TRÓJMIASTO i Pomorze

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro cze 06, 2018 15:34 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Kagavi pisze:http://www.vetgdynia.pl/

https://www.trojmiasto.pl/Przychodnia-w ... 19637.html


Polecam ABSOLUTNIE Pawła i Małgorzatę Łukuć z Gdyni :1luvu: Wspaniali lekarze, z pasją, miłością do zwierząt, profesjonalne, dociekliwe podejście do zwierzaka, normalne ceny, super wyposażony gabinet, umawianie "na godzinę: przez co nie siedzimy ze zwierzakiem w poczekalni. Opinie, które można znaleźć w necie na ich temat to szczera prawda. Podpisujemy się z moim kotem wszystkimi czterema łapami, pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na Ich temat. Mój kot uwielbia "wujka Pawła" :201461 i jest wdzięczny za uratowanie życia 8)
Nasza historia w linku poniżej:

viewtopic.php?f=1&t=7808&p=11893083&hilit=FIP#p11893083

ja tez polecam, fantastyczne podejscie do zwierzat
ObrazekObrazek

77renifer

 
Posty: 675
Od: Śro lut 11, 2009 21:09
Lokalizacja: 3 city

Post » Śro mar 27, 2019 22:05 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Ja jestem z Gdańska i tu polecam www.naszalecznica.pl. Lekarz z powołaniem i miłością do zwierząt. Ceny usług bardzo korzystne.

Baśka74

 
Posty: 1
Od: Śro mar 27, 2019 22:04

Post » Pon cze 03, 2019 15:21 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

GDAŃSK

Polecam: Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Marcin Czernielewski na Lelewela w Gdańsku

Pan doktor miły, bezpośredni i rzeczowy. Zaufany specjalista, który leczył zwierzaki moich rodziców, a teraz i moje. Ceny są zdecydowanie przystępne.


NIE POLECAM: Gabinet Weterynaryjny ZOO- WET, dr Plewako

Mój kot posikiwał. Nie chciałam fundować mu wycieczki przez pół miasta (do doktora Czernielewskiego), więc poszłam do Pani dr. Plewako. Zrobiła badanie moczu i krwii, nawet nie zająknęła się o USG. Po kilku dniach leczenia kot zasikał mi całe mieszkanie: Pani doktor kazała przyjść na ponowne badanie krwii i znowu ani słowa o USG. Wtedy zaczęłam szukać informacji (zadzwonilam do mi in. do kilku fundacji i oraz dr Czernielewskiego). Dowiedziałam się, że USG w takim wypadku to standard, a ponowne badanie krwii, na tym etapie, jest zbędne (info od 3 lekarzy). Tym bardziej, że kotu po nocnym szaleństwie sikania jest zdecydowanie lepiej, więc być może przepchnął piasek, który utknął mu w cewce.

Do tego ceny: za 2 tabletki antybiotyku zapłaciłam 50 zł. U dr Czernielewskiego w tej samem cenie dostałam 4 tabletki antybiotyku, glukozaminę na 2 tygodnie i poradę.

Gosia_k

 
Posty: 1
Od: Pon cze 03, 2019 15:02

Post » Sob paź 05, 2019 23:17 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

GDAŃSK

Zdecydowanie polecam: dr. n. wet. Karolina Malewska

Kotek był chory na FIP, nasza historia jest w tym wątku: viewtopic.php?f=1&t=188719 . Niestety nie udało się go uratować. W trakcie leczenia przeszliśmy przez ręce ok. 10 lekarzy weterynarii. Nasze opinie, od zdecydowanie złych po umiarkowane, zachowamy dla siebie. Dopiero Pani Doktor okazała się specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Duże doświadczenie, wiele empatii i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor na codzień jest wykładowcą na UWM w Olsztynie, w wyznaczone dni przyjmuje także w Gdańsku na ul. Bulońskiej.

crazyperson1

 
Posty: 48
Od: Wto sie 07, 2018 22:58

Post » Czw lut 13, 2020 7:51 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Czy mógłby ktoś polecić dobrego pulmonologa? Kot z podejrzeniem astmy, ale leki nie za bardzo działają.

kotigor

 
Posty: 23
Od: Sob mar 02, 2019 16:09

Post » Pt wrz 18, 2020 15:54 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Bardzo potrzebuję weterynarza dla kota z problemami paszczowymi. Bardzo pilnie. I dobrego lekarza, proszę.

bonnka

 
Posty: 25
Od: Wto maja 17, 2016 9:16

Post » Nie maja 01, 2022 21:56 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Bardzo dawno nie logowałam się na miau. Przed laty polecałam tu dr Tadeusza Popławskiego z Gdańska. Nie wycofuję, ale po przeprowadzce do Gdyni poznałam jeszcze jeden gabinet wart polecenia. To przychodnia Pobłocki&Miazga z Kosakowa tuż pod Gdynią. Poza ogólną interną poszczególni lekarze specjalizują się w: onkologii, ortopedii, okulistyce i stomatologii. W lecznicy panuje przemiła atmosfera, świetne podejście do zwierąt, i co najważniejsze - są skuteczni. Do onkologa dr Miazgi ludzie przyjeżdżają niemal z całej północne Polski.

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto sie 08, 2023 13:33 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Słupsk i okolice
Polecam vet. Anitę Wojciechowską - Zientarę. Pani doktor z ogromnym sercem do zwierząt, prowadzi gabinet weterynaryjny

FELIS
ul. Rzemieślnicza 13A
Siemianice

paunie

 
Posty: 1
Od: Wto sie 08, 2023 13:00

Post » Wto gru 19, 2023 22:40 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Czy ktoś mógłby polecić dobrego endokrynologa? Albo chociaż specjalistę od leczenia tarczycy?

Ruda_z_zielonymi

 
Posty: 3
Od: Wto gru 19, 2023 17:09

Post » Pt mar 08, 2024 14:38 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Ruda_z_zielonymi pisze:Czy ktoś mógłby polecić dobrego endokrynologa? Albo chociaż specjalistę od leczenia tarczycy?


W Trójmieście znam tylko dwie osoby które ogarniają pacjentów endokrynologicznych - dr Caruk z TKW24 w Gdańsku i dr Kowalik z lecznicy Łapa na pulsie w Gdańsku

amyris

 
Posty: 29
Od: Śro lis 22, 2023 6:33

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości