiegu w tym gabinecie zależy od tego czy to tylko sanacja, czy też ekstrakcja, ale powiedziano nam, że tak do 400,- Tam są trzy wetki: dr Hajnrych, dr Kozioł i dr Konopka - ta ostatnia zrobiła na mnie niezbyt dobre wrażenie, po wejściu do gabinetu zapytała "to co robimy?" jakby wcześniej nie mogła po prostu zajrzeć do karty, a na moje pytanie o sprawdzenie stanu dziąseł po antybiotyku powiedziała, że nie widzi "bo kot ma czarne dziąsła" 8O

Kleo4

Od: Pt sty 20, 2017 19:30

Post » Wto lut 26, 2019 20:08 Re: KRAKÓW i Małopolska

Do zębów polecam bardzo dr Chmielarz z przychodni Z Pazurem, ul. Radzikowskiego.
Usuwaliśmy tam zębiska, świetna robota
Obrazek
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.

Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

Od: Nie paź 08, 2006 17:11

Post » Śro mar 20, 2019 12:29 Re: KRAKÓW i Małopolska

Błagam polećcie mi dobrego, dokładnego weterynarza w Krakowie lub okolicach. Jeden zdiagnozował FIP, mimo tego ze zrobiona została tylko morfologia a test Rivalty wyszedł negatywnie. W usg płyn w brzuchu, powiększona wątroba i węzły chłonne. Drugi wet, zasugerował się diagnoza pierwszego i nawet nie robił żadnych innych badań. To już mój 4 kot, który choruje na FIP, a podobno to rzadka choroba ... mam cały czas nadzieje ze to jednak nie to.

Aleksandra2876

Od: Śro mar 20, 2019 12:23

Post » Śro mar 20, 2019 20:24 Re: KRAKÓW i Małopolska

ja nieodmiennie polecam Krakvet na Sanockiej
Pozdrawiam,
Nuśka & Romeros

Nuśka

Od: Wto gru 16, 2003 0:23

Post » Śro mar 20, 2019 20:44 Re: KRAKÓW i Małopolska

Aleksandra2876 pisze:Błagam polećcie mi dobrego, dokładnego weterynarza w Krakowie lub okolicach. Jeden zdiagnozował FIP, mimo tego ze zrobiona została tylko morfologia a test Rivalty wyszedł negatywnie. W usg płyn w brzuchu, powiększona wątroba i węzły chłonne. Drugi wet, zasugerował się diagnoza pierwszego i nawet nie robił żadnych innych badań. To już mój 4 kot, który choruje na FIP, a podobno to rzadka choroba ... mam cały czas nadzieje ze to jednak nie to.

"Z pazurem" na radzikowskiego spróbuj.
Obrazek
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.

Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

Od: Nie paź 08, 2006 17:11

[poprzednia]