POZNAŃ i Wielkopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro maja 31, 2006 13:02

POZNAŃ

Zdecydowanie polecam dr Katarzynę Kiszka z Lecznicy przy ul.Pawlowskiego.
Niesamowity kontakt ze zwierzeciem,duza wiedza.Odpowie na kazde zadane pytanie,wyslucha.Ile razy czekam na wizyte to zastanawiam sie,jak ona to robi,ze zwierzeta nie moga sie doczekac wejscia do gabinetu.Moj zwierzak byl juz jedna noga na drugim swiecie,zyje dzieki p.Kasi
Ceny ma bardzo przystepne
Jeszcze raz POLECAM[/b][/b]

roxana

 
Posty: 1
Od: Śro maja 31, 2006 12:57
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lip 17, 2006 14:04

WRZEŚNIA


Od sierpnia w gabinecie przy ul. Objazdowej 21 we Wrześni, będzie pracował super weterynarz dr Marek Walkowski.
Wcześniej pracował w poznańskim schronisku.
Sterylizacja kotki metodą hakową - 100 zł

Mysia pisze:Kimi, a skąd czerpiesz przeświadczenie, że jest to superwet, skoro nie pracował jako lekarz nigdzie indziej, tylko w schronisku?

kimi1

 
Posty: 2575
Od: Śro lut 22, 2006 12:09
Lokalizacja:

Post » Nie sie 13, 2006 16:18

Poznań

Chcę poinformować, że lecznica na os. Orła Białego 85(której jako takiej nie polecam) wykonuje badania laboratoryjne przez cały tydzień, również w niedziele). Do badań należy się zgłaszać w godzinach 11.00 - 18.00. W niedziele lecznica jest czynna do godz. 19.00.
Ale jeśli ktoś nie ma innego wyjścia... :roll:

joanna z kotami

 
Posty: 1754
Od: Czw paź 20, 2005 22:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sie 20, 2006 4:36

Poznań

Chciałabym polecić naszą panią doktor - profesjonalizm i wielkie serce

Specjalistyczny Gabinet Weterynaryjny
lek.wet. Żaneta Sokołowska

Os.Lecha 92A

Godziny otwarcia gabinetu: Pon., Śr.,Pt. : 12.00 - 19.00
Wt., Czw : 13.00 - 18.00 , Sobota: 10.00 - 14.00

Tel : 0505845229
lub (0 prefix 61) 8722858.

http://wetpoznan.republika.pl/

chodzę do niej z własnymi jak i fundacyjnymi kotuchami

02.2009 chaton pisze:JA RÓWNIEŻ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TĘ WET - PO PROSTU PEŁEN PROFESJONALIZM :)


Paulusek 2.09.2011 pisze:Pani dr. uratowała mojego, już mojego kocurka. Przyjechałam do niej ze znalezionym kocurem z ogromną "bułą" za uchem wypełnioną ropą, wyczyściła mu to, + odtykanie uszu, dała leki i powiedziała jak leczyć na miejscu. Kot miał już martwicę ale się wyleczył i bez odsłaniania sierści nie widać nic w tym miejscu tak się ładnie zagoiło. Wszystko na koszt Fundacji Koci Pazur- Dziękuję!!!!!!! :piwa:
Paulusek pisze:to miało być jako odpowiedź na temat Pani Sokołowskiej z os. Lecha :oops:

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Czw gru 14, 2006 17:45

POZNAŃ

POLECAM ZDECYDOWANIE:

Dr. Magdalena Powróźnik-Działak:
Pani doktor przyjmuje w gabinecie Dr.Juszczaka i Dr.Gorzelańczyk na os. Armii Krajowej i ul.Bułgarskiej. Prowadzi mojego Orka z zaburzeniami trzustki i małego Pekho. Wspaniałe podejście do zwierząt, ciepliwość, dociekliwość, widać doświadczenie, szalenie sympatyczna, potrafi przesiedzieć wieczór w domu nad książkami jeśli coś jej nie pasuje i chce mieć pewność, no i ostatnia kwestia aczkolwiek wydaje mi się równie ważna...nie zdziera z człowieka. Aha ostatnio miałam problem z Pekho i nawet dzwoniła do mnie w niedziele, żeby zapytać się jak się czuje mały...

Olinka pisze:Podpisuję się pod tym, co napisała Aśka o tej pani doktor.


Mysia pisze:Ja również :-)! I dodam, że panią Magdę udało mi się zakocić moim schroniskowym wychowankiem Kulfonem, którego wykarmiłam z butli. Teraz jest ogromnym kocurem, w którym zakochana jest cała rodzina :D .


Paulapoz pisze:Zgadzam się z tym, wspaniała osoba, i pani dr Ola Włodyka również.
Obie przesympatyczne, poświęcają zwierzakom mnóstwo uwagi, ceny w miarę, ale przynajmniej nie kasują za wizytę jak się idzie np. tylko po tabletki.
Obsługa pierwsza klasa, pani Oleńka specjalizuje się w chorobach serca, naprawdę super. Minus jest jeden - krótkie godz otwarcia w sobotę i zamknięte w niedzielę, a ja ich teraz tak bardzo potrzebuję :(

Aśka

 
Posty: 418
Od: Nie sty 22, 2006 17:43

Post » Wto sty 23, 2007 9:06

POZNAŃ
obecnie chodzę do dr Andrzeja Zatonia przy ulicy Dąbrowskiego 58

061 843 06 35
0602 65 80 69
pn, śr, pt 16.00-19.00
wt, czw 11.00-16.00
sob. 10.00-14.00

przyjmuje tam (z tego co na razie widziałam) trójka lekarzy. bardzo sympatyczni ludzie, z dobrym podejściem do moich kociaków :wink:
no i mam do niego baaaardzo blisko :wink:
wiem, że masa psiarzy do niego chodzi.

salma75 pisze:dr Andrzej Zatoń - NIE POLECAM!
Przyjmuje na ul. Dąbrowskiego.

Oto jego diagnoza postawiona kociakowi z katarem kocim:

Kot ma kocią nosówkę, która skończy się zapewne zapaleniem płuc i zwierzaka trzeba będzie uśpić. Pomóc może jedynie podanie surowicy.

:?

Podał kilka zastrzyków i nieczego nieświadomą studentkę, zieloną w kocim temacie skasował na 100zł. Zaprosił na kolejną wizytę :evil:
Całe szczęście, że dziewczyna skontaktowała się ze mną.

Omijać dr-a ZATONIA szerokim łukiem!

puss

 
Posty: 11740
Od: Czw lis 09, 2006 13:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lut 24, 2007 19:41

Poznań

ja napiszę dzisiaj o klinice weterynaryjnej na os. Wł. Jagiełły 33.

oto jej strona internetowa: http://www.klinikawet.pl/
a na zdjęciu z sali operacyjnej po prawej z zarostem dr Łukasz,
który opiekował się Elmem.

klinika nie jest może tania, a lekarze nie są szalenie ciepli i serdeczni,
ale są rzetelni i profesjonalni.
jest tam też szpitalik, gdzie można zostawić zwierzątko na czas leczenia,
jeśli tego wymaga.

04.03.2007 Basia_D pisze:taaaa i wlasnie w tej lecznicy byłam świadkiem jak jeden w wetów (wspólwłaściciel) powiedział - proszę Pani my tu nie leczemy choroby tylko obajwy :evil:
że nie wspomnę o dwóch spartaczonych sterylkach (jeden z kotów osoby z forum)


05.04.2007 puss pisze:nie wiem który to powiedział, ale ja naprawdę nie mam do nich zastrzeżeń. co prawda mojej kitce poszły szwy posterylkowe i miała naprawiane, ale dr Łukasz i dr Andrzej są fantastyczni.


09. 2008 malakasia pisze:Nie polecam także gabinetu na osiedlu Władysława Jagiełły 33. Przez dwa lata nikt nie wykrył u mojego królika wady zgryzu (łzawiło mu oczko) - panie i pan wet przepisywali mu cały czas krople. Może gdyby przyłożyli się do badania pacjenta, to mój króliczek cieszyłby się teraz zdrowiem - organizm nie wytrzymał narkozy - młodszy o dwa lata poradziłby sobie pewnie lepiej :?


Nah pisze:polecam

http://www.klinikawet.pl/
Os. Władysława Jagiełły 33

Dr Łukasz - nie cacka sie z moimi kotami, ale zawsze ma sposób (skuteczny) na wszelkie problemy

Dr Andrzej - cacka sie z moimi kotami (dzięki niemu uwierzyłam, że śmietnikowa znajda, którą przygarneliśmy to najlepsza rzecz jaka mogła mi sie przydarzyc w życiu;)), równie świetny jak Łukasz.

puss

 
Posty: 11740
Od: Czw lis 09, 2006 13:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 06, 2007 12:18

POZNAŃ

Polecam Panią Katarzynę Marciniak gabinet weterynaryjny "Na Polance" ul.Katowicka 11/u11.
Przyjmuje pn-pt 14,00-20,00 a w soboty 9,00-13,00.
tel.0-61/872 30 06 i 0 600 201 415

Po kilku podejściach do różnych wetów trafiłam w końcu na takiego, który chętnie odpowiada na wszystkie moje pytania, nie trzeba z niego wyrywać co to za choroba i co podaje zwierzakowi.
Na bieżąco z nowościami w leczeniu.
Bardzo fajna Pani Doktor, kompleksowo myśli o leczeniu nie tylko głównych chorób ale i o zapobieganiu negatywnym, ubocznym skutkom leczenia.
Troskliwa, interesuje się leczonymi zwierzakami, pozostaje w kontakcie, zapamiętuje co i jak.

POLECAM!!
gosiak pisze:Polecam panią Kasię Marciniak z gabinetu na ul. Katowickiej (chyba 11 - budynek TBS przy wjeździe na Katowicką). Miła wetka, można z nią pogadać, ma wolę dokształcania się; kończy specjalizację z chirurgii - robi sterylki małym cięciem. Ceny w normie - bez specjalnych odjazdów w górę, czy w dół. Gabinet dość dobrze wyposażony: maszynka do badania moczu, krwii, wysyła też krew do Niemiec do laboratorium, jeśli ktoś chce; czynne do 20.

Martaaa pisze:Gabinet Weterynaryjny "Na Polance"
lek.wet. Marciniak K.
Katowicka 11/u11 (blok TBS)

godziny pracy:
pn-pt: 12-20
sobota: 9-13

Na razie pierwsze spostrzeżenia: miła, cierpliwa, stale dokształcająca się, udzielająca odpowiedzi na każde pytanie, elastyczna względem formy kontaktu i chętna do pomocy. Nowiutki, czysty gabinet z dobrą bazą sprzętową. Na miejscu podst. badania krwi maszyną, ale uwaga nowość: wysyła do laboratorium do Niemiec.
Będziemy sprawdzać jakość tego gabinetu pod kątem badań krwi, moczu i profilaktyki.

09.2008 smartinka pisze:Gorąco polecam Panią Katarzynę Marciniak z gabinetu weterynaryjnego "Na Polance" - ciepły, serdeczny człowiek a jednocześnie lekarz z prawdziwego zdarzenia- co do sterylki to szew po zabiegu ma 1,5 cm:)

ghotreck pisze:Polecam Gabinet Weterynaryjny "Na Polance" Pani Katarzyny Marciniak ul. Katowicka 11/u11, tel.(061) 872 30 06 i 600 201 415.

Właśnie tam została uratowana moja kotka Pusia. Pani Doktor usunęła jej guz jelita. Kotka wcześniej leczona bez skutku w innej lecznicy nie miała wykonanego nawet USG. Po zabiegu nie były potrzebne żadne ubranka, bo wszystko się pięknie goiło.
Pani Kasia jest młodym i ambitnym lekarzem, ma niesamowity kontakt ze zwierzętami i dużą wiedzę oraz pamięć do pacjentów, a przy tym jest cierpliwa i wrażliwa.

Maria01 pisze:Gorąco polecam Panią Kasię Marciniak z Katowickiej w Poznaniu (osiedle Polanka). Sterylizacje naszych suczek i koteczki z malutkiego cięcia, szwy śródskórne, goiło się rewelacyjnie! Od kilku lat zajmuje się naszymi futrzakami, lekarz godny zaufania. Ceny przystępne. Specjlizuje się w chirurgi i ma do tego rękę!
Polecam

Gabinet "Na Polance"
Katowicka 11/11 (osiedle Polanka)
tel. (061) 8723006, 600201415
czynne pn-pt 12-20
sob.9-13

KayaM pisze:Świetni weci! Całym sercem oddane futrzakom! Ilość zadowolonych klientów tak szybko wzrasta, że oprócz dr Kasi Marciniak, dr Karoliny Jęczeń do zespołu tamtejszych lekarzy dołączyła Pani doktor Monika Pospychała.
Od kwietnia nasze drogie wetki wydłużają godziny pracy, będą też dostępne w niedziele.
Uaktualniam dane mojej Lecznicy! Bo przeniosła się do wiekszego lekalu. :D :D :D
Przychodnia Weterynaryjna "Na Polance"
ul.Katowicka 11 lokal U1-2 (bliżej Galeri ale ten sam budynek)
tel.61 8723006, kom.600201415
http://www.napolance.pl
czynne od 1 kwietnia:
poniedziałek-piątek 8-20
sobota 9-15
niedziela 15-20

10.2010 Kubuś Puchatek pisze:POLECAM gabinet Weterynaryjny "Na Polance"

Sterylizacja naszej kotki Rumby bezproblemowa :). Wszystko dokładnie wyjaśnione, operacja odbyła się sprawnie, małe cięcie, mały szew i szybki powrót do zdrowia. Koteczka przeszła to bezstresowo i biega cała szczęśliwa :)

Ostatnio byliśmy z drugim kotem i również jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm Pani Kasi, która ma czas, wszystko dokładnie tłumaczy i ma dużo cierpliwości dla właścicieli, którzy zadają mnóstwo pytań :)
Polecam z całego serca :)
Jeździmy Na Polankę z drugiego końca Poznania z os. Batorego, ale na prawdę warto :)

10.2010 oxygen_78 pisze:Potwierdzam wcześniejsze opinie o gabinecie "Na polance"
http://www.napolance.pl
Wszystkie lekarki są świetne i fachowe. Dr Kasia Marciniak operowała mojego kotka, resekcja części jelita z powodu wgłobienia, kot doszedł do siebie bardzo szybko. Opieka przed i po operacji rewelacyjna, żadnych powikłań. Podejście całego personelu super. Polecam i na pewno nie zmienię ich na inna klinikę, miałam już do czynienia z różnymi więc wiem jak jest...

01.2011 Kumiko pisze:Polecam lecznice na Polance w Poznaniu.
Kobiety potrafia sumiennie zajac sie zwierzaczkami i do tego skutecznie :ok:

ul. Katowicka 11 lokal U1-2 (os. Polanka)
61-131 Poznań
tel. 061 872 30 06
Prosimy o wcześniejszą rejstrację telefoniczną.
Umówiona godzina jest godziną orientacyjną
email: napolance@wp.pl
telefon dyżurny 0600 201 415

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00
sobota 9.00 - 15.00
niedziela 15.00 - 18.00


motylek1006 12.03.2012 pisze:Klinika "Na polance"
Sugerując się bardzo dobrymi opiniami na forach i stronie znanylekarz.pl postanowiliśmy z Mężem pojechać z kotkiem na pierwsza kontrolną wizytę do kliniki "Na polance". Przyjęła nas dr.Aleksandra Emanowicz, która zajęła się kocurkiem,zbadała go dokładnie,zapisała leki na łzawiące oczko,odrobaczyła i ogólnie kontrola przebiegła bardzo sympatycznie,koszt 70zł.Zachęceni wizytą udaliśmy się po raz kolejny z myślą o pierwszym szczepieniu. Tym razem w gabinecie zastaliśmy dr.Aleksandrę Rogoń.Badając kota stwierdziła powiększenie węzłów chłonnych,oraz wyciek z oczu (zapalenie spojówek),zapisała antybiotyk,nowe krople do oczu i Lysine w żelu.Odmówiła szczepienia ze względu na chorego kota i skasowała 95zł.Po 2tyg pojechaliśmy raz jeszcze.Tym razem zajrzała kotu do uszu za pomocą otoskopu ponieważ miał lekko zabrudzone.Nie pobrała próbek,nie stwierdziła świerzbowca,ani zapalenia.Wypłukała i wyczyściła uszy.Kot podobno nadal miał powiększone węzły mimo stosowania przez nas leków.Zmieniła antybiotyk i przepisała Oridermyl.Kazała przyjechać za dwa tyg.Skasowała 110zł.Kolejna wizyta była ostatnią i najgorszą.Po przyjeździe Pani Aleksandra zmierzyła jak zwykle temperaturę kotu która sięgała 39st ( gorączka u kota występuję chyba powyżej 39st?!) ,spanikowała i poszła po drugi termometr który również pokazał prawie 39st.Otworzyła kroplówkę mówiąc że kot może się lada chwila odwodnić i założyła najgrubszą igłę jaką w życiu widziałam!! Trzymałam kota razem z Mężem a ona próbowała się wkłuć,po pierwszym razie i złym wkłuciu igła wypadła i zaczęła sikać płynem z kroplówki! Druga próba równie nieudana,kot wycieńczony walką z nami i bólem jaki mu sprawiła,mało tego wyjęła mniejszą igłę i nabrała płynu z kroplówki do strzykawki i podała kotu ponownie w kark.Cała ubrudzona od krwi mojego kochanego kota wyszłam wściekła i już nie wrócę tam choćby nie wiem co! Całe cierpienie kosztowało 130zł i uważam tą Panią za niezwykle nieudolną!!! I absolutnie jej NIE POLECAM!!!


oxygen_78 12.03.2012 pisze:trafiliście kiepsko szkoda, że nie chodziliście cały czas do p. dr Emanowicz, na liczy na pełne zaangażowanie i kompetencje p dr Karoliny Jęczeń i p dr Kasi Marciniak

motylek100612.03.2012 pisze:Rozpisałam się trochę w poprzednim wątku :) ,ale jestem sfrustrowana zachowaniem tej kobiety i mam uraz na tyle,że mimo że dr Emanowicz polecam wszystkim,to tej lecznicy już nie odwiedzę więcej :evil:

oxygen_78 12.03.2012 pisze:no cóż szkoda co do sflustrowania to się nie dziwię, byłabym nieźle wkurzona. Wiem jednak, że gdyby nie dr Marciniak to mój ukochany kiciuś już by nie żył
Wiem też z jakim poświęceniem zajmują się "znajdkami" porzuconymi przez właścicieli...

grajda12.03.2012 pisze:Wymienione wyżej dwie panie wetki są godne zaufania.

motylek1006 12.03.2012 pisze:Na 4 wizyty byłam tylko z pierwszej w pełni zadowolona (dr.Emanowicz). Ile ludzi,tyle opinii.


grajda 12.03.2012 pisze:Prawie wszystkie podopieczne koty naszej fundacji Animalia są leczone właśnie tam. Robimy to od kilku lat , tam też sterylizujemy kotki fundacyjne i wolno bytujące. Nie zamierzamy zmienić naszego dobrego zdania o tej przychodni.


LunaKlara 31.03.2012 pisze:POLECAM !!!
http://www.napolance.pl/

Sterylka siostr w wieku 8 miesiecy:
23 marca anno domini 2012 - koty oddane o 8 rano, odebrane o 17 - w pelni wybudzone. Ubrane w kaftaniki (nie polubily ale dzieki nim nie skakaly i nie wylizwaly ranki), odpoczywaly w domu tydzien. Ranka pieknie sie goi, zero nieporzadanych efektow. Nawet nie sa zainteresowane ranka. Dzis zdjety kaftanik = powrot do zycia przed steylizacja = wariaty

Polecam ta klinike bo:
1/ wyprowadzono tam moje koty po zatruciu
2/ sterylka przeprowadzona ksiazkowo a na kazde moje pytanie mialam odpowiedz z wytlumaczniem dlaczego tak a nie inaczej




heniap 17.02.2013 pisze:Na Ratajach chodzimy do dr Kasi Marciniak do lecznicy "Na Polance". Trafne diagnozy, świetnie wyposażona placówka, duża cierpliwość do naszych niekończących się pytań. Ceny porównywalne do innych lecznic na ratajach. Z tą różnicą że tu najczęściej leczenie czy badania trafione już za pierwszym razem. Pani doktor interesuje się nami, pamięta nasz zwierzyniec! Polecam z całego serca!!!!

lucjaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 15287
Od: Czw mar 22, 2007 12:20
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon sie 27, 2007 11:36

POZNAŃ

Polecam dra Adama Czerwińskiego - przyjmuje w dwóch miejscach :
w Poznaniu na Wawrzyniaka 41 i w Komornikach (bardzo dobry dojazd) Staszica 41
Dla zmotoryzowanych poznaniaków polecam głównie jego klinikę w Komornikach (przy szosie na Wrocław, można dojechać autostradą), jest świetnie wyposażona. Sam dr Czerwiński jest fachowcem z dużym doświadczeniem i cierpliwością do zwierzaków, choć często trudno się z nim rozmawia (nie za bardzo lubi, jak ktoś ma swoje zdanie :wink: ) Stosuje też w leczeniu homeopatię. Dr Czerwiński jest najczęściej wieczorem (20-21) i w weekendy, rano można spotkać młodszych lekarzy.
http://www.homeopatia.jms.pl/pl.php

Ponieważ lubię mieć swoje zdanie przeniosłam się ze zwierzakami do bliższego mi gabinetu w Luboniu, na Faustyny 1. (pon - piątki 16.30 - 20.00, tel. 0618993122)
Polecam szczerze ten gabinet (jest prowadzony przez dra Antosika z Pluto w Poznaniu) Pracują w nim oprócz wymienionego dra Antosika dwie fantastyczne panie (znane z Akademickiej Kliniki w Poznaniu na Wojska Polskiego) - dr Agnieszka Sobieralska i dr Oliwia Chosia.
Cała ta trójka ma ogromną wiedzę i serce dla zwierząt. Do tego co ważne dla nas, nie jest im obojętny los kocich bied - dla nich specjalne ceny :D
Dodatkowo szczególnie gorąco polecam panią Agnieszkę Sobieralską za ogromną cierpliwość dla każdego pacjenta i upór w szukaniu przyczyn choroby.
Przy okazji (z powodów wymienionych wyżej) polecam Akademicką Klinikę Weterynaryjną na Wojska Polskiego 52 (pn-pt 8-22, so-nie 8-16 tel 061 8487563) - można tam spotkać wymienione przeze mnie wyżej osoby.
http://www.klinikawet.org.pl/
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt sie 31, 2007 11:11

Poznań


JUSZCZAK & GORZELAŃCZYK
http://www.wet.zdrowie.wlkp.pl/
Poznań os. Armii Krajowej 85A tel.(0-61) 872-07-81
Poznań ul. Bułgarska 68 tel.(0-61) 867-50-97

pon-pt 12-19
sob 10-14

Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne, wykonujemy :USG, EKG, RTG (także z kontrastem)
badania biochemiczne krwi
badania morfologiczne krwi
oznaczanie hormonów z krwi
rozmaz krwi
testy w kierunku FIV i FIP
wymazy cytologiczne (oznaczanie dni płodnych u suk)
badania mikroskopowe, posiewy zeskrobin skóry, wymazy z worka spojówkowego, wymazy z ucha, itd.
badania histopatologiczne wycinków operacyjnych.
przeprowadzamy też testy alergiczne(śródskórne)
biopsje tkanek

W Gabinecie Weterynaryjnym świadczymy usługi :
Szczepień profilaktycznych
Wydawania paszportów i czipowania
Interny
Chirurgii (zabiegi operacyjne)
Położnictwa i Ginekologii (zabiegi operacyjne)
Stomatologii
Żywienia zwierząt
Obserwacji w kierunku wścieklizny
Zabiegów pielęgnacyjnych


byłam wczoraj i widziałam, że przepieknie ostrzygli psa 8) doktor Juszczak jest kocim okulistą. co prawda dopiero 1 wizyta za mną, ale wrażenia są takie :1luvu:

07.2009 KRYSIACZEK pisze:Nie prowadzą dokumentacji choroby zwierzaka. Jeździliśmy do nich przez 1 1/5 roku dośc czesto, trafialiśmy na różnych lekarzy- co najmniej 7-iu, każdemu od poczatku historia choroby, leki itp,
w dodatku mieli różne pomysły na leczenie, kot mało się nie przekręcił od eksperymentów z lekarstwami i ich dawkowaniem

biopsje tkanek - pobrali kitce 3 x tkankę do badania histo, zapłaciliśmy, wyników nie było i nie ma

puss

 
Posty: 11740
Od: Czw lis 09, 2006 13:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lip 10, 2008 21:05

Poznań

Polecam dr Sylwię z gabinetu na Mostowej w Poznaniu. Bardzo młoda osoba, ale z ogromnym sercem dla zwierząt, o bardzo dużej wiedzy.

dr Sylwia Łata, ulica Mostowa 34, pn-pt 10-13, 16-19, sobota 10-13, telefon: 616 65 80 57

Szalenie kompetentna młoda osoba, chyba najlepsza wetka jaką znam, fantastyczna osobowość.

07.2009 puss pisze:Sylwia nie przyjmuje już na Mostowej. będzie miała własny gabinet na Chwaliszewie. na Mostowej też ktoś przyjmuje, ale z tego, co wiem, nie do końca legalnie :?

10.2009 kati26 pisze:Gorąco polecam Przychodnię "Kociak", przy ul. Chwaliszewo w Poznaniu, Pani Sylwii Łaty:) Poświeca pacjentowi i jego wlascicielowi naprawde sporo czasu, interesuje sie procesem leczenia, wnikliwie bada, a przy tym jest przemiła, otwarą na ludzi i ich pupili lekarką:)

07.2011 Wisienek pisze:Podpisuję się pod pochwałami dla p. Sylwii Łaty przyjmującej na Chwaliszewie. Bardzo kompetentna i konkretna osoba, z dużą wiedzą, nienastawiona na bezsensowne leczenie i wyłudzanie pieniędzy. Bardzo szybko i trafnie diagnozuje problemy a ceny też nie należą do zaporowych!

puss

 
Posty: 11740
Od: Czw lis 09, 2006 13:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lip 14, 2008 22:14

Poznań

Polecam:
Gabinet weterynaryjny "Animal" Przybylski R.
Nad Wierzbakiem 19
Poznań
tel. 0 61 840 12 62

godziny pracy:
pn-pt: 9-18
sobota: 9-13

Profesjonalne, a przy tym emocjonalne podejście do zwierząt - mój kot się zawsze odpręża podczas wizyty, co nie zdarzyło się w żadnym z odwiedzanych gabinetów. Rzetelna wiedza pana doktora i współpracującej z nim pani doktor. Wielka cierpliwość i udzielanie odpowiedzi na każde pytanie. Na miejscu badania krwi podstawowe. Polecam ten gabinet jako miejsce stałej kontroli, profilaktyki i leczenia.
Justine pisze:Osobiście polecam Radosława Przybylskiego, chodzimy do niego z całą trójką, zawsze pamieta który na co chorował, do tego bardzo sympatyczny i ma podejście do zwierzęcia, przyjmuje gabinet ANIMALS ul. Nad Wierzbakiem od pn-pt od 9 do 18 w soboty od 9 do 14

08.2008 Etka pisze:Rowniez polecam Animal - Nad Wierzbakiem 19
przyjmuja Radosław Przybylski i Małgorzata Kurzak.
Uratowali mi juz kilka naprawde chorych kotow ze schroniska.

Ostatnia wykonana sterylka to szew mniejszy niz 1cm.
Na drugi dzien kocice juz sa w pelni sprawne.

Mam do nich bardzo duze zaufanie.

06.2011 kokocha pisze:Bardzo polecam gabinet weterynaryjny przy ul. Nad Wierzbakiem w Poznaniu. Pan Radosław Przybylski i Pani Anna Rosak i jeszcze jedna przemiła pani doktor, której nazwiska nie przypomne sobie... :oops: Jest to zespół bardzo miłych, troskliwych i kompetentnych (przede wszystkim) weterynarzy. Leczę tam wszystkie swoje koty i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze bardziej się do nich przekonałam w ostatnim czasie kiedy to u mojego Władzia stwierdzono SUK. O dobrym duchu tego gabinetu może świadczyć fakt, że mój Władzio mruczy podczas każdego badania :)
Obrazek

Martaaa

 
Posty: 389
Od: Nie lut 12, 2006 12:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lip 15, 2008 11:21

meon

 
Posty: 35
Od: Czw lip 10, 2008 18:21

Post » Śro lip 23, 2008 14:28

POZNAŃ


Nie polecam Dr Tomasza Nowaka
Mimo iż jest specjalistą ds rozrodu, kompletnie nie ma pojęcia o rozrodzie kotów. Nie był w stanie w żaden sposób pomóc naszej kotce, która nie zachodziła w ciążę, nie zlecał żadnych badań, nie miał żadnych pomysłów ani sugestii. Odsyłał nas tylko na kolejne krycia.... Podczas gdy specjalista ds rozrodu z Warszawy, dr Jurka w 15 minut rozgryzł problem i wyprowadził nam kotkę. U drugiej kotki wet ignorował problemy ze zgrubieniami sutków.
I teraz najgorsze.... przez dwa dni ignorował ewidentne objawy chorobowe u moich kociaków odsyłając nas ze śmiechem do domu. Trzeciego dnia, gdy pan Nowak nie chciał wogóle podjąc żadnego leczenia, zajął sę nimi inny wet, było jednak za późno. Mimo usilnych starań kocięta odeszły.
02.2011 Vanicca pisze:Ja się pod tym podpisuję.
Sterylizowałam moją kotkę w MyPecie. Zawiozłam ją o 10 rano, gdy dzwoniłam o 13 nie potrafiono mi powiedzieć co się z moim zwierzakiem dzieje. Dzwoniłam kolejny raz o godzinie 16 i kazano mi przyjechać po kotkę o 18 (od 10 rano!). Kotka była niewybudzona, chociaż wtedy jako że był to mój pierwszy kontakt ze zwierzakiem po zabiegu, tego nie wiedziałam. Lała mi się w rękach, nie reagowała. Cały czas zapewniano mnie, że tak ma być. Po powrocie do domu kotka nadal była nieprzytomna, zaczęła się ruszać dopiero ok. 5 rano kolejnego dnia!




Gorąco polecam dr Dąbrowskiego i dr Przybylskiego

profesjonaliści, kochający i znający koty! Dr Przybylski zawse chętnie przyjeżdża na wizyty domowe, zawsze pamięta swoich pacjentów i ich historie choroby. Dodatkowo moje futra go lubią.
Dr Dąbrowski to jedyny chirurg któremu jestem w stanie powierzyć moje maluchy do kastracji!
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob sie 02, 2008 18:50

Poznań

Ul. Naramowicka

Na Naramowickiej leczymy (Fundacja Agapeanimali) w pierwszej kolejności chore kociaki zgarniane wprost z ulicy. Kociaki dostajemy wyleczone i dopieszczone :)
Również tutaj sterylizujemy dzikie kotki.
Przemily kontakt, pracownicy kliniki to wielbiciele zwierząt.
Nasz weterynarz - Pan Marcin w wolniejszych chwilach zabiera kociaki ze szpitalika na slońce :wink:
feroce pisze:No ja byłabym ostrożna z polecaniem tej kliniki. Postaram się jak najbardziej obiektywnie opisać problem.

Zdecydowanie nie polecam lek.wet. Doroty Godek, która podawała mojemu kotu ANTYBIOTYK NA GRZYBICĘ. Każdy kociarz z większym kocim doświadczeniem łapał się za głowę na tę wieść. To gwóźdź do trumny. Zainterweniowałam, gdy kot miał małą zmianę skórną. A skończyło się to zaawansowaną grzybicą u dwóch kotów, bo drugi zdążył się zarazić! w dodatku pieniądze leciały.

Co do pana Marcina Koniecznego - jest to przemiły lekarz i bardzo miło traktuje koty przygarnięte z ulicy. Widać w nim szczerą chęć i zapał. Natomiast leczenie też nieco pozostawiało do życzenia. Jest trochę chaotyczny, trzeba samemu przypominać mu pod koniec wizyty o jakimś leku. Przepisał lek obciążający wątrobę kotów (na rynku są nowocześniejsze, lżejsze). Nie budziło sympatii to, że nie zapamiętywał swoich pacjentów ich schorzeń mimo częstych wizyt.

Ogólnie ja utopiłam tam sporo pieniędzy z miernym skutkiem.

11.2009 KRYSIACZEK pisze:Jestem podobnego zdania. W sobotę byliśmy z młodym do kastracji - poszło bardzo ładnie, dr Marcin sympatyczny, umówił się z nami na wtorek na podanie antybiotyku i "ogląd" kota. Między 15 a 21. Zwolniliśmy się z pracy, przyjeżdżamy, doktora nie ma, jakaś inna osoba nie wiemy kto zacz, na nich stronie takiej nie ma, na pewno nie lekarz. Po 15 minutach nas wpuszcza do gtabinetu sprawdza kotu temperaturę, opieprza nas, że mieliśmy być w poniedziałek(!?), nie daje antybiotyku - bo za późno, dowiadujemy się, że karmy Profilum, którymi karmimy koty są be - ona ich nie zna - tak mówi, ale wie - są be bo są nowe na rybku i robi je Pedigree :?: :!: I znowu wciska nam RC. I takie tam, będące w opozycji do tego co słyszeliśmy od doktora Koniecznego.
Po czym kasują nas na 20 PLN. Za wsadzenie termometra w tyłek. 8O
Noe wiem, czy jeszcze tam wrócimy. :?

01.2010 KRYSIACZEK pisze:no i wróciliśmy z drugi kotkiem po informacji, że w/w pani doktor już tam nie pracuje. dr Konieczny miły i słuchający uważnie - co nie jest regułą u innych weterynarzy. mamy trudny, neurologiczny przypadek do którego przygotował się po konsultacji telefonicznej. poza tym świetnie podaje zastrzyki, kitka jest strasznie "wyrywna" a w jego rękach spokojnie przyjęła nawet te bolesne. i nie naciąga na niepotrzebne badania zdesperowanych opiekunów

09.2010 Etka pisze:odniosę sie do tej informacji.

Ponieważ bardzo mocno polecam Marcina Koniecznego z Naramowickiej.
Pamieta pacjentow nawet po roku, jako ze troche wiedzy weterynaryjnej juz zdazylam liznac, na te chwile jestem nim zachwycona.
Nie popelnil zadnego bledu a wrecz przeciwnie pare kotow ( tych bezdomnych i chorych) mi uratowal
Rzetelny i mily, świetny kontakt z kotami.
Mam nadzieje ze tak zostanie i sie nie pomyli :ok:

Zadowolona jestem tez z dr Karoliny.

nie korzystam z uslug dr Doroty, raz mnie zrazila, chodzilo o pp, kot mial objawy do zrobienia testu ona nie widziala wskazan do tego.
okazalo sie ze mial kontakt z pp i profilaktycznie dostal surowice u Marcina.
Kotka zyje i ma sie swietnie.
za co dziekuje Marcinowi.

Jolek

 
Posty: 2144
Od: Śro gru 03, 2003 9:00
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości