TRÓJMIASTO i Pomorze

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lut 01, 2015 15:03 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Kikee pisze:
kfiatek 1983 pisze:
Za USG nerek ostatnio płaciłam 50zł, za rentgen stawu biodrowego 30zł. Akurat nie w Gdańsku, a w Pruszczu, ale gdyby mi ktoś zaśpiewał 2x140zł to bym podziękowała.


Byłaś u Pastuszyńskiego czy gdzie indziej ? Akurat Pastuszyński jest drogi i ma podejście naciągacza .


U Pastuszyńskiego byłam raz i nigdy więcej - opinia naciągacza w pełni zasłużona.
Ja chodzę do http://www.reksiowet.pl/index.php/kontakt - dość młode małżeństwo, oboje weterynarze, bardzo kochający zwierzęta i potrafiący się przyznać, że czegoś nie wiedzą.

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Sob lut 07, 2015 20:19 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

ja tez nidgy wiecej na Kaprów w Gdansku sie nie zjawię, bylam raz u p.Biernata i zgadzam sie z opinią wyzej - nie nadaje sie i szkoda zwierzaków i nie ma co zostawiac piniedzy za nic

torcia

 
Posty: 4
Od: Nie gru 30, 2012 13:29

Post » Sob sie 29, 2015 12:45 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Witajcie, poszukuję w Gdańsku weta, który wykonuje sterylizacje metodą cięcia bocznego, najlepiej gdyby to była lecznica, a nie malutki gabinecik. Po tym jak wet zabił moją psinę przy sterylizacji panikuję przed zabiegiem mojej kotki i szukam kogoś z polecenia i czyściutkiej, wyposażonej lecznicy. Dzięki!

Łączka

 
Posty: 2
Od: Sob sie 29, 2015 12:40

Post » Sob sie 29, 2015 13:45 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Mały gabinet ,ale od wielu lat sterylizuję / kastruję tam swoje koty i kocięta .Dr. Barancewicz przyjmuje na Morenie ul. Jaśkowa Dolina (vis a vis Mc Donalda). Z czystym sumieniem mogę polecić .
Obrazek

Kikee

 
Posty: 622
Od: Czw sty 26, 2006 17:14

Post » Sob sie 29, 2015 13:52 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Nie wiem czy robi cięcie boczne, ale genialny chirurg, dr Tomasz Dmuchała. Tylko nie w Gdańsku, a w Gdyni Orłowie (oraz we Władysławowie).
http://przychodniaworlowie.pl/
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 02, 2015 21:55 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Dziękuję za odpowiedzi, podzwonię i podpytam co i jak :-)

Łączka

 
Posty: 2
Od: Sob sie 29, 2015 12:40

Post » Pon wrz 21, 2015 10:34 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Czy zna ktoś dobrego weta specjalizującego się w alergologii, dermatologii? Najlepiej w okolicach Gdańska Południe, ale jeśli będzie taka potrzeba pojedziemy dalej.

damaris

 
Posty: 52
Od: Wto sie 31, 2010 20:01

Post » Sob paź 31, 2015 10:35 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

ObrazekObrazekObrazek

Justinna

 
Posty: 166
Od: Sob mar 13, 2010 19:50

Post » Wto gru 08, 2015 22:45 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Jeżeli chodzi o USG z czystym sumieniem polecam GABINET WETERYNARYJNY USGVET, zlokalizowanym w Gdańsku na Siedlcach, w którym przyjmuje dr.Wyszyński.
Należy umówić się na badanie z wyprzedzeniem, często czeka się kilka dni, z tym że jeżeli przypadek wymaga szybkiej diagnostyki, lekarz od razu bukuje dla takiego pacjenta pierwsze wolne miejsce, które tylko się zwolni. Weterynarz przeprowadził mojemu kociakowi badanie sprawnie acz bardzo dokładnie, miał do niego dobre podejście, a ja zapłaciłam 100zł (w cenie dostałam nie tylko wyczerpujący opis, ale również obraz nagrany na płycie).

DR. ZBIGNIEW KIEZA, ONKOLOG, PRZYJMUJĄCY W GDAŃSKU, NA ZASPIE.
Leczył mojego Boba na chłoniaka jelitowego i niestety wrażenia mam mieszane...
Na pewno nie ulega wątpliwościom, że Pan Kieza ma sporą wiedzę - świadczą o tym nie tylko liczne dyplomy i certyfikaty dumnie zdobiące wnętrze gabinetu, ale także tabun pozytywnych opinii, które można o nim przeczytać w sieci. Sama zostałam do niego skierowana z polecenia znajomej, której koty Pan doktor nie raz wyciągał z różnych zdrowotnych opresji. Widać też, że Pan doktor nie ma parcia na pieniądze - czasami zdarzało się, że dostawaliśmy z Bobem wizytę "w prezencie".
Irytujące jest jednak samo jego lekceważące podejście do pacjentów i często bardzo bezczelny stosunek do ich właścicieli. Nie wspomnę już o punktualności Pana doktora, bo z tego co zaobserwowałam, coś takiego w jego słowniku raczej nie występuje. Byłam raz świadkiem, gdy umówił się z pewnym Państwem i ich suczką na 10:00 by wykonać biopsję. Państwo przyjechali z Wejherowa i czekali 3h bez skutku. Zresztą razem czekaliśmy, z tym że ja godzinę krócej. Pan doktor nie odbierał telefonów, nie raczył też poinformować co się z nim dzieje... To nie pierwszy taki incydent, a mając zwierzaka, który jest w naprawdę ciężkim stanie i trwa walka o jego życie, tak jak to było w przypadku mojego Boba, od weterynarza oczekuje się pomocy i wsparcia, w każdej sytuacji i czasie, a Pan doktor niestety umiał zawieść.

TRÓJMIEJSKA KLINIKA WETERYNARYJNA znajdująca się na Morenie.
Ładne gabinety z nowoczesnym sprzętem, sympatyczni lekarze, bezbłędnie udzielili Bobowi pierwszej pomocy, ale rachunek również ładny wystawili. ;)
Jest to jedna z nielicznych placówek, która działa całodobowo, dlatego jeżeli nie ma innego wyjścia, w którym nie dba się już o pieniądze, polecam. Szczególnie p. dr. Mantusz.

GABINET WETERYNARYJNY NA GDAŃSKICH STOGACH PRZY UL. SOKOLEJ.
Jeżeli chodzi o profilaktyczną opiekę typu odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie, czy proste zabiegi typu kastracja, polecam.
Co się tyczy trudniejszych przypadków, poważniejszych chorób, już niekoniecznie.
Polecam Panią Anię Zienkiewicz - kompetentna, wrażliwa i ciepła lekarz.
Za to jej mąż, Jakub Zienkiewicz, wręcz odwrotnie - wielokrotnie już się przekonałam, że nie patrzy na zwierzę, a na zawartość portfela jego właściciela.

Moruga

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Od: Wto gru 08, 2015 18:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro sie 17, 2016 10:45 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Lębork

Gabinet weterynaryjny
VET-MEDICUS
lek.wet Arkadiusz Bianga
Sienkiewicza 20/1

Wyciągnięte z FIP, FPV u kota a było naprawdę ciężko, zważywszy, że trafiło się w okresie posterylizacyjnym, u psa nowy komfort życia (zapadające się pierścienie, powiększona lewa komora u 17 letniego psa)- idealnie dobrane leki. Przy Panu Dr pociągniemy jeszcze długie lata:)
Z opowiadań znajomych kociarzy/psiarzy warta jest również uwagi lecznica w Lęborku na ul Olimpijczyków 16, przyjmują Panie z Wejherowa.

Nera

 
Posty: 20
Od: Wto maja 31, 2016 8:28

Post » Pt sty 06, 2017 15:08 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Ja polecam przychodnie weterynaryjną w Gdańsku Osowej na ul. Feniksa 28, telefon 513 131 214. Mój piesek miał alergię pokarmową i został wyleczony bez problemowo. Poza tym jest tam pani, które zajmuje się też gryzoniami.

Lidka330

 
Posty: 1
Od: Pt sty 06, 2017 15:00

Post » Nie lut 05, 2017 11:12 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

Szukam weta w Trójmieście, który sterylizuje kocięta. Polecacie jakiegoś?
Obrazek
Obrazek Obrazek

nikagda

 
Posty: 14308
Od: Śro gru 15, 2004 13:27
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon lut 06, 2017 1:44 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

nikagda pisze:Szukam weta w Trójmieście, który sterylizuje kocięta. Polecacie jakiegoś?


W jakim wieku kociaki?
Obrazek Felek [*] 03.08.2011 Przepraszam mój malutki

Obrazek

magradz

 
Posty: 622
Od: Wto mar 27, 2007 1:07
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob lut 11, 2017 21:01 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

magradz pisze:
nikagda pisze:Szukam weta w Trójmieście, który sterylizuje kocięta. Polecacie jakiegoś?


W jakim wieku kociaki?

4 miesiące.
Obrazek
Obrazek Obrazek

nikagda

 
Posty: 14308
Od: Śro gru 15, 2004 13:27
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie lut 12, 2017 0:15 Re: TRÓJMIASTO i Pomorze

nikagda pisze:
magradz pisze:
nikagda pisze:Szukam weta w Trójmieście, który sterylizuje kocięta. Polecacie jakiegoś?


W jakim wieku kociaki?

4 miesiące.


To spróbuj tu:
http://www.wet-redlowo.pl/
Koniecznie do dr Małgosi, genialnie sterylizuje :)
Trzeba się wcześniej umówić telefonicznie.
Obrazek Felek [*] 03.08.2011 Przepraszam mój malutki

Obrazek

magradz

 
Posty: 622
Od: Wto mar 27, 2007 1:07
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości