OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro mar 10, 2004 14:08

ELBLĄG


Lecznica dla zwierząt
ul. Kosynierów Gdyńskich 11 c
dr. Krzysztof Tege

Moje kociaki mimo że panikują to nawet zastrzyków nie czuja a dostawały je seriami. Sterylizowałam tam kotke i bez żadnych powikłań. Idealnie.
Gorąco polecam !

Evelyne

 
Posty: 868
Od: Wto mar 09, 2004 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 18, 2005 9:17

olsztyn


lekarz weterynarii pan Grzegorz Załuska!! polecam serdecznie !!:-D jest super, swietne podejscie do zwierzakow, i do ludzi, tlumaczy cale zabiegi dokladnie, nawet pozwala co dzielniejszym byc przy zabiegu. jest super, przyjmuje na ulicy barcza 9
089 542 91 60, jest godny polecenia, wycinal moje oba kotki, oba bez zadnych komplikacjii... u mojej koteczki ciecie jest tak malusie ze az niewiarygodne.... :lol: , robi to porzadnie i dokladnie, zadna fuszera.
polecam z calego serca.

contessa116 19.04.2012 pisze:OLSZTYN
NIE POLECAM-Lubelska- leczenie kota przez trzy miesiące na SUK za pomocą cewnikowania, koszty ogromne,brak efektów. Tekst "też byś cierpiała jakbym ci zaszył pochwę" do wlascicielki-gimnazjalistki zmartwionej stanem kota.

POLECAM dr Załuska -ten sam kot po zbadaniu okazało się, ze problem bardziej psychosomatyczny i ew. przewlekłe zapalenie pęcherza po czterokrotnym wszywaniu cewnika na Lubelskiej. Po dwoch dniach kot sika mocz klarowny, koszty znacznie niższe niż w poprzedniej lecznicy i bez cewnika!

nigdy nie jest zle..jezeli moze byc gorzej ;-)
Obrazek

Samefusy

 
Posty: 715
Od: Śro gru 08, 2004 12:06
Lokalizacja: dom na końcu świata

Post » Pt sie 05, 2005 9:50 weci polecani

ELBLĄG

dr MAREK BETHER lecznica na Grunwaldzkiej- lekarz - chirurg o wysokich kwalifikacjach i dużym sercu. Oddajesz zwierzaka w naprawdę dobre ręce. Szczególnie polecam dla ciężkich przypadków, źle rokujących, beznadziejnych również.
Wysokie umiejętności, ciągle sie dokształca. odkąd pracuje w Lecznicy na Grunwaldzkiej, nie trzeba jeździć nawet na skomplikowane operacje do Gdańska czy Olsztyna.
dr. Bogdan Stryjewski z tej samej lecznicy - jw.

natomiast uwaga na innych lekarzy z tej lecznicy - lubią szybką i spektakularną poprawę u pacjenta
09.2009 xxangelaaxx pisze:A Ja NAjserdeczniej Polecam Wszystkim Weterynarję "GRUNWALDZKA" , Oraz Przyjmującą Tam P. Magdalenę Luks. Co Do Sterylizacji To Właśnie Tą Lecznicę. :)

ANIA32

 
Posty: 143
Od: Czw cze 30, 2005 10:11
Lokalizacja: Elbląg

Post » Nie wrz 11, 2005 18:25

OLSZTYN

NIE POLECAM

Przychodni na ul.Andersa. Niestety, mimo bardzo miłego sposobu bycia i cudownego podejścia do Leona oraz bezproblemowego kontaktu telefonicznego. Leon nie został prawidłowo zdiagnozowany i "dzięki" temu jest niewidomy-nieleczona panleukopenia lub koci katar-nie wiem dokładnie-ale siatkówka odklejona w obu oczkach. Poza tym mimo sugestii(pyatania) czy zmiana skórna to nie grzybica, stwierdzenie "na oko" że nie i teraz my mamy grzybka i niedługo moje maleństwo też bedzie narażone chyba , ze Leona gdzieś oddamy na czas leczenia-termin porodu 4 tygodnie, a z tego co czytałam leczenie trwa 6 tygodni co najmniej. Stwierdzić mogłam że Leon ma grzybicę dopiero po wizycie u dermatologa z własnymi zmianami skórnymi, a można było dużo wczesniej zacząć leczenie.
Bardzo jestem zła.


02.2009 Jagoda* pisze:A ja POLECAM właśnie tę lecznicę i tę Panią Weterynarz. Rzeczowa, konkretna, odpowiedzialna.



POLECAM

Przychodnię Weterynaryjną na Kortowie, a zwłaszcza dr'a Lwa-kociego okulistę, jesli Twój kot ma problemy ze wzrokiem/oczkami- tylko tam.
02.2009 Bandytka pisze: NIE POLECAM
Polikliniki kortowskiej. W piękny sposób sprawili, że mój kot rozpływał mi się wręcz w rękach. Nie zbadali go w żaden sposób podając antybiotyki na zapalenie gardła, którego nie było. Kot mizerniał, chudł. A oni nawet nie zlecili badań! Nie zajrzeli do pyszczka gdzie była tona kamienia, zapalenie dziąseł. Powinni kota podłączyć do kroplówki. Dopuścili go do gorszego stanu niż była przed ich leczeniem! Wystarczy zajrzeć do mojego wątku ( w podpisie link) Wybaczcie ale weterynarz jest by leczyć a nie uśmiercać zwierzę, które może żyć! Ale leczenie na "nie wiadomo co bo nie chce mi się zdiagnozować" to nie weterynaria! Polecanie inhalacji na "odfaflunienie" Kiedy tam nic nie ma.

Natomiast dzięki lecznicy na Andersa 2 kot ma szansę na normalne życie. Pani Magdzie wręcz dziękuję za fachowe podejście do sprawy.

01.2011 patixx1232 pisze:POLIKLINIKA CAŁODOBOWA W KORTOWIE -NIE POLECAM !!

O godz. 3 nad ranem przyjechalismy do polikliniki CALODOBOWEJ, poniewaz nasz 2 miesieczny szczeniaczek robil sie zimny..cos mu stanelo w przelyku..bylo z nim zle.
Dzwonimy na dzwonek, otwiera Pani pseudodoktor, zaspana!
Wpuscila nas, jednak mimo ze piesek byl w stanie ciezkim najpierw skoczyla do kibelka i ulozyla sobie wlosy..przyszla ;/
nie wiedziala co robic! Podpowiadalismy jej.. moze kroplowke? ona na to tak tak kroplowke
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
NIE POLECAM BARDZO SIE ZAWIEDLISMY

08.2011 kisa906090 pisze:Odradazam barzo KORTOWO! Wymecza pieska tak ze az placze i jezyk ma na brzodzie,i wezma za zwykla wizyte i danie zastrzyku 80 zlotycz,dla mnie sa zdiercy i nie wystawiaja paragonu!
A wiec tak,polecam bardzo-bardzo wete AS na Swierkowej 37,Olsztyn. Dziekuje Bogu ze tam trafilam! Widac ze sie znaja w tej dziedzinie,fachowa obsluga,uczciwi,solidni i maja dobre podejsczie jak doa psiaka tak i do wlasciciela. Wszystko wytlumacza,napisz,widac ze kochaja ten zawod i zwierzat.
Moj piesek rasy york, ma nie cale 5 miesiecy,mial zlomana noge,ciezkie zlamanie 2 kosci.Byla podjetaprzez przez . nich ciezka operacja,bo jak wiadomo piesek rosnie,kosci ma miekieNie kazdy wezmie na ciebie taka ciezka prace,a wiec malrzenstwo weterynarzy odrazu sie podjeli. Po operacji szybko doszlo do siebie,byl tez zalozony gips,narazie posluguje sie 3 lapkami,mam nadzieje ze czas szybko mine i niunia moja wroci do zabaw i biegania. POLECAM ich!!!
Kocham swoich yoreczkow!!!




Przychodnę PULSAR na ul Wiecherta na Jarotach. Jeśli chodzi o choroby skórne -rewelacja, a po 30 września będę wiedziała jak to się ma do kastracji 8O

Azza pisze:Jeśli to przychodnia Państwa Szarków, to również polecem. Każde zwierze jest traktowane przez lekarzy jak ich własne. Dodatkowo Pan Szarek jest pracownikiem naukowym na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na naszym Uniwersytecie więc wie co robi :)
Adres: ul. Wiecherta 8
tel: 0-89-541-10-20

Chodziłam tam ze swoją CocaColą. Miała 14 lat i nowotwór poszczepienny. Była szykowana do operacji ale niestety ....... padła na zator tętnicy :( - jakiś zakrzep :( bawiła się z nowym nabytkiem (Az-zahrą) i w jednej chwili odeszła :(


aleksa41 pisze:Witam

Polecam gorąco przychodnię weterynaryjną Pulsar w Olsztynie na Wiecherta. Pani Aleksandara uratowała życie mojej kotce - Kizi, które chciał odebrać jej inny lekarzem go nie nazwę :"weterynarz" z Dobrego Miasta na Fabrycznej.

Pani Olu mocno, mocno dziękujemy - gdyby nie troska i serce które włożyła Pani w ratowanie Kizi nie byłoby jej już z nami.

Pozdrawiam

P.S. I ostrzegam - tylko nie leczcie zwierząt w Dobrym Mieście
Ostatnio edytowano Pt wrz 23, 2005 18:11 przez Leonida, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Leonida

 
Posty: 73
Od: Czw lip 14, 2005 14:47
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie lis 12, 2006 12:11

OLSZTYN

Zdecydowanie polecam panią Iwonę Borkowską z lecznicy Medican, Olsztyn, ul. Smętka.
Natomiast nie polecam pana Jurczaka z Polikliniki w Kortowie.[/b]

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon gru 11, 2006 14:11

OLSZTYN

Przychodnia na Barcza...dr.Tworkowski :lol: super podejście plus duża fachowość-więcej takich wetów :lol:

tomasz W z miasta K pisze:Witam wszystkich!

Co prawda jestem tu nowy, ale razem z narzeczoną chcieliśmy ocalić małego kociaka ze wsi i od razu na dzieńdobry była nam potrzebna pomoc. Na całe szczęście lekarze wet na barczej 9 wiedzą o co chodzi, znają się na fachu i mają dobre podejście do pacjentów jak i właścicieli :) zdecydowanie polecam tamtejszą opiekę :)


Dorota pisze:Poprawie: Barcza.

Tez polecam.


contessa116 19.04.2012 pisze:
POLECAM- dr Tworkowski, wielke serce, wieloletnie doświadczenie, niektorych razi jego bezposredniosc- ja to lubię. Jeśli brak mu wiedzy, szuka rady u innych specjalistów, to wielki plus, dla chorego zwierzecia i kieszeni wlasciciela- nie stosuje metody, " nie znam sie ale sprobuje". Wiele moich zwierzat bylo leczonych u niego.

Tulula

 
Posty: 989
Od: Pt paź 06, 2006 9:56

Post » Nie lip 20, 2008 19:53

OLSZTYN

Polecam lecznice na ul.Hanowskiego 9/59 szczególnie panią doktor Dagmarę Wardowską . Ratowała mojego poprzedniego psa, teraz prowadzi mojego psa i kota i lepszego lekarza nie ma.

Nie polecam natomiast lecznicy na ulicy Lubelskiej. Zresztą moi znajomi też tego gabinetu nie polecają.

czarna.wdowa pisze:Kliniki Weterynaryjnej na ul. Lubelskiej również nie polecam


Dorota pisze:Wyjatek?

Mieli i sprzedali Surocat.
Uprzejmie traktowali kontakt tel.

Bialystok przyjechal, kupil, podal kocietom.

Przezyly.

umo1984

 
Posty: 6
Od: Pon gru 24, 2007 8:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon sie 25, 2008 7:21

Morąg

Polecam lecznicę BELVET-w Moragu-właścicielka Anna Aszkiełowicz-obie panie-Ania i Sylwia-to wspaniałe,lekarki-cierpliwie wysłuchują zestresowanych właścicieli czworonogów,nie zdzierają kasy i kochają swoich małych pacjentów.Moje koty zawsze były troskliwie leczone.
NIE POLECAM INVETU!

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro wrz 10, 2008 14:58

OLSZTYN

Polecam lecznicę DOGMED na ul. Wojska Polskiego i Dr. Lewandowskiego - rewelacyjny chirurg i facet który zniesie dużo pytań, pokaże pod mikroskopem świeżba itp

Od chorób oczu potwierdzam Dr. Marcin Lew na Kortowie.
Iwlajn 16.02.2012 pisze:(...)
Dopiero kiedy trafiłyśmy na chirurga dr Lewandowskiego w lecznicy DOGMED - pies można powiedzieć stanął na nogi. Pan doktor profesjonalista, widać że wie o czym mówi, ma ogromną wiedzę, jest bardzo rzetelny i nie zdziera z pacjentów.
Szczerze polecam także dr Lwa - okulistę z Kortowa. Zresztą do niego przyjeżdżają na konsultacje nawet ludzie z Warszawy



11.2010 Zuzia-1 pisze:Polecam dr Lewandowskiego z lecznicy DOGMED na Wojska Polskiego. Uratował mojego kotka, który złamał miednicę i tylną łapkę po tym jak zawiesił się w oknie. Teraz kotek biega jakby nic się nie stało. Doktor jest świetnym fachowcem, a jednocześnie podchodzi do swoich pacjentów z sercem. Myślę, że możesz śmiało powierzyć mu swojego kotka.

01.2011 Dulka pisze:Prawda, DOGMED polecam z czystym sumieniem. Dr Lewandowski, świetny fachowiec. Dr Ibron cudowny, ciepły człowiek, Dr Agnieszka Sarna młoda, z dużą wiedzą lekarka.
POLECAM!!!


Ozyrys2009 29.08.2012 pisze:Ja również polecam DOGMED, mój kotek ze złamaną łapką w Lubawie i Ostródzie miał tylko jeden wyrok. Amputacja. Teraz skacze na czterech łapkach gdzie go wzrok poniesie :)


contessa116 19.04.2012 pisze:
NIE POLECAM DOGMEDU ale to długa historia. Ibron miły ale niekompetentny, wiedza pani weterynarz jest ale brak doświadczenia tez ma minusy, duza wiara w suplementy, kosztowne i nieefektywne, dr Lewandowski -widziałam jak palił nad otwartym, operowanym psem!!! Komentarza chyba nie trzeba.
Obrazek + Arctica Obrazek

czarna.wdowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9876
Od: Śro lip 26, 2006 12:51
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon paź 27, 2008 18:52

OLSZTYN

Monika Leśnik-Strzeżek (gabinet na ul. Jagiellońskiej, tuż obok Niezapominajki i Biedronki – nie pamiętam numeru budynku, ale łatwo trafić) – przemiła, a przy tym zna się na rzeczy i nie zdziera z pacjentów (tzn. z ich właścicieli :)). Gdy zajęłam się koteczką wyrwaną przez moją znajomą jakimś bachorom, które się znęcały, to pani Monika nie wzięła pieniędzy za leki przeciwbólowe, serię antybiotyku, odpchlanie i odrobaczanie, mimo że wyraziłam gotowość zapłacenia.
11.2009 Yorke86 pisze:O, tą panią również polecam. :) Trzeba tylko uważać, żeby trafić na panią doktor, bo inne dziewczyny tam pracujące niestety niezbyt sobie radziły (nie wiem jak jest teraz, bo chodzę tylko do pani Moniki :) ).
Doktor leczyła już nasze trzy kocice gdy mieszkałam jeszcze u mamy, jedna z nich miała niestety problemy ze zdrowiem (z racji wieku, niestety, nie przetrzymała, wątroba nie wytrzymała :( ), wymagała częstych badań, zastrzyków i antybiotyków, za to u drugiej kocicy szybko została wykryta padaczka, przepisane leki i ataków brak! :o Byłyśmy bardzo zadowolone, pani ma dobry kontakt ze zwierzakami, i jest kompetentna i do tego cierpliwa. Teraz wybieram się po raz pierwszy z moim osobistym kocurrem.
Polecam, polecam, polecam. :)

04.2010 Marzanna67 pisze:Ja też polecem goraco Panią Doktor Monikę Leśniak! przy ul. Jagiellońskiej
Jest Kochanym dobrym CZŁOWIEKIEM i pomaga zwierzakom i ludziom (nie bierze dużo kasy :) )
Gorąco polecam :kotek:
Marzanna

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon gru 01, 2008 15:33

Elbląg


Lek.wet. Magdalena Podlasz
ul Wyczółkowskiego 5a
Elbląg

Przyjmuje od poniedziałku do piątku 9.00-13.00 i 15.00-21.00
Soboty i niedziele zgłoszenia telefoniczne. MOżliwość wizyt domowych.
tel.606 615 580

Polecam z całego serca- nigdy mnie nie zawiodła, jest niesamowicie dokładna, z intuicją i wyczuciem :)
12.2009 kordonia pisze:Ta wetka jest niesamowita. Chcę dodac kilka słów, bo ona cały czas sie rozwija. To pierwszy tak profesjonalny wet.
USG, RTG, badania laboratoryjne, dokopywanie sie do wiedzy, jesli czegoś nie wie. Pewnie z kazdym rokiem bede musiała dodawac coś kolejnego, bo rozwija sie naprawde w niesamowitym tempie :) Otworzyła drugi gabinet w Kolbudach pod Gdańskiem. Zatrudniła drugiego weta, z dużym doświadczeniem.

Jej nowo powstała stronka:
http://www.gabinet-wet.pl

07.2010 kordonia pisze:Jeszcze mam jedną rzecz do dodania- wetka ta sterylizuje już 2,5-3-miesięczne kotki- super dochodzą po takim zabiegu do siebie- dzięki temu w końcu mam ten komfort, ze żadna kotka ode mnie nie wychodzi niewysterylizowana. :) Oprócz niej nikt w Elblagu na ten moment nie sterylizuje tak młodych zwierząt.
Jeszcze wspomnę też, ze wetka ta jest ulubienicą właścicieli szczurów, chomików, fretek, żółwi i innych drobniejszych zwierzątek.
Obrazek

kordonia

 
Posty: 8759
Od: Czw sty 30, 2003 13:59
Lokalizacja: Elbląg

Post » Pt cze 05, 2009 23:55

Olsztyn

Nie polecam

Weterynarz na Dąbroszczaków, trzeba wejść między budynki. Sam nie wiedział co kotu jest, najpierw stwierdził powikłania po kocim katarze, potem że kot coś połknął, a potem, że kot ma coś złamanego.

Bez zdania

W końcu poszedłem na Lubelską i pan wet stwierdził, że kotek (Wall-E) ma wodę w brzuchu, że to bardzo ciężkie i uciężliwe - jakiś wirus. Powiedział, że radziłby uśpić, bo to będzie męczące dla kotka i nie wiadomo czy leczenie się powiedzie. Tak też zrobiłem... :(
Oscar kiedyś: Obrazek || Oscar teraz: Obrazek

unnami

 
Posty: 3
Od: Pon sty 05, 2009 12:07

Post » Czw mar 04, 2010 19:10 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

OLSZTYN
polecam klinikę weterynaryjna "AS" Ul. Świerkowa 37 (likusy)

dzikakak 11.09.2012 pisze:Polecam też Lecznicę Weterynaryjną AS, ul. Świerkowa 37, Olsztyn 89 523 74 31.
Lek. wet. Sławomir Mikołajczyk okazał mi wiele serca przyjeżdżając do domu na pilną wizytę do uśpienia mojej ukochanej kotki chorej na raka.

zerom

 
Posty: 20
Od: Pt sty 01, 2010 18:06

Post » Czw maja 13, 2010 20:00 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

Olsztyn

Witam
polecam dr Magdalena Kowalewska "4 Łapy" S.C. Mazowiecka 11/1a ciachała 2 moje stwory i wszystko było super, zgoiło się pięknie i nawet najmniejszych blizn nie ma. Pani jest też bardzo sympatyczna i ma dobre podejście do zwierząt.

horacy 7 3.06.2011 pisze:Olsztyn

Ja bardzo polecam Dr Grzegorza Załuskę z lecznicy "Cztery Łapy" na ul.Mazowieckiej oraz Dr Kowalewską Magdę z tej samej lecznicy.Leczę tam swoje zwierzęta i jestem bardzo zadowolona.

alutek87

 
Posty: 550
Od: Wto maja 11, 2010 16:01
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob maja 22, 2010 14:08 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

BISKUPIEC


lek.wet. LISENMAN
ul. Chrobrego 10
Biskupiec
tel. (89)7152509


MIałam kontakt jeden raz, ponieważ sterylizowałam tam kotkę mojego teścia- lekarz ten zrobił na mnie bardzo dobre i pełne profesjonalizmu wrażenie.
Obrazek

kordonia

 
Posty: 8759
Od: Czw sty 30, 2003 13:59
Lokalizacja: Elbląg

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości