OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie wrz 26, 2010 16:16 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

OLSZTYN

Ja polecam Przychodnie weterynaryjną 'Lew' ul.bpa Wilczyńskiego 26
Panią Miłkę ;) Zajmowała się naszymi szczurkami i można na niej polegać również w kocich sprawach ;)
03.2011 dottis pisze:Polecam klinikę LEW w Olsztynie http://www.wet-lew.pl/

Kompleksowa opieka. Bardzo miłe lekarki, którym bardzo zależy żeby pomóc zwierzątkom. Leczę tam swoje dwa cornish rex, pomimo tego że nie mieszkam w okolicy. Mają cały sprzęt potrzebny do diagnozy i wykonują operacje. Jest czysto i przyjemnie.
Mój kotek miał bardzo poważną operację na wgłobienie jelita. Operowała Pani Sylwia Lew i wszystko się udało. Kitek jest już zdrowy i nie ma problemów z jelitem.
Niedawno był tam kastrowany i też wszystko o.k.
Na pewno będziemy tam sterylizować naszą koteczkę.

Może nie jest tam zbyt tanio, ale w sumie to nie mam porównania z innymi gabinetami, bo to jedyna lecznica w której byłam z moimi maluchami. Wydaliśmy na nasze koty fortunę, bo po prostu są ostatnio chorowite.

POLECAM!!!!

06.2011 horacy 7 pisze:Lecznicy fajna tylko rzeczywiście droga.


horacy 7 10.12.2011 pisze:Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić dr.Elżbietę Mikulską-Skupień z lecznicy Lew.ul.Wilczyńskiego 26.Ratowała kocięta z mojego domu tymczasowego chore na pp,włożyla w to leczenie ogrom pracy i serca,często pracy po godzinach pracy lecznicy.Koszt jak w innych lecznicach, za bezdomne zwierzęta wręcz niższy.Świetny fachowiec i wspaniały człowiek.Leczyła też innego kota wyciągniętego ze schroniska z zap.trzustki.Lecznica ma świetny sprzęt do diagnostyki .


Iwlajn 16.02.2012 pisze:Olsztyn

Polecam także lecznicę Lew - prawdziwi lekarze z powołania, ze świetnym podejściem do pacjentów i wcale nie uważam, że jest tam drogo (w porównaniu np. z Olwetem).



dzikak 11.09.2012 pisze:Polecam Weterynaryjne Centrum Zdrowia "Lew", ul. Wilczyńskiego 26, Olsztyn 89 541 24 91.
Od ponad dwóch lat leczę tam moje koty:
- operacja zerwanego więzadła krzyżowego u 12 - letniej kotki
- kaliciwiroza - ciężki przypadek
- usuwanie przetrwałych zębów mlecznych
- kastracja kocurka
- diagnoza i prowadzenie kotki z rakiem kości szczęki (opieka terminalna)
i wiele innych bardziej "błahych" spraw.
"Ten tylko ma swe serce ,który go używa."
C.K.Norwid
Obrazek

Nemezis__

 
Posty: 8
Od: Nie wrz 26, 2010 16:03
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie wrz 11, 2011 19:56 UWAGA przed weterynarzem w EŁKU.

Chciałabym wszystkim zaapelować:
Nie chodźcie do Krzysztofa Russek, lecznica znajduje się na Orzeszkowej 11 w Ełku.
Lekarz jest ignorant na całej linii! Kota otrul iwermektyną, która spowodowała uszkodzenie nerwów czaszkowych a po dwukrotnej konsultacji po wystąpieniu objawów typowo neurologicznych, zignorował to, tłumacząc się, że kot jest w stresie po czyszczeniu uszu!

Dopiero weterynarz z prawdziwego zdarzenia, pani Skolimowska, lecznica znajduje się na Matki Teresy z Kalkuty 7,zajęła się kotkiem profesjonalnie zbadała dokładnie i wyleczyła, choć kot bliski był śmierci!!

Ja normalnie błagam! Nie chodźcie do tego koniowała i pomóżcie zrobić mu bardzo złą opinię :) Ni

sylwianatala 12.12.2011 pisze:

Jestem tego samego zdania!! Odradzam... my z koleji mieliśmy przeboje z tabletkami od robaków... długo by pisać...
Polecam Państwa Zyzman. Prawdziwi miłośnicy zwierząt:-)

showdown

 
Posty: 27
Od: Pt wrz 09, 2011 21:29

Post » Pon sty 09, 2012 18:51 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

OSTRÓDA

Z całego serca polecam lecznicę przy ulicy Mickiewicza 21 c
Pan dr Krzysztof Maciejek jest świetny,wyrozumiały i rzeczowy!!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie sty 29, 2012 14:45 MIŁOMŁYN - Gabinet Weterynaryjny

MIŁOMŁYN - powiat Ostróda

Gabinet Weterynaryjny Henryk Matwiejuk
14-140 Miłomłyn ul Kwiatowa 8
tel. +48 504 039 951

Rewelacyjny, wspaniały facet.
Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Kocha swój zawód, nie dba o kasę a o zdrowie pacjenta.
Jest do dyspozycji chorych zwierząt o każdej porze dnia i nocy,
w dni powszednie i świąteczne, bez względu na pogodę.
Może służyć za wzorzec dla wszystkich lekarzy weterynarii.

Czarny Kubuś

 
Posty: 1
Od: Nie sty 29, 2012 14:19

Post » Czw lut 09, 2012 16:54 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

W Elblągu w lutym można wysterylizować/wykastrować kota taniej o 50%.
To duzy upust. MOze komuś się przyda to info.

W gabinecie na ul Wyczółkowskiego ( http://gabinet-wet.pl ):


http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=330857
Obrazek

kordonia

 
Posty: 8759
Od: Czw sty 30, 2003 13:59
Lokalizacja: Elbląg

Post » Czw lut 16, 2012 19:07 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

OLSZTYN

Odradzam lecznicę Olwet - po sześciu tygodniach podawania mojemu kotu antybiotyku, kiedy nie było widać żadnej poprawy, pan doktor stwierdził, że teraz organizm kota musi sam walczyć. Nie pomyślał, że może postawił złą diagnozę, nie próbował szukać innej przyczyny złego stanu kotki. Masakra.
W tej samej lecznicy moja siostra operowała swoją pudliczkę. Pół roku noszenia gipsu, złamany drut w łapce a lekarze dalej nie wiedzieli co robić.
Dopiero kiedy trafiłyśmy na chirurga dr Lewandowskiego w lecznicy DOGMED - pies można powiedzieć stanął na nogi. Pan doktor profesjonalista, widać że wie o czym mówi, ma ogromną wiedzę, jest bardzo rzetelny i nie zdziera z pacjentów.

Opinie dodane. N/K
viewtopic.php?p=3480968#p3480968
viewtopic.php?p=6453787#p6453787


BARTOSZYCE

Polecam panią doktor Kasię Świtaj - 4 łapy.
Wspaniała osoba, świetny lekarz, ufamy jej w 100%
Obrazek

Iwlajn

 
Posty: 515
Od: Śro paź 21, 2009 19:35

Post » Nie mar 11, 2012 0:38 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

ELBLĄG


Ja z czystym sumieniem , mogę polecić Gabinet Weterynaryjny "PUPIL" a w niej przyjmującą panią Marte Związek. Jest to kobieta o ciepłym sercu. Wspaniałym podejściu do zwierzęcia. Ma super podejście do właścicieli. Wszysyko wytłumaczy, opowie. W razie potrzebnych jakiś zabiegów wszystko dokładnie wytłumaczy ( to co interesuje właściciela). Ceny ma bardzo przystępne. W razie potrzeby w lecznicy pomaga jej narzeczony.

Gabinet Weterynaryjny "PUPIL"
lek.wet. Marta Związek
ul. Hetmańska 5/20
82-300 Elbląg
+48 505 432 046
http://www.pupil.elblag.pl/
Calina*PL

cami322

 
Posty: 484
Od: Pon mar 02, 2009 20:50
Lokalizacja: Elblag

Post » Czw kwi 19, 2012 18:39 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

OLSZTYN
NIE POLECAM-Lubelska- leczenie kota przez trzy miesiące na SUK za pomocą cewnikowania, koszty ogromne,brak efektów. Tekst "też byś cierpiała jakbym ci zaszył pochwę" do wlascicielki-gimnazjalistki zmartwionej stanem kota.

POLECAM dr Załuska -ten sam kot po zbadaniu okazało się, ze problem bardziej psychosomatyczny i ew. przewlekłe zapalenie pęcherza po czterokrotnym wszywaniu cewnika na Lubelskiej. Po dwoch dniach kot sika mocz klarowny, koszty znacznie niższe niż w poprzedniej lecznicy i bez cewnika!

contessa116

 
Posty: 12
Od: Nie cze 07, 2009 13:23
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt mar 29, 2013 6:24 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

Ostróda

Trio-vet
Plac Tysiąclecia 6/3
tel.89 676 3448
Polecam z całych sił!!
To weci, którzy poprzednio pracowali na Mickiewicza-obecnie mają własną firme. Sa fantastyczni, nie zdzierają.
Z ogromnym sercem podchodzą do zwierząt i nie lekceważą żadnych sugestii włascicieli, sa elastyczni w cenach, osobom nie majętnym dają wielkie upusty. :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt mar 29, 2013 6:39 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

Morąg

Trio-vet

Morąg
Ul Szpitalna-obok Lidla

Ci sami weci-z Ostródy-te same ciepłe słowa :D :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 03, 2013 11:21 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

OLSZTYN[/size]

KLINIKA OLWET


Ja polecam klinikę Olwet na Lubelskiej w Olsztnie. Uratowali mi kota, do którego nikt nie chciał w nocy przyjechać. Grosik wrócił w nocy z podwórka z raną, chyba po ugryzieniu, strasznie krwawiła, a kot nie chciał wziąć się na ręce, przy głaskaniu żałośnie miauczał, bałam się, że może mieć też jakieś obrażenia wewnętrzne. Dzwoniłam do dwóch weterynarzy i żaden nie przyjechał twierdząc, że to powierzchowne i że kot "się wyliże sam". Jedynie Pan doktor Bohuszewicz z Olwetu się pofatygował. Zszył kota na miejscu, ale żeby sprawdzić, czy nie ma wewnętrznych obrażeń zabrał go na prześwietlenie do kliniki. Działają 24h na dobę i mają własne laboratorium i profesjonalny sprzęt do USG i RTG. Pan doktor zajął się Grosikiem, zadzwonił do nas i powiedział, że nie ma poważniejszych uszkodzeń, przyjechaliśmy po niego następnego dnia, dostaliśmy szczegółowe wytyczne co do odkażania rany, kot odstał antybiotyki, zastrzyk przeciwtężcowy i przyjechaliśmy z nim tylko na zdjęcie szwów :) Polecam z całego serca tę klinikę.

mileska

 
Posty: 1
Od: Pon cze 03, 2013 11:09

Post » Wto sty 07, 2014 23:38 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

Polecam przychodnie Dr. Barbary Szarek na ul. Wiecherta , widac ze kochają zwierzęta a nie tak jak u innych licza sie pieniądze i ilosc .

NIE POLECAM !!!

Przychodni LEW na ul. Wilczyńskiego , mojego kotka niestety już nie ma ;( , zła diagnoza i zle dobrany antybiotyk zabił moją koteczkę ;(

joka

 
Posty: 2
Od: Wto sty 07, 2014 23:18

Post » Śro sty 08, 2014 9:53 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

Nie polecam weterynarza na ulicy Wojska Polskiego. Postawili diagnozę - przeziębienie, a okazało się u weterynarza na ulicy Lubelskiej ( drogi ale weterynarz z prawdziwego zdarzenia) ze kotek ma wylew.

karolmeduza

 
Posty: 5
Od: Śro sty 08, 2014 9:41

Post » Śro sty 08, 2014 12:41 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

Nie polecam kliniki Lew w Olsztynie przy ul. Wilczyńskiego ( os. Generałów)

Przyjechałam z kotkiem zdrowym a wyjechałam z chorym po stwierdzonej błednej diagnozie i mocnym zle dobranym antybiotyku zabili mi moją koteczkę ;( . Przeprosin nie usłyszałam wręcz Pani Dr. chwała sie jak zobaczyła ze podjezdzam pod klinikę .

Gdybym trafiła do Kliniki Pani Dr. B. Szarek moja koteczka by nadal żyła , omijam teraz przychodnie LEW
wielkim łukiem i wszystkim odradzam jezeli nie chca stracic pupila i wydac kolosalną kwote za niby leczenie.

joka

 
Posty: 2
Od: Wto sty 07, 2014 23:18

Post » Śro sty 08, 2014 12:46 Re: OLSZTYN i warmińsko-mazurskie

karolmeduza pisze:Nie polecam weterynarza na ulicy Wojska Polskiego. Postawili diagnozę - przeziębienie, a okazało się u weterynarza na ulicy Lubelskiej ( drogi ale weterynarz z prawdziwego zdarzenia) ze kotek ma wylew.

A możesz konkretnie? Przydałoby się nazwisko lekarza albo chociaż jakiś opis pozwalający go zidentyfikować…

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości