BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon gru 05, 2011 7:36 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Polecam klinikę "Nad Brdą" przy ulicy Bulwary 1A tel. 52 349 38 99 pn-pt 10-20, sob 10-14, w dawnej siedzibie kliniki "Centrum" (która mieści się teraz na ulicy Bełzy). Pan Przemysław Marek młody, kompetentny człowiek, zajmuje się moimi kocurami, młodego mi wyleczył bardzo szybko i skutecznie z kociego kataru, w ubiegłym tygodniu go również kastrował, starszego kota równie szybko i skutecznie wyleczył z kamieni w przewodzie moczowym.
Jak już pisałem wcześniej w innym poście polecam bardzo tą klinikę. Ceny na przyzwoitym poziomie. Lekarz z bardzo dużą wiedzą i bardzo przyjazny dla zwierząt.

kobra672 pisze:A tu ich stronka http://przychodnia-nadbrda.bydgoszcz.eu/index.html
Naprawdę polecam!


vailet 5.12.2011 pisze:Słyszałam że Klinika nad Brdą się stara bo muszą zdobyć jakąś renomę.Nie byłam tam,ale ze słyszenia ktoś mi polecał.Czy ktoś miał tam kota do pobierania krwi :?: Szukam kogoś kto da radę z mocno stresującą się kotką,którą w czwórkę trzeba było trzymać :( Weci kotom nie lubią krwi pobierać,a ja muszę wkońcu zrobić badania przed sterylką.Ile kosztuje nad Brdą pierwsza wizyta :?: i dalsze.Pozdr.

kobra672

 
Posty: 1
Od: Śro sie 24, 2011 8:48

Post » Śro gru 28, 2011 13:07 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Ja polecam weterynarzy w Łochowie na ul. Dębowej 31(koło Bydgoszczy za Nakielską i Lisim Ogonem) to Rafał Bernacki i Lidia Kwiatkowska. Przeszłam wiele klinik weterenaryjnych i tych lekarzy mogę z całą odpowiedzialnością polecić.Leczyłam u nich i pieski i kotki(pierdołki i poważne choroby), mają wspaniałe podejście i do zwierząt i do ich włascicieli. Ceny niskie.Doktor Bernacki również przyjmuje w schronisku dla zwierzat w Bydgoszczy. Mogę również polecic wet. Sławomira Sypka z ul. Gdańskiej 75, dobry wet od kotków z psami do niego nie jeździłam.poleciły mi go kolezanki kociary i miały racje facet może nie ma wypasinego gabinetu ale leczy dobrze i jak trzeba to kocie siuśki do wyciśnięcia nie sa mu obce :D . Wetów na Bełzy i Cieplickiej raczej nie polecam chyba ze sie coś tam zmieniło.

ewa apropo 24.10.2012 pisze:ŁOCHÓW

Witam
Chciała bym polecić tym którzy szukają dobrego weterynarza lecznicę w Łochowie koło Bydgoszczy pana Rafała Biernackiego. Jestem z Bydgoszczy i dopiero tam spotkałam się z kompetencją, niesamowitym zaangażowaniem i zrozumieniem w trudnych chwilach.
Mój kot miał FIP (mokry - straszna wyniszczająca, śmiertelna choroba). Weterynarze w mojej pobliskiej lecznicy nie rozpoznali choroby, szukałam ratunku dla mojego przyjaciela i trafiłam do Łochowa. Dopiero tam została postawiona prawidłowa diagnoza, wytłumaczono mi co nas czeka, spotkałam się z autentycznym współczuciem. Doktor Dariusz Surawski robił wszystko żeby mojego kota nic nie bolało (np. nie spotkałam się nigdy żeby ktoś masował kota przy zastrzyku), a doktor Rafał Biernacki poświęcił swój wolny czas - niedzielny wieczór. Pomogli nam gdy nadszedł czas podjąć decyzję. Wiem że zrobili wszystko żeby Maciek - mój kot chociaż jeszcze na chwilę mógł z nami być i nie dopuścili do tego by cierpiał.
Chociaż dla bydgoszczan dojazd może być problemem, ale gdy nasze zwierzęta są chore naprawdę warto dotrzeć do dobrego weterynarza.

Andzia11111111

 
Posty: 8
Od: Śro lut 25, 2009 20:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt kwi 13, 2012 22:36 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz
Witam !
Czy ktoś korzystał z lecznicy na ul. G. Zapolskiej?
Czy jest godna polecenia.
Pozdrawiam.

chica111

 
Posty: 1
Od: Pt kwi 13, 2012 22:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt maja 04, 2012 13:17 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

jomi20

 
Posty: 153
Od: Nie wrz 21, 2008 20:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt sie 24, 2012 12:48 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Brodnica

Ja osobiście jestem zadowolona z dra Choszczewskiego. Niesamowite podejście do pacjenta ( i dobra pamięć). Wizyty są dość długie, co cieszy w gabinecie ale już niekoniecznie na poczekalni ;)
Radzi zazwyczaj tak, jakby to był jego własny zwierzak. Może czasem trochę za bardzo roztkliwia się nad pacjentem, ale przynajmniej widać, że ma do tego serce.
4 Łapy, ul. Waryńskiego 27

Kto może się podzielić swoimi opiniami wetów w Brodnicy i okolicach?
Obrazek

Patti:)

 
Posty: 379
Od: Wto lis 17, 2009 17:08

Post » Nie wrz 23, 2012 16:50 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

a ja potrzebuje weterynarza - okuliste. Zna ktoś takiego w Bydgoszczy?

kalaarepa

 
Posty: 12
Od: Śro mar 07, 2012 20:30

Post » Nie wrz 23, 2012 17:24 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Z tego co pamiętam to p. Wiesława Połulich. Ale obecnie nie ma takiej informacji na stronie. Niestety samej przychodni nie poleca - rozstałam się z nimi i nie wrócę.

jomi20

 
Posty: 153
Od: Nie wrz 21, 2008 20:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Nie paź 07, 2012 15:24 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

BYDGOSZCZ
NIE POLECAM
*Ostatnio zawiodłam się na klinice w Fordonie "Przylesie": http://www.przylesie-vet.pl/main.html
Jeżeli chodzi o kastrację kocurka, wszystko było ok. Tylko nie wiem czy za dużej dawki znieczulającej nie dostał. Doszedł do siebie dopiero po dobie:( Mieliśmy okropną nieprzespaną noc. Ale nie o tym chciałam pisać. Byłam ostatnio z moją devonką. Za szybko mi ją zaszczepili-to raz, a dwa moja kotka to szylkretka-dosyć jaśniutka , ale po łapkach i pyszczku od razu widać. Obie wetki zastanawiały się jaki to kolor, mówię im: mama kotki to szylkret czarny, ojciec rudy, to jeżeli patrząc na geny musi być to szylkretka, z resztą widać, ze ani nie jest pręgowana ani ruda ani czarna. Niby to nic wielkiego, ale troszkę mnie to uprzedziło.
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Théophile Gauthier

Obrazek Obrazek

Ola Ol

 
Posty: 23
Od: Czw paź 04, 2012 18:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Nie paź 28, 2012 9:57 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

TORUŃ

Czy ktoś może coś powiedzieć o gabinecie pana wet. Tobolewskiego przy ulicy Kniaziewicza?

Z góry dziękuję!

natalian

 
Posty: 846
Od: Śro sty 16, 2013 12:04

Post » Sob mar 30, 2013 14:44 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

penny-lane

 
Posty: 64
Od: Wto lut 14, 2012 10:47

Post » Sob kwi 27, 2013 21:42 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Andzia11111111 pisze:Ja polecam weterynarzy w Łochowie na ul. Dębowej 31(koło Bydgoszczy za Nakielską i Lisim Ogonem) to Rafał Bernacki i Lidia Kwiatkowska. Przeszłam wiele klinik weterenaryjnych i tych lekarzy mogę z całą odpowiedzialnością polecić.Leczyłam u nich i pieski i kotki(pierdołki i poważne choroby), mają wspaniałe podejście i do zwierząt i do ich włascicieli. Ceny niskie.Doktor Bernacki również przyjmuje w schronisku dla zwierzat w Bydgoszczy. Mogę również polecic wet. Sławomira Sypka z ul. Gdańskiej 75, dobry wet od kotków z psami do niego nie jeździłam.poleciły mi go kolezanki kociary i miały racje facet może nie ma wypasinego gabinetu ale leczy dobrze i jak trzeba to kocie siuśki do wyciśnięcia nie sa mu obce :D . Wetów na Bełzy i Cieplickiej raczej nie polecam chyba ze sie coś tam zmieniło.

ewa apropo 24.10.2012 pisze:ŁOCHÓW

Witam
Chciała bym polecić tym którzy szukają dobrego weterynarza lecznicę w Łochowie koło Bydgoszczy pana Rafała Biernackiego. Jestem z Bydgoszczy i dopiero tam spotkałam się z kompetencją, niesamowitym zaangażowaniem i zrozumieniem w trudnych chwilach.
Mój kot miał FIP (mokry - straszna wyniszczająca, śmiertelna choroba). Weterynarze w mojej pobliskiej lecznicy nie rozpoznali choroby, szukałam ratunku dla mojego przyjaciela i trafiłam do Łochowa. Dopiero tam została postawiona prawidłowa diagnoza, wytłumaczono mi co nas czeka, spotkałam się z autentycznym współczuciem. Doktor Dariusz Surawski robił wszystko żeby mojego kota nic nie bolało (np. nie spotkałam się nigdy żeby ktoś masował kota przy zastrzyku), a doktor Rafał Biernacki poświęcił swój wolny czas - niedzielny wieczór. Pomogli nam gdy nadszedł czas podjąć decyzję. Wiem że zrobili wszystko żeby Maciek - mój kot chociaż jeszcze na chwilę mógł z nami być i nie dopuścili do tego by cierpiał.
Chociaż dla bydgoszczan dojazd może być problemem, ale gdy nasze zwierzęta są chore naprawdę warto dotrzeć do dobrego weterynarza.



Proszę o poprawienie nazwy miejscowości, to nie jest Łochów, a Łochowo.
Moja pierwsza kocia miłość
za TM
Obrazek Obrazek
Nie tworzysz świata, jest on zastany. Można tylko ruszyć tyłek i coś zmieniać. (Anda)

kota7

Avatar użytkownika
 
Posty: 12351
Od: Czw sty 27, 2005 20:19

Post » Pon paź 14, 2013 22:47 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Witam! zamierzam niebawem wysterylizować kotkę w Toruniu. Myślałam o gabinecie Animalis na Mickiewicza (z racji tego, że jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania). Czy ktoś coś wie? A może polecacie innego weta? :)

PoisonGirl

 
Posty: 12
Od: Pon lip 18, 2011 18:52

Post » Wto paź 15, 2013 8:55 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

http://www.vet-med.pl/o-nas-vet-med-torun,246,l1.html
Wysterylizowali setki fundacyjnych kotów, mają naprawdę duże doświadczenie.
Sprawne Łapy Fizjoterapia Zwierząt http://sprawnelapy.pl/
Fundacja KOT http://fundacjakot.pl/

justyna p

 
Posty: 3869
Od: Pon paź 18, 2010 19:45
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto paź 15, 2013 9:08 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Kurczę, trochę daleko, ale najważniejsze, żeby zabieg przeszedł bez komplikacji. Dziękuje za informację!

PoisonGirl

 
Posty: 12
Od: Pon lip 18, 2011 18:52

Post » Wto paź 15, 2013 9:52 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Bez przesady ;) Toruń to nieduże miasto. Ludzie wożą zwierzaki do dobrych wetów do innych miast 8)
Sprawne Łapy Fizjoterapia Zwierząt http://sprawnelapy.pl/
Fundacja KOT http://fundacjakot.pl/

justyna p

 
Posty: 3869
Od: Pon paź 18, 2010 19:45
Lokalizacja: Toruń

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości