BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto paź 15, 2013 10:43 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

justyna p pisze:Bez przesady ;) Toruń to nieduże miasto. Ludzie wożą zwierzaki do dobrych wetów do innych miast 8)

dokładnie, ze swojej strony również polecam klinikę rekomendowaną przez Justynę, koteczka działkowa po sterylizacji ma się świetnie :ok:

PearlRain

 
Posty: 6184
Od: Pt gru 11, 2009 12:06
Lokalizacja: Duża Wyspa

Post » Wto paź 15, 2013 14:18 Re: Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

[quote="elinka"]Inowrocław

Polecam przychodnię w Inowrocławiu :ok:

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA
lek. wet. Cezary Kujawski
specjalista chorób psów i kotów

lek.wet. Tomasz Mrukot

al. Niepodległości 134
88-100 INOWROCŁAW

tel. (052) 358 90 01
kom. 602 369 868



A ja polecam bardzo gorąco doktora Wiesława Borkowskiego.Przyjmuje w gabinecie na ul.Al.800-lecia 17A.Doktor zna się na tym co robi,prawdziwy miłośnik zwierząt.Mój kot jest pod jego opieką od kilku lat.Nigdy się nie zawiodłam,zawsze trafne diagnozy,odpowiednie leczenie i kot szybko wraca do zdrowia.Ma wspaniałe podejście do zwierząt.Nie traktuje ich przedmiotowo.Jedyny drobny minus to niestety z Pana doktora trzeba wyciągać informacje jakie leki dostał zwierzak.Natomiast cierpliwie i dokładnie wyjaśnia co się dzieje i co dolega pacjentowi.Obok gabinetu znajduje się sklep z karmą weterynaryjną i akcesoriami dla zwierząt.

Agnieszka12

 
Posty: 2
Od: Pon paź 14, 2013 17:36

Post » Pt lis 08, 2013 11:02 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Czy jest w Bydgoszczy jakiś kumaty wet onkolog , albo taki co sobie radzi , możecie kogoś polecić ???

mirek_smok

 
Posty: 14
Od: Pon paź 21, 2013 15:19

Post » Nie lis 10, 2013 17:34 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Witajcie
Poszukuję w Toruniu (ewentualnie w obrębie województwa mogę dojechać) weterynarza któremu mogę zaufać z kociakiem padaczkowym. Czy ktoś miał w tej okolicy doświadczenia z leczeniem tej choroby?

EratoTiaTuatha

 
Posty: 3
Od: Nie lis 03, 2013 13:15

Post » Wto lis 12, 2013 3:01 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

@Pancura, przepraszam że piszę tu a nie odpowiadam na PW ale ograniczenie na forum jest takie że nie mogę pisać prywatnych wiadomości ani wyświetlać Twojego adresu email! Proszę bardzo o podanie jakiegoś kontaktu, ewentualnie możemy pisać w wątku o kotach padaczkowych, gdzie pisałam już o sytuacji swojej kotki!

Mój post w tamtym wątku jest tu: viewtopic.php?f=1&t=73586&start=210#p10223243

jeszcze raz przepraszam moderację za offtop, ale nie mam innej możliwości skontaktowania się!

EratoTiaTuatha

 
Posty: 3
Od: Nie lis 03, 2013 13:15

Post » Śro lis 20, 2013 8:18 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

GRUDZIĄDZ
Gorąco polecam- pani Ania pracowała z wet Ciszewskim, teraz ma własny gabinet na Lotnisku. Jest mądra, kompetentna, współczująca i pomocna. Polecam jako osoba przwatna i grudziądzki oddział Fundacji For Animals, z którym pani współpracuje.
Przychodnia weterynaryjnaRudy Kotlek.wet. Anna Sargalska Kustronia 3 Grudziądz
56 465 28 28 lub506 023 652

http://www.vetopedia.pl/Przychodnia_wet ... nia_3.html
Obrazek
Obrazek

kirke18

 
Posty: 2132
Od: Pt mar 31, 2006 10:17
Lokalizacja: Grudziądz

Post » Nie gru 29, 2013 17:47 GRUDZIĄDZ-Klinika weterynaryjna

GABINET WETERYNARYJNY
Dr.Piotr Ciszewski
ul. Kalinkowa 1 , 86-300 Grudziądz
Tel.56/46-56-331
Pn-Pt 10:00-14:00 i 16:00-19:00
sb. 10:00-14:00



Polecam tego weterynarza, ma bardzo niskie ceny profesjonalna opieka
po zabiegach świetni lekarze wiedzą co dolega zwierzęciu i znają wyjście
z każdej sytuacji zapraszam ;)

Kangurur

 
Posty: 2
Od: Sob gru 28, 2013 15:03

Post » Wto sty 07, 2014 20:27 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Jestem zielona w tym temacie. Pierwszy raz do weterynarza trafiłam z moją kicią do pani Karoliny (Bydgoszcz ul. Sandomierska). Bardzo miła wizyta, podejście pani Karoliny do kotka super. Jak narazie jestem zadowolona.

angela5866

 
Posty: 1
Od: Wto sty 07, 2014 19:54

Post » Czw sty 09, 2014 0:48 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

A konkretnie to z czego jesteś zadowolona. Polecasz tego weta ponieważ?
Ja mam zarzuty, zgłoszone tej pani wprost.Dotyczą naciągania na niepotrzebne koszty. Wyjaśniam : umówiłam się na sterylkę, dwoniłam do wszystkich lecznic i wybrałam tę gdyż oferowała najniższą cenę, jednak zapłaciłam tyle ile chcieli w klinikach całodobowych.Przed sterylką była próba naciągnięcia mnie na dodatkowe koszty badania USG to jest wystarczający dowód na " działalność" pani weterynarz z ulicy Sandomierskiej. Nie polecam

Saraa

 
Posty: 609
Od: Śro kwi 13, 2005 15:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Czw lip 24, 2014 16:59 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Witam. Szukam w Bydgoszczy i okolicach dobrego specjalisty od choroby nerek. Czy może mi ktoś takiego lekarza polecić? Pozdrawiam.

ElusiveDarling

 
Posty: 1
Od: Sob cze 28, 2014 2:36

Post » Wto lip 29, 2014 6:58 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Wątpię aby w Bydgoszczy był jakikolwiek specjalista, ja nie znam żadnego w jakiejkolwiek dziedzinie. W Warszawie zdecydowanie dr Neska. Wiem, że można napisać maila z wynikami.
Cytuję :
W zakresie nefrologii/urologii oraz endokrynologii zdecydowanie dr Agnieszka Neska-Suszynska
info na: http://www.nerkiwet.com

Saraa

 
Posty: 609
Od: Śro kwi 13, 2005 15:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Wto sie 12, 2014 21:57 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Klinika na Bełzy. Nie jest drogo, to moje pierwsze wrażenie, być może po warszawskim El-wecie. USG w cenie wizyty w razie potrzeby. Wyniki morfologii krwi prawie od razu. Wszystko działa sprawnie. Najbardziej pasuje mi dr Marcin Targoński - widać, ze się zastanawia, analizuje, docieka. Czuję się doinformowana - bardzo szczegółowo tłumaczy sytuację i jakie działania zostaną podjęte. Widać, ze stara się być wyważony i uczciwy. Powiedziałabym, że cechuje go wysoka etyka zawodowa i duża empatia. Podobał mi się też dr Michał Michalski, też wnikliwie analizuje, w ogóle obaj się nie spieszą, dr Michalski jest taki trochę mruk, ale w sumie to nie ma dużego znaczenia, moim zdaniem jest naprawdę ok. Do Pań dr miałabym zdecydowanie mniejsze zaufanie - obie były mało zainteresowane tematem. Właściciel i chirurg jednocześnie, dr Parzęcki... tu mam trochę problem. Na pewno podchodzi do tematu uczciwie i jest dobrym fachowcem. Również widać etyka zawodowa jest mu nieobca. Mimo to mnie nie przypadł do gustu, ale jeśli mnie ktoś spyta dlaczego, nie wiem. Po prostu mi nie pasuje.
Ogólnie klinikę polecam, do dra Targońskiego walić w ciemno. :)

ewa85

 
Posty: 46
Od: Czw sty 10, 2013 1:28

Post » Pon sie 18, 2014 19:34 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

To ja podbiję to Bełzy. Można zostawić zwierzaka w klinice, mają dla nich miejsca. Dr Parzęcki sprawia takie wrażenie, Ewo:) To człowiek który robi zdecydowanie za dużo i wiecznie wygląda na przemęczonego, ale to naprawdę dobry fachowiec. I jak wspomniałaś - uczciwy. Jeśli czegoś nie wie, to się przyznaje.
Moi rodzice mają pięć kotów w tej właśnie klinice, od wszystkiego mamy dr Słodkiego. Moje króliki są u dr Michalskiego. Jeden z kotów miał właśnie problemy z nerkami i teraz jest spoko :) Mamy też kota z astmą, diagnozę dostał niegługo po kastracji i dawali mu 3 lata max, ale od początku jesteśmy w klinice i kociak ma już prawie 10 lat:)

dusza

 
Posty: 2
Od: Pon sie 18, 2014 19:19

Post » Wto paź 21, 2014 12:26 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Inowrocław dr.Piotr Biegała jeżdżę od lat. Uratował mi psa zawsze ma czas odpowiada na pytania wszelkie i mój kot go lubi.

łaciata

 
Posty: 47
Od: Pon gru 18, 2006 22:46
Lokalizacja: kujawsko- pomorskie

Post » Czw sty 22, 2015 10:57 Re: BYDGOSZCZ, TORUŃ i kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz , polecam pana dr.Słodkiego z ul.Bełzy , super wet, super fachowiec. :D

oza38

 
Posty: 3
Od: Czw sty 22, 2015 10:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości