POZNAŃ i Wielkopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto mar 25, 2014 20:17 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Polecam gorąco lecznicę na Plewiskach , w kompleksie Nowego Rynku.
Dr Mateusz Szymanek- entuzjasta, człowiek z wielkim sercem. Myśli, kombinuje , korzysta z wiedzy posiadanej i stale poszerzanej ,a co najważniejsze- słucha opiekuna. Koty z interwencji załatwia po kosztach.
Do tego miły i dowcipny.

Doktora Dariusza Pawlaka polecam z całego serca: prowadzi mojego kota nerkowego "jak na forum Miau"(!), nie uważa żywienia takiego kota mięsem za herezję i jest skłonny do kontaktu w sprawie zwierzaka nawet w prywatnym czasie. Ogromna wiedza i doświadczenie, spokój działający kojąco na kota i właściciela:)
Wie co robi, decyzje są przemyślane i przedyskutowane z właścicielem.

Obydwie z Cairo jesteśmy pod wrażeniem kompetencji obydwu doktorów ,ich ogromnej wiedzy i wielkiego serca.

POLECAM!!!

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro mar 26, 2014 7:48 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Dziewczyny, a jak z wyposażeniem gabinetu w sprzęt laboratoryjny? Czy robią badania na miejscu (np. parametry nerkowe)?
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro mar 26, 2014 16:01 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Podstawowe robią, reszta wysyłana jest do laboratorium zewnętrznego.
Mają niezłe usg, doskonały cyfrowy aparat rtg, jeden jest chirurgiem a drugi internistą.
Tak, zrobisz biochemię i morfologię bez problemu!

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro mar 26, 2014 17:45 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

ok, dziękuję za odpowiedź.
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie maja 04, 2014 9:51 Re: NASZE KOTY. Wątki rezydentów -ZAPRASZAMY na podforum !

witam, nie wiem czy to dobre miejsce ale poszukuję dermatologa dla moich kotek. Proszę o informacje o dobrym specjaliście w poznaniu lub okolicach.

Tomiiii

 
Posty: 2
Od: Nie maja 04, 2014 9:41

Post » Czw maja 29, 2014 7:43 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Nie polecam Lecznicy dla Zwierząt Homeopatia A. Czerwiński i syn M.

Opisałam potraktowanie mojego 9 letniego kota wystawiając im opinie, tutaj można przeczytać ..
http://med24.pl/Opinie.is.lecznica-dla- ... inski.html

Leczyłam wcześniej u nich mojego innego kota i do tej pory nie chcą mi udostępnić dokumentacji z leczenia.Pisałam maile, dzwoniłam,wysłałam list i od 4 tygodni nie mam od nich odpowiedzi.
Jeden z tych lekarzy (A. Czerwiński) jest członkiem Sądu Lekarsko - Weterynaryjnego Okręgowej Izby a drugi (M. Czerwiński) członkiem Rady Okręgowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.
Jak poprosiłam telefonicznie o uzupełnienie dokumentacji i przekazanie zdjęć RTG to powiedział, żeby sądownie się do niego zwrócić a poza tym cytuję " niech się Pani od nas odpierdoli " !!!!

berenika2008

 
Posty: 2
Od: Pon wrz 09, 2013 18:39

Post » Nie cze 29, 2014 12:34 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Witam
Zna ktoś weterynarza: Anna Adamska? Opinie w necie znalazłam różne. Chodzi głównie o leczenie kotów, jej podejście ceny, wiedzę

http://www.amicus.poznan.pl/gabinet-weterynaryjny-zwierzak

oxygen_78

 
Posty: 81
Od: Wto paź 26, 2010 10:09
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lip 25, 2014 6:57 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

POZNAŃ

Polecam Centrum Zdrowia Małych Zwierząt M. Majka, R. Starczewski s.c.
Os. Władysława Jagiełły 33
60-694 Poznań-Piątkowo
tel.: (61) 824 31 78

Ja miałam tam kontakt z dr Anną Starczewską oraz dr Anna Szczepańską, oraz dr Agnieszką Tomaszewską (ale tutaj ze szczurami)

Klinikę od półtora roku odwiedziałam dosyć często ze względu na chore szczury, zawsze spotkałam się z dobrą opieką i podejściem do klienta oraz zwierzaka.
Na miejscu ekg, usg, badanie krwi, jeżeli ktoś potrzebuje to biopsja. Jeden szzur miał robioną tam operację, narkoza była wziewna, zadzwoniono do mnie dopiero po wybudzeniu zwierzaka :)
Kot też jest zawsze miło obsługiwany, ważony, sprawdzony stan skóry. Zarówno dr Szczepańska jak i Starczewska zawsze dopytują się o szczegóły o których ja mogę zapomnieć oraz bez problemu odpowiadają na moje pytania/tłumaczą jeśli czegoś nie rozumiem.
Cena za wizyte z kotem 35-60zł (najwięcej dałam przy mocnych antybiotykach, 3 zastrzyki na miejscu, krople do oczu, probiotyk oraz tabletki na skore.. wiec w sumie cena nie taka wysoka)
Ponoć ceny w weekend się zwiększają o 50%, zasłyszane od znajomych z forum o gryzoniach, nie sprawdzałam! Ale za to zawsze jest otwarte w soboty, niedziele i święta.

Isandri

 
Posty: 9
Od: Sob cze 28, 2014 17:09

Post » Pt lip 25, 2014 8:49 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Dr Starczewski zostawił mojej kotce cały jajnik podczas sterylki.
Przypadki chodzą po ludziach, aczkolwiek...
Nie zaproponował usg, nawracające rujki tłumaczył "odpryskiem tkanki jajnika" w jamie brzusznej. Po usg u dr Płucza jajnik usunęli moi weterynarze , rujki zniknęły jak ręką odjął:)


Plusem tam jest świetna diagnostyka laboratoryjna - pani analityk jest genialna.
Oraz dobre zaplecze diagnostyczne.
Minusem jest ciągła rotacja kadry- weterynarze nie mają tam szans poznać zwierzaka bo pracują po pół roku i znikają.
Po czwartej zmianie weterynarza w ciągu roku nie miałam chęci na dalszą współpracę.
Korzystam z laboratorium, nie podoba mi się luźny stosunek do pacjenta.
Ja bym powiedziała ,że to taki kombinat weterynaryjny.

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lip 25, 2014 17:55 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

W klinice na Jagiełły moja znajoma usłyszala na temat przypadku u jej psa " Proszę Pani , my tu nie leczymy przyczynę, ale skutek"

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro sie 06, 2014 21:27 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Pilnie szukam kontaktu do chirurga onkologa. Mamy w ogóle w Poznaniu kogoś takiego?
" Nie zamieniaj serca w twardy głaz póki jeszcze serce masz"
Lombard

Alama

Avatar użytkownika
 
Posty: 851
Od: Pt lip 07, 2006 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 07, 2014 9:15 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Przeprowadziłem się do Poznania z moją Pusią, ale jak tylko coś się dzieje to jadę z nią 30 km do Kaźmierza, do Pana Michała. Jest to człowiek, który ma wspaniałe podejście do zwirząt. Dokładny adres znajduje się na stronie wolvet.com

wolin87

 
Posty: 1
Od: Wto lip 01, 2014 12:51
Lokalizacja: Kaźmierz

Post » Czw sie 07, 2014 17:10 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

dzięki wolin87, ale tu potrzeba kogoś doświadczonego
" Nie zamieniaj serca w twardy głaz póki jeszcze serce masz"
Lombard

Alama

Avatar użytkownika
 
Posty: 851
Od: Pt lip 07, 2006 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 07, 2014 19:33 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Polecam Lecznicę Weterynaryjną KOALA w Lesznie na ul. Pułkownika Władysława Wiecierzyńskiego 24
Chodzę tam z moimi trzema kotami i psem i widać, że zależy im na zwierzętach.

happy tree cat's

Avatar użytkownika
 
Posty: 850
Od: Czw sie 07, 2014 17:21
Lokalizacja: okolice Leszna

Post » Czw sie 07, 2014 23:05 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Alama pisze:Pilnie szukam kontaktu do chirurga onkologa. Mamy w ogóle w Poznaniu kogoś takiego?


Nie mamy w Poznaniu dobrego onkologa-weta, niestety.
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości