BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie mar 01, 2015 23:51 Re:

szczęściara pisze:Szubin

Kaptur Maciej
pl. Wolności 3a
89-200 Szubin
tel. 0 52 384 21 01

Radze omijac szerokim lukiem.

2tf9ak8

 
Posty: 119
Od: Czw lut 03, 2011 0:36

Post » Pon mar 02, 2015 22:54 Re:

szczęściara pisze:Szubin

Kaptur Maciej
pl. Wolności 3a
89-200 Szubin
tel. 0 52 384 21 01

Cos mniejszego od krowy i problem :mrgreen:

2tf9ak8

 
Posty: 119
Od: Czw lut 03, 2011 0:36

Post » Pt lip 03, 2015 18:11 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

kirke18 pisze:GRUDZIĄDZ
Gorąco polecam- pani Ania pracowała z wet Ciszewskim, teraz ma własny gabinet na Lotnisku. Jest mądra, kompetentna, współczująca i pomocna. Polecam jako osoba przwatna i grudziądzki oddział Fundacji For Animals, z którym pani współpracuje.
Przychodnia weterynaryjnaRudy Kotlek.wet. Anna Sargalska Kustronia 3 Grudziądz
56 465 28 28 lub506 023 652

http://www.vetopedia.pl/Przychodnia_wet ... nia_3.html


RUDY KOT i pani Ania, ale nie tylko ona- wszyscy tam pracujący zasługują na polecenie.
Szkoda, ze w moich Chojnicach ze święcą szukać takiego podejścia, i kompetencji właśnie u wet-ów.
Dość powiedzieć,że w potrzebie, nie bacząc na odległość cirka 100km pojechałam z moją kotką- i udzielono mi satysfakcjonującej pomocy, porady, instruktarzu i wyjaśnień.
Gorąco polecam :201461

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3548
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Wto cze 07, 2016 13:14 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

GRUDZIĄDZ
Nadal gorąco polecam Rudy Kot na Lotnisku. Powstała Fundacja Siedem Życzeń pomagająca wszystkim zwierzętom-chwała im! W tym roku nadal sterylizacje wolnożyjących, bezpańskich kotek przez UM za darmo: Tropuś, Mederscy, PsyChodnia.
Obrazek
Obrazek

kirke18

 
Posty: 2132
Od: Pt mar 31, 2006 10:17
Lokalizacja: Grudziądz

Post » Nie sie 07, 2016 12:52 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

oza38 pisze:Bydgoszcz , polecam pana dr.Słodkiego z ul.Bełzy , super wet, super fachowiec. :D

Potwierdzam!

Saraa

 
Posty: 609
Od: Śro kwi 13, 2005 15:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon lut 13, 2017 10:41 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

egwusia pisze:
kirke18 pisze:GRUDZIĄDZ
Gorąco polecam- pani Ania pracowała z wet Ciszewskim, teraz ma własny gabinet na Lotnisku. Jest mądra, kompetentna, współczująca i pomocna. Polecam jako osoba przwatna i grudziądzki oddział Fundacji For Animals, z którym pani współpracuje.
Przychodnia weterynaryjnaRudy Kotlek.wet. Anna Sargalska Kustronia 3 Grudziądz
56 465 28 28 lub506 023 652

http://www.vetopedia.pl/Przychodnia_wet ... nia_3.html


RUDY KOT i pani Ania, ale nie tylko ona- wszyscy tam pracujący zasługują na polecenie.
Szkoda, ze w moich Chojnicach ze święcą szukać takiego podejścia, i kompetencji właśnie u wet-ów.
Dość powiedzieć,że w potrzebie, nie bacząc na odległość cirka 100km pojechałam z moją kotką- i udzielono mi satysfakcjonującej pomocy, porady, instruktarzu i wyjaśnień.
Gorąco polecam :201461


Olbrzymia wiedza i doświadczenie, cierpliwość, bardzo dobry sprzęt, odpowiednie podejście, wyczerpująca diagnostyka i rozsądna lekoterapia. Dzięki nim nasz kot nadal żyje, i miewa się coraz lepiej, chociaż w ciągu ostatnich trzech tygodni był dwiema łapami za tęczowym mostem co najmniej ze cztery razy. Ekipie z Rudego Kota niestraszne powikłania pooperacyjne, zakażenia, ropnie, obrzęk płuc i niewydolność serca. Jesteśmy niewyobrażalnie wdzięczni, a Pavulon serdecznie poleca i dziękuje za uratowanie swojego mechatego dupska :1luvu:
Ta lecznica powinna być pierwszym wyborem każdego kociarza z okolicy. :kotek:

RudaZdzira

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Śro lut 08, 2017 18:14

Post » Czw lut 23, 2017 12:04 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Dr Maciej Czumiel Przychodnia Weterynaryjna "CliniVet"
ul Paderewskiego 20
szczerze polecam, człowiek jak najbardziej kompetentny.

koteczka_01

Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Od: Śro paź 19, 2016 10:26
Lokalizacja: pszczyna

Post » Pt maja 05, 2017 18:39 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Serdecznie polecam klinikę weterynaryjną Aura w Łochowie pod Bydgoszczą. Weterynarze z sercem dla zwierząt i ogromną wiedzą. :D

Yesterdayslies95

 
Posty: 3
Od: Czw maja 04, 2017 19:24

Post » Pt cze 16, 2017 15:54 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

BYDGOSZCZ
Polecam dr Joannę Michna. Przychodnia Mivet na Zapolskiej 8.
Przychodnia w Bydgoszczy jest od niedawna ale p. Doktor z doświadczeniem, wnikliwie diagnozuje, nie boi się wyzwań.
Szerokie zainteresowania. Zdiagnozowała prawidłowo moją kotkę, słyszała to czego inni nie słyszeli. A dzięki diagnozie i właściwie dobranemu lekowi mogłam zrezygnować z kroplówek i drogiego leczenia. Wyniki wszystkie wróciły do normy choć wcześniej już prawie żegnałam się z kotem.
Tak więc dla mnie: lekarz IDEALNY.

jomi20

 
Posty: 153
Od: Nie wrz 21, 2008 20:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt cze 30, 2017 19:17 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

BYDGOSZCZ Grobla 15, jakieś opinie?

greenwich123

Avatar użytkownika
 
Posty: 98
Od: Czw cze 29, 2017 23:49

Post » Czw lip 27, 2017 18:33 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Jak dla mnie niestety zaczęli iść na ilość nie na jakość. Mimo prośby przy kastracji kocura mającego spory problem z narkozami nie przebadano guza, który się pojawił twierdząc że to zrosty po poprzedniej operacji. "Zrosty" doprowadziły w końcu do przetoki, którą już zoperowano i okazało się, że to nie zrosty a guz właśnie. U kotki mimo sugestii leczenia już w momencie postawienia diagnozy (nawracający problem, zawsze ustępujący po podaniu odpowiednich leków) leczenie przeciągano przez prawie miesiąc, przez co kotka bardzo straciła na wadze i dopiero wtedy zastosowano się do sugestii. Kotka wydobrzała od razu po wdrożeniu leczenia. Dodam, że problem występuje od 3-4 lat mniej więcej co roku, zawsze leczona była w klinice na Grobla, więc wgląd w historię leczenia pełny.
Jak zawsze chwaliłam klinikę Fila (Jarek był weterynarzem z powołania i za jego życia wszystko działało super - było wnikliwie badane itp) tak niestety powoli leczę się z przywiązania do nich i szukam innych weterynarzy.
Ruda Paskuda :twisted:

Obrazek

Rudzielec

 
Posty: 445
Od: Pt maja 11, 2007 9:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt paź 20, 2017 23:10 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Kochani, pomocy, koteczka sparaliżowana 4-kończynowo po ataku psa 24godziny temu (mojego psa, w domu, gdzie mieszkały zgodnie 3,5 roku, jestem załamana), nie trzyma głowy, czucie szczątkowe w jednej kończynie piersioowej, zaraz po wypadku zawieziona do kliniki w Bydgoszczy, leczona przeciwobrzękowo, przeciwbólowo, USG bez zmian, RTG nie wykazało złamania kręgosłupa. Co robić gdzie jechać z nią, gdzie diagnozować?? W Bydgoszczy mówią mi, że nie wiadomo czy w ogóle przyżyłaby sedacje do MR, poczekać do poniedziałku, zobaczyć czy zmniejszający się obrzęk (zrobił się bardzo duży zaraz po zdarzeniu) przyniesie poprawę, jeśli nie- to rokowanie bardzo niepomyślne.. Mógłby ktoś mi podpowiedzieć, co powinnam zrobić, gdzie się udać, może wiecie, kto zerknąłby na zdjęcia via net, jeśli nie mogę na razie wozić koteczki? Bardzo proszę o pomoc, jestem załamana jak jeszcze nigdy w życiu...

lennalenna

 
Posty: 3
Od: Pt paź 20, 2017 22:07

Post » Sob paź 21, 2017 2:01 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

tyle tylko moge powiedziec ,ze duze dawki wit c sciągają krwiaki

anka1515

 
Posty: 4065
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Sob paź 21, 2017 5:20 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Nie wiem gdzie po pomoc ale mogę udostępnić acerolę w proszku jeśli chcesz wypróbować tak duże dawki wit.C.

jomi20

 
Posty: 153
Od: Nie wrz 21, 2008 20:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Sob paź 21, 2017 5:22 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Zadzwoń może do Łochowa do Biernackiego. Super lekarz, chirurg, jeżdzi do domu

jomi20

 
Posty: 153
Od: Nie wrz 21, 2008 20:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości