BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon cze 16, 2008 16:22

Grudziądz

Przychodnia dla zwierząt "Reksio"
lek. wet. Marek Celiński
ul Jackowskiego 43
tel 0-56 46 58 215, kom 0 501 322 310
czynne pn. - pt. 12 - 20, sob. 10 - 14,
i ul. Rybacka 4
0-56 462 33 36
czynne pn. - pt. 9 - 18, sob. 9 - 13
wspaniały gabinet, zespół, człowiek,
badania USG, EKG, RTG,badania laboratoryjne na miejscu
naprawdę szczerze polecam
09.2009 kirke18 pisze:"Reksia" nie polecam, Celiński już stracił wrażliwość, potrafi operować bez rękawiczek, i takie tam. Nikt z moich zwierzęcych znajomych tam nie leczy. A propos- Czumiel u Celińskiego praktykował, a jak się wyuczył-widać.
Ostatnio edytowano Pon cze 16, 2008 20:12 przez sweet-a, łącznie edytowano 1 raz

sweet-a

 
Posty: 5059
Od: Pon lip 02, 2007 12:42
Lokalizacja: ok.Grudziądza, woj. Kuj - Pom

Post » Pon lip 14, 2008 23:00

TORUŃ

Czemu nikt z Torunia nie pisze o dr n. wet. Mirosławie Krawczyku? Bardzo gorąco polecam. ul. Legionów 216 tel. 660 21 75. przyjmuje niemal do nocy. Specjalizacje z parazytologii, ale z własnego doświadczenia wiem, że również tzw. przypadki beznadziejne. Nigdy nie usypia zwierząt, walczy o nie do końca, uwiezcie sama to przeszłam. Choć może to być również minus.
Lecznicę na Kościuszki nauczyłam się traktować jako pogotowie ratunkowe i pod tym względem nie mam zastrzeżeń, choć nagminnie popełniają ten sam błąd podają antybiotyki bakteriobujcze z bakteriostatycznymi - to podobno stara szkoła, zbyt osłabia organizm i nie daje wcale efektu wzmocnienia leczenia. Ale sytuacje awaryjne też ich polecam zwłaszcza dr Garstecgiego, Siebersa, i tzw `młodszego` Rykaczewskiego.
awa pisze:Zgadza sie, swietny lekarz

agatka84 pisze:Tylko dr n. wet. Mirosław Krawczyk. Jemu ufam w 100% i jestem cała chora kiedy muszę jechać do kogoś innego. Świetnie diagnozuje. Dużo potrafi wywnioskować ze zwykłego badania palpacyjnego, nie naciąga od razu na badanie krwi, usg itp. Odpowie na każde pytanie, dokładnie tłumaczy co się dzieje ze zwierzakiem.

05.2011 DITRI pisze:ja polecam świetny wet ,tylko nagłe przypadki odpadają czasu nie znajdzie napewno :-( trzeba się umówić znacznie szybciej niestety
Ostatnio edytowano Wto lip 15, 2008 12:18 przez Estraven, łącznie edytowano 1 raz

Agn

Avatar użytkownika
 
Posty: 22355
Od: Pt paź 21, 2005 14:01
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt paź 17, 2008 11:54

Toruń

"Salus" s.c. Dr Maria Ronikier - Dolańska i Dr Tomasz Charyton - cudowni ludzie!!
telefon 056 652 81 67
:1luvu:
01.2009 julka622 pisze:Polecam gorąco! Szybkie i trafne diagnozy, otwarte nawet w niedziele, a do tego tanio! :)

04.2011 DorotaC pisze:Bardzo, bardzo gorąco polecam lecznicę Salus na Lelewela. Lekarze z wielkim sercem, dobrzy specjalisci, którzy walczą do końca.

05.2011 DITRI pisze:Z " salusem "jestem całym sercem
Pani Maria i Pan Tomasz to świetni ludzie :-)
czynni 7 dni w tygodniu a i nocą jak by była potrzeba to pomogą


malenstwo777 8.06.2011 pisze:TORUŃ

Przychodnia SALUS na ul. Lelewela
Pan Tomasz i Pani Maria są godni polecenia, mają powołanie, potrafią zająć się zwierzakiem.
POLECAM


Doro666 28.09.2011 pisze:Toruń

Również polecam gabinet weterynaryjny "Salus" :)
Byłam tam z moimi kociakami kilkukrotnie, za każdym razem pan wet był bardzo miły oraz rzetelny :)
Z rozmowy wynika że sam jest również posiadaczem oraz miłośnikiem kotów, co dla mnie stanowi duży plus :)


vailet 28.09.2011 pisze:Ja ze słyszenia tylko wiem że hodowcy też tam chodzą,to chyba dobra lecznica?


Agn 28.09.2011 pisze:
Hodowcy tam chodzą, gdyż drugim lekarzem w Salusie jest dr Maria Ronikier, która jest specjalistą od rozrodu. 8)

kawaler

 
Posty: 179
Od: Czw wrz 16, 2004 12:16
Lokalizacja: Inowrocław

Post » Sob gru 27, 2008 17:36

Toruń

dr Dawid Pękala
Młody, dociekliwy, otwarty na sugestie.
Leczy nasze fundacyjne koty.

http://www.vet-med.pl/strona-glowna,17,l1.html

Nigdy nie odmówił mi przyjazdu do umierającego kota...

Asia_Siunia pisze:Popieram - doktor Dawid Pekala i Pan Grzegorz z kliniki Vet-med to najcieplejsi ludzie jakich poznałam przez ok. 10 lat posiadania w domu zwierząt. Młody lekarz, popieram że dociekliwy. Głowa pełna wiedzy a ręce pełne czułości dla zwierzaków. Przy czym przy długotrwałym leczeniu daje naprawdę duże rabaty pozwalające zwierzę leczyć a nie....uśpić ze wzgledów finansowych. Poza tym bardzo szeroki zakres usług - nawet rzadko dotąd spotykana ortodoncja! No i cennik ogółem nawet bez akcji "marzec miesiącem steryzlizacji" naprawdę atrakcyjny![/color]

Agn

Avatar użytkownika
 
Posty: 22355
Od: Pt paź 21, 2005 14:01
Lokalizacja: Toruń

Post » Czw sty 01, 2009 21:43 weci

BYDGOSZCZ


Ja moje kociaki lecze na Błoniu koło policji. Kupuje tam odrazu karme. Weci a właściwie wetki są super. Wszystko wytłumaczą, średnio drogo, mają zawsze czas na rozmowe, mój 13 letni kot jest ich "synusiem", jak tylko go widza to zawsze mają coś dobrego dla niego na ząb - mimo sporej nadwagi[/b]

mariii

 
Posty: 55
Od: Wto lis 25, 2008 8:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Śro lut 25, 2009 20:57

Grudziądz

Specjalistyczna Lecznica Weterynaryjna Piotr Kotewicz, Andrzej Ługiewicz
adres:
86-300 Grudziądz, ul. Dąbrowskiego 11/13
telefon:
(05 6) 4 6-240-12
09.2009 kirke18 pisze:Ługiewicz- przystojny, ale (lepiej leczy duże zwierzęta gospodarskie) nie powód, żeby próbować z kotem.



Ciszewski Piotr
Gabinet Weterynarynaryjny
Grudziądz, ul. Kalinkowa 1, tel. 056 4656331 polecam obie te kliniki ...
09.2009 kirke18 pisze: Zdecydowanie polecam:
Piotr Ciszewski
ul. Brzeźna (róg Kalinkowej w głębi)

Leczę moje koty od 4 lat, do tego zwożę bezpańskie do leczenia i sterylizacji. Sami też przygarniają rożne bidy, zwłaszcza kocie, jeden się został jako rezydent.

kotkaZOCHA

 
Posty: 53
Od: Nie lut 22, 2009 22:09
Lokalizacja: Grudziądz

Post » Wto wrz 22, 2009 16:19 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Grudziądz

Odradzam:

Nie polecam Saba na Dąbrowskiego, pani Mamałyga, nie zaszkodzi, ale raczej nie pomoże. Można szczepić, pazurki obciąć.

Słynna klinika Mederskich:
drogo, bardzo drogo. Mają porządny sprzęt, robią badania. Niestety zdarzyło się pani wet odesłać kotkę w ciężkim stanie w zasadzie bez udzielenia pomocy, po stwierdzeniu, że od poniedziałku mogą się za nią zabrać. Kotka nie dożyła.

Podaję przykłady, żeby nie być gołosłowną. Przykłady są pojedyncze, ale jest podobnych więcej, nie opieram się na jednorazowych wpadkach.

Indywidualnie odpowiem na pytania :)
07.2011 atkarina pisze: Przykładów jest więcej, bo mi kiedys "zabili owczarka niemieckiego" bo robiac lewatywe przebili jelito i nie wyczyscili do konca.
Pies zdechł. Strata ogromna.

kirke18

 
Posty: 2132
Od: Pt mar 31, 2006 10:17
Lokalizacja: Grudziądz

Post » Sob lut 27, 2010 11:48 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Chełmża

NIE POLECAM - Wojciech Wiliński ul. Kościuszki
dzwoniłam przed chwilą do tego pana zapytać o ceny sterylizacji, na prośbę mojej ciotki, i usłyszałam mniej wiecej tyle (cytuję z pamięci):
"a musi pani zaraz kota nożem traktować, chce pani zrobić z kotki wariata po tym skalpelu?, moze pani przecież podawać zasrzyki hormonalne, one nie mają żadnych skutków ubocznych, tych sterylizacji powinni zakazać tak jak obcinania uszu i ogonów"

Dobrze, że nie kazałam ciotce samej tam zadzwonić, bo namówiłam ciotkę, która ma teraz młoda kotkę a jest to teren wiejski, kotka wolnowychodząca, żeby ją wysterylizowała, ciotka osoba starszej daty miała wątpliwości ale ja przekonałam że tak będzie najlepiej, tylko ona nie ma netu nie wie co gdzie i jak i mnie poprosiła zebym znalazła lecznicę i umówiła zabieg, ale gdyby usłyszała tego wetrynarza to na pewno by zrezygnowała, tam na wsi nikt nie dopilnuje regularności tych zastrzyków, taka jest prawda, ze jeśli sie tej kotki nie wysterylizuje to będzie rodziła 2 razy w roku. Muszę poprosić wujka, żeby do Torunia kte zawiózł jeśli w Chełmży takie sa poglady, Toruń ma teraz chyba od marca akcję sterylizacja.
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon lut 07, 2011 22:38 Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Inowrocław

Polecam przychodnię w Inowrocławiu :ok:

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA
lek. wet. Cezary Kujawski
specjalista chorób psów i kotów

lek.wet. Tomasz Mrukot

al. Niepodległości 134
88-100 INOWROCŁAW

tel. (052) 358 90 01
kom. 602 369 868
e-mail: eksi@wp.pl

Zakres usług:
- szczepienia zwierząt
- profilaktyka i leczenie chorób gryzoni
- zabiegi chirurgiczne (chirurgia miękka)
- ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego
- karmy weterynaryjne dla psów i kotów

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8.30 - 13.00 i 15.00 - 18.00

Lekarze ci to świetni specjaliści, bezdomne zwierzaki mają tam specjalne rabaty.

elinka

 
Posty: 61
Od: Nie lip 04, 2010 21:41

Post » Czw lut 17, 2011 18:04 Re: BYDGOSZCZ

Bydgoszcz

Polecam na ul.Bełzy dr.Sebastiana Słodkiego. Jest dobry w diagnozach. Niestety musiał za moją zgodą uśpić moją półperską szylkretkę 6 miesięczną, bo w Korze nie umieli rozpoznać zapalenia jelit i twierdzili że kotce nic nie jest. Co do sprzętu rtg itp. w Korze nawet nie chcę mówić. Rutyniarze, za nieudane zdjęcie rtg nie powinnam płacić .Poprzednia kotka 12 letnia została tam w szpitaliku, miała dostać kroplówki i nic nie dostała. Po 5 godź. tel. że kotka się udusiła.
Na Bełzy tylko do Słodkiego, a jest tam młody b.dobry znawca gadów.
Chirurg najlepszy tam dr.Parzęcki.
Vailet

vailet 28.12.2011 pisze:
Andzia11111111 pisze:Ja polecam weterynarzy w Łochowie na ul. Dębowej 31(koło Bydgoszczy za Nakielską i Lisim Ogonem) to Rafał Bernacki i Lidia Kwiatkowska. Przeszłam wiele klinik weterenaryjnych i tych lekarzy mogę z całą odpowiedzialnością polecić.Leczyłam u nich i pieski i kotki(pierdołki i poważne choroby), mają wspaniałe podejście i do zwierząt i do ich włascicieli. Ceny niskie.Doktor Bernacki również przyjmuje w schronisku dla zwierzat w Bydgoszczy. Mogę również polecic wet. Sławomira Sypka z ul. Gdańskiej 75, dobry wet od kotków z psami do niego nie jeździłam.poleciły mi go kolezanki kociary i miały racje facet może nie ma wypasinego gabinetu ale leczy dobrze i jak trzeba to kocie siuśki do wyciśnięcia nie sa mu obce :D . Wetów na Bełzy i Cieplickiej raczej nie polecam chyba ze sie coś tam zmieniło.

Dużo się zmieniło wystarczy usiąść i posłuchać tam co ludzie mówią :ok: nr.1 Dr.Słodki,nr.2 Michał Kwiatkowski.Reszta jeszcze się uczy.


Andzia11111111 28.12.2011 pisze:O dr Słodkim słyszałam ale nie miałam przyjemności , ponoć dobry specjalista od molosów i skrętu żołądka. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z tej jego specjalności :D


vailet 28.12.2011 pisze:
Andzia11111111 pisze:O dr Słodkim słyszałam ale nie miałam przyjemności , ponoć dobry specjalista od molosów i skrętu żołądka. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z tej jego specjalności :D

To najlepszy wet w Bydgoszczy :ok: ostatnio kota zatkanego kałem i umierającego uratował w ostatniej chwili.Jest aniołem.Iść do niego to przyjemność,ale na rano :mrgreen: bo popołudniu kilka godzin trzeba czekać.Ludzie z innych miast w kolejce stoją i chcą tylko do niego.Ja mam jelitowca dlatego tam chodzę.Czasem jest przemęczony i wtedy nie bardzo ma czas na rozmowy.Rano ma więcej czasu,choć dziś byłam bez kota z kupą i załapałam się ostatnia :ok:
Babkę uratowali tam bo mają cyfrowe RTG i jej zrobili.Miała atak woreczka żółciowego.
Czy gdześ indziej tak robią :?:Już go pytałam czy mnie nie chce leczyć :ryk: :ryk: :mrgreen:
Jest też kardiologiem i okulistą.


madziara 28.12.2011 pisze:Do Sypka chodziłam kilka lat z psami i kotami , jako człowiek ok ... ale 7 lat temu przeniosłam się do SEBASTIANA i nigdy tego nie zmienię


vailet 28.12.2011 pisze: :D Śwęte słowa ja też nie :) Chodzę od roku często i poznałam człowieka nie tak jak w innych lecznicach :evil:


Ola Ol 7.10.2012 pisze:*W Bydgoszczy baaardzo polecam klinikę na ul. Bełzy. Link: http://www.klinikacentrum.pl/
Bardzo miła atmosfera, doktor Słodki, bardzo sympatyczny facet :) nazwisko idealnie przypasowane heheh:D
doktor Michał Kwiatkowski: weterynarz z powołania. znam go od urodzenia i od kiedy pamiętam szalał za zwierzakami :)
żona doktora Kwiatkowskiego-Agnieszka: Są ludzie od których bije serdeczność! Ona właśnie taka jest :P

Aaa jeszcze taka mała ciekawostka. Ostatnio zanim zamieszkała z nami devonka robiłam mojemu przybłędzie testy na kocią białaczkę i koci hiv. Wszęzie wołali ode mnie 55 zł za jeden, natomiast w klinice na Bełzy zawołali o ile pamiętam za oba 85 :)

Pozdrowionka od buraska-Miśka i devonki-Luny :)



vailet 7.10.2012 pisze:Ola ol sama widzisz jaki jest Dr.Słodki :) Szkoda że przez niektóre forumowiczki,które go nie znają musiałam zamknąć wątek i żyć po swojemu (to akurat dobrze :wink: ).Miło czytać jak ludzie chwalą weta,którego szanuję :) Polecam na Bełzy Dr.Sylwię Czerwińską :ok: wróciła z rocznego urlopu i fajna z niej wetka, bo słucha co się mówi.Nie olewa mówiąc że nie ma czasu.Jest na moje najlepsza po Dr.Słodkim,a potem Dr.Kwiatkowski :) Gdy nie mam czasu na kilometrowe kolejki idę do Dr.Sylwii.Jeśli sprawa jest bardzo skomplikowana i leczenie to stoję w kolejce do Dr.Słodkiego.


Ola Ol 7.10.2012 pisze:Ja reszty lekarzy niestety nie znam, bo niestety z Fordonu jest kawałek a samochodu póki co nie mam. :( Ale jeśli tylko jest możliwość dojazdu to korzystam z usług tej kliniki. Oczywiście, zdarzają się ludzie, którym zawsze coś nie podpasuje... Ale to już ich problem:P potem chodzą wiecznie naburmuszeni:D Ja staram się obiektywnie patrzeć na sytuację i póki co dobrze na tym wychodzę :)

Więc jeszcze raz polecam klinikę na Bełzy :ok:

vailet 7.10.2012 pisze:Ola Ol ja już polecałam Bełzy kilka razy,ale ludziom za drogo :roll:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Czw lut 24, 2011 23:49 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

W Bydzi powstało centrum rehabilitacji małych zwierząt
http://www.sweetwet.com.pl

madziara

 
Posty: 483
Od: Sob mar 12, 2005 21:42
Lokalizacja: bydgoszcz

Post » Nie lip 10, 2011 14:51 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

Przychodnia Weterynaryjna Centrum ul Bełzy 36, Bydgoszcz.
1. Podjęliśmy próbę leczenia kota w Centrum (jedna wizyta plus dodatkowa konsultacja telefoniczna). Wykonano badanie USG nerki, pobrano krew do analizy oraz podano antybiotyk.
2. Krótki opis choroby: brak apetytu, kot śpiący, brak energii do życia, stan jego pogorszył się „z dnia na dzień”.
3. Diagnoza:
- wg lek. wet. P.M. oraz badania USG nerka powiększona, miedniczki powiększone, cechy zastoju moczu, nie wykluczona wada wrodzona - wielotorbielowe zwyrodnienie nerek, pobrano krew;
- wyniki badania krwi (po 5 godzinach) w normie oprócz kreatyniny 10 mg/dl oraz mocznika 280 mg/dl.
4. Rokowania:
- kot do eutanazji, można podjąć leczenie lecz tak podniesione parametry wskazują na trwałe nieodwracalne uszkodzenie nerki – konsultacja z lek. wet. P.M. z lek. wet. S.S.
- proponowany termin wizyty to następny dzień.
5. Podjęte działania:
- konsultacja telefoniczna z kliniką MULTIWET w Warszawie,
- natychmiastowe dostarczenie kota do kliniki w Warszawie,
- ocena kota przez lek. wet. Małgorzatę Górnicką, podejrzenie zatrucia substancją nefrotoksyczną, natychmiastowe rozpoczęcie leczenia (kroplówki plus inne leki), pobrano krew, kreatynina wzrosła (po 7 godzinach od wizyty w Centrum) do 11,7 mg/dl, mocznik 330 mg/dl, inne parametry w normie, temperatura w normie,
- konsultacje z dr n. wet. Piotrem Marcińskim (USG ),
- konsultacje z lek. wet. Agnieszką Neska – Suszyńską (USG, badanie moczu, badanie moczu na posiew, badanie krwi, dalsze leczenie po opuszczeniu kliniki).
6. Wyniki podjętych działań:
- kot na drugi dzień był bardziej ruchliwy, odzyskiwał apetyt, sprawiał wrażenie powrotu do zdrowia,
- ocena obrazu USG przez dr-a Piotra Marcińskiego – nerka powiększona, miąższ bez zmian, brak typowej wady wrodzonej, miedniczki powiększone…
- wyniki krwi po trzech dniach hospitalizacji na zakończenie leczenia, kreatynina 2,1 mg/dl, mocznik BUN(29mg/dL) 62 mg/dl, kot bardzo ruchliwy i zainteresowany życiem.
7. Wnioski:
7.1. Zawsze konsultujcie z innym lekarzem, lekarzami postawioną diagnozę oraz metodę leczenia,
7.2. Nie czekajcie na wizytę na drugi dzień, nie czekajcie na cud tylko WALCZCIE, nie nabierajcie się na „różne opowieści” bez ich rzetelnej weryfikacji,
7.3. Spróbujcie dokonać oceny (może i subiektywnej) przychodni, na podstawie informacji o:
- podobnych przypadkach, liczbie wyleczonych zwierząt, metodzie leczenia oraz alternatywnych metodach,
- ocenie wizualnej kliniki w zakresie czystości, porządku, organizacji,
- jakości odpowiedzi i determinacji lekarza do leczenia,
- liczbie usypianych zwierząt w stosunku do liczby posiadanych klientów,
- szkoleniach, udziale w konferencjach, dorobku naukowym,
- wpływu jednych paramterów na inne prametry (np.:w badaniach krwi itp),
7.4 Spróbujcie zebrać opinię w środowisku hodowcy w zakresie analizowanej jednostki chorobowej, lekarzach specjalizujących się w ich leczeniu.
8. Wyrazy uznania dla lekarzy z MULTIWET oraz dr-a P. Marcińskiego i lek.wet. Agnieszki Neska-Suszyńskiej za wysoki poziomu wiedzy merytorycznej, umiejętności praktycznych, determinację w leczeniu oraz wysoką jakość usług.

PS. Koszt leczenia w Byd. w stosunku do podjętych działań i ich jakości był niewspółmiernie wysoki a efek mógłby być ....!!!
08.2011 kobra672 pisze:BYDGOSZCZ
MAŁE SPROSTOWANIE JEŚLI CHODZI O KLINIKĘ NA ULICY MARCINKOWSKIEGO
Klinika która obecnie jest na ul.Bełzy 36 "Centrum" (ta ładna, nowa i ....droga) to oni zaczynali na ul. Marcinkowskiego 7c (od ulicy Bulwary) i przenieśli się na ul. Bełzy 36.
Obecna klinika "Nad Brdą" o której wszyscy mówią na Marcinkowskiego (stara siedziba "Centrum") to tak naprawdę jest już zupełnie inna klinika, inny właściciel itd a ich adres to ul. Bulwary 1A tel 52 349-38-99.
W internecie nadal istnieje adres Marcinkowskiego 7 i jeśli zadzwoni się do nich to każą przyjeżdżać na ul.Bełzy, nie zmienili telefonów i odbierają pacjentów klinice "Nad Brdą".
Klinika "Nad Brdą" monitowała już o usunięcie i sprostowanie danych w internecie jednak bez skutku.

Leczyłem małego kociaka z kociego kataru w klinice "Nad Brdą", zajmował się nim taki młody lekarz p.Przemysław Marek. Bardzo kompetentny młody człowiek, uczciwy, posiada dość dużą wiedzę, ceny na normalnym poziomie nie jak na Bełzy, kotek wyleczony w krótkim czasie polecam klinikę.

Proszę jeszcze raz nie mylić obu klinik. "Centrum" zaczynało na Marcinkowskiego 7, przenieśli się na Bełzy, w internecie dalej figurują również jako Marcinkowskiego 7.
Klinika "Nad Brdą" jest w ich starej siedzibie jednak jest to już adres Bulwary1A

mikor_etna_d

 
Posty: 1
Od: Nie lip 10, 2011 12:09

Post » Wto sie 09, 2011 22:53 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Toruń

Osobiscie polecam doktora Pekale z Torunia. Przyjmuje na Suleckiego.

RakoT

 
Posty: 6
Od: Pon paź 20, 2003 9:40
Lokalizacja: Toruń

Post » Czw sie 25, 2011 10:53 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Jeszcze jedno pytanie jest:

Lecznica weterynaryjna "Wyżyny"
ul. Modrakowa 65 i w niej lekarze doktorzy Wiesław i Michał Połulich

oraz
Przychodnia "Wyżyny" ul. Siedleckiego 6
dr Michał Polulich

to Ci sami lekarze/lekarz?

natash

 
Posty: 50
Od: Śro kwi 07, 2010 15:10

Post » Czw sie 25, 2011 16:02 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

BYDGOSZCZ
natash pisze:Jeszcze jedno pytanie jest:

Lecznica weterynaryjna "Wyżyny"
ul. Modrakowa 65 i w niej lekarze doktorzy Wiesław i Michał Połulich

oraz
Przychodnia "Wyżyny" ul. Siedleckiego 6
dr Michał Polulich

to Ci sami lekarze/lekarz?
W tej chwili na Siedleckiego 6 jest gabinet "Przy kładce" doktora Babińskiego. Doktor wcześniej pracował w lecznicy "Wyżyny".

03.2011 Matahari pisze:polecam, niedawno otwarty gabinet weterynaryjny doktora Bartka Babińskiego, mieści się przy kładce na ul. Wojska Poskiego, dokładny adres ul.Siedleckiego 6
jak dla mnie to świetny lekarz z właściwym podejściem i do pacjentów i do właścicieli... i nie będę ukrywać, ceny ma też przyzwoite... naprawdę polecam...


jomi20 4.05.2012 pisze:Chyba nadszedł czas by dodać:
Gabinet Weterynaryjny \\\"Przy Kładce\\\"
ul. A. Grzymały-Siedleckiego 6
Bydgoszcz
tel. 52 371 30 68
Przyjmuje tam dr Bartłomiej Babiński i dr Dariusz Surawski, którzy niegdyś pracowali w przychodni "Wyżyny". Obaj są świetnymi lekarzami, dociekliwi, super podejście do zwierząt, cierpliwi dla właścicieli. Jeden z najlepszych "duetów" lekarskich w Bydgoszczy. Bywałam w kilku lecznicach ale ostatecznie diagnoza w gabinecie "przy kładce" okazywała się zawsze jedyną trafną. Dr Babiński przyjmuje także wizyty domowe. W gabinecie jest oczywiście niezbędny sprzęt: usg, rtg. Co więcej ze specjalistycznych sprzętów to nie wiem, bo nie miałam potrzeby korzystania.

Asienienienka

 
Posty: 35
Od: Wto cze 09, 2009 20:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości