POZNAŃ i Wielkopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt sie 26, 2016 11:30 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Basia_G pisze:
itaka pisze:
Pluto pisze:Od lat korzystam z pomocy weterynarzy z kliniki dr. Wąsiatycza w Poznaniu. Oddając tam wielokrotnie swojego psa, czy to na zabieg czy na zwykłe szczepienie jestem pewien, że wszystko zostanie wykonane porządnie, profesjonalnie tak aby mój pies był pełen sił i żył jak najdłużej. Polecam


Nie ma to jak opinia od osoby z jednym postem ;) Godna poparcia :twisted:


Jako osoba z większą ilością postów niż jeden :D , mogę powiedziec,że owszem na codzień korzystam z usług innych wetów, ale 4 lata temu moj kocur miał własnie u tej klinice wykonywany zabieg przeszycia cewki moczowej, został również w szpitalu na okres tygodnia i naprawdę jestem pełna podziwu dla profesonalizmu i działania zgodnie z moimi rządaniami dotyczącymi kota, ktory jest zwichrowany behawioralnie


A jeszcze fajniej byłoby, gdybyś pisała te posty zgodnie z zasadami ortografii :P
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 26, 2016 11:31 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Jarka pisze:
Basia_G pisze:
itaka pisze:
Pluto pisze:Od lat korzystam z pomocy weterynarzy z kliniki dr. Wąsiatycza w Poznaniu. Oddając tam wielokrotnie swojego psa, czy to na zabieg czy na zwykłe szczepienie jestem pewien, że wszystko zostanie wykonane porządnie, profesjonalnie tak aby mój pies był pełen sił i żył jak najdłużej. Polecam


Nie ma to jak opinia od osoby z jednym postem ;) Godna poparcia :twisted:


Jako osoba z większą ilością postów niż jeden :D , mogę powiedziec,że owszem na codzień korzystam z usług innych wetów, ale 4 lata temu moj kocur miał własnie u tej klinice wykonywany zabieg przeszycia cewki moczowej, został również w szpitalu na okres tygodnia i naprawdę jestem pełna podziwu dla profesonalizmu i działania zgodnie z moimi rządaniami dotyczącymi kota, ktory jest zwichrowany behawioralnie


A jeszcze fajniej byłoby, gdybyś pisała te posty zgodnie z zasadami ortografii :P


nie ma to jak pisac na temat :ryk: :ryk: :ryk:

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 26, 2016 11:37 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Nie ma to jak pisać poprawnie.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 26, 2016 11:40 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Jarka pisze:Nie ma to jak pisać poprawnie.

nie ma to jak być cudowną osobą, która jest nieskazitelna niczym orleańska :201494

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 30, 2016 9:27 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Basia_G pisze:
itaka pisze:
Pluto pisze:Od lat korzystam z pomocy weterynarzy z kliniki dr. Wąsiatycza w Poznaniu. Oddając tam wielokrotnie swojego psa, czy to na zabieg czy na zwykłe szczepienie jestem pewien, że wszystko zostanie wykonane porządnie, profesjonalnie tak aby mój pies był pełen sił i żył jak najdłużej. Polecam


Nie ma to jak opinia od osoby z jednym postem ;) Godna poparcia :twisted:


Jako osoba z większą ilością postów niż jeden :D , mogę powiedziec,że owszem na codzień korzystam z usług innych wetów, ale 4 lata temu moj kocur miał własnie u tej klinice wykonywany zabieg przeszycia cewki moczowej, został również w szpitalu na okres tygodnia i naprawdę jestem pełna podziwu dla profesonalizmu i działania zgodnie z moimi rządaniami dotyczącymi kota, ktory jest zwichrowany behawioralnie


Każdy zaczynał od swojej pierwszej opinii, ale rozumiem, żeby komentarz wstawiony przeze mnie wcześniej był bardziej wiarygodny wstawiam kolejny.
Jak widać pozytywne opinie na temat kliniki Klinwet ma więcej osób, ja jestem zadowolony z ich usług. Uważam, że to co robią - robią dobrze.

Pluto

 
Posty: 5
Od: Wto sie 16, 2016 11:09

Post » Śro sie 31, 2016 17:35 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Skąd więc tak dużo złych opinii? Przechodzących z ust do ust, napisanych w internecie? Uwzięli się opiekunowie zwierząt? Korzystam czasem z ich usług, bo to klinika całodobowa przez 7 dni w tygodniu, świątek i piątek, to przewaga nad wieloma małymi gabinetami.
Zaliczyli jednak u mnie kilka wpadek - kilka lat temu okulista kształcony gdzieś na Zachodzie, jak reklamowali, popsuł oczy, zamiast wyleczyć, oczy popsuł skutecznie i dożywotnio niewłaściwym leczeniem; zdarzało się, że na dyżurze nocnym pracował technik weterynaryjny, bez lekarza (sic!), lekarz był "pod telefonem"; innym razem młoda pani doktor od drzwi zwracała się do mnie w liczbie mnogiej ( :lol: ), co brzmiało idiotycznie, a jej protekcjonalny stosunek do opiekuna skutecznie utrudniał porozumienie w kwestii przekazania informacji o tym, co futrzakowi dolega, nie wiem, może tak sobie dodawała odwagi, bo bardzo młoda była z wyglądu. Unikam tej kliniki dlatego, że przez lata miała bardzo złą opinię, a kilka razy solidnie mi podpadli w różnych kwestiach, niestety tak to jest, że łatwo traci się zaufanie, a trudno je odzyskać, trzeba się po prostu napracować.
Teraz po remoncie w klinice wisi duża tablica ze zdjęciami personelu, od razu wiem, czy to lekarz, czy technik i nikt mnie w maliny nie wpuści. Pani doktor, która nas ostatnio przyjmowała (bo znowu był dzień wolny i brak "osobistego" weterynarza), była bardzo kontaktowa, miła, odpowiadała na pytania, nie mam zastrzeżeń do podjętych działań. Jednak to za mało żebym z pełnym zaufaniem i bez niepokoju powierzyła im leczenie futrzaka, ciągle będą ostatnią deską ratunku, kiedy nie mam dostępu do swojego lekarza i tak pozostanie, dopóki nie zapracują sobie na zmianę opinii i choć przyznać muszę, że słyszałam opinie o dobrych specjalistach tam leczących, to po zetknięciu się z okulistą o którym napisałam powyżej, nie spróbuję gry w rosyjską ruletkę.
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24147
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Śro sie 31, 2016 19:17 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

DonDie pisze:Jak to nie mamy onkologa?
Dr Agnieszka Lisiecka z kliniki na Mieszka, dzięki niej mój pies przeżył z chłoniakiem 4 lata... A zachorował kiedy miał 11 lat.
Znam opinie o tej klinice, sama miałam kiedyś mieszane uczucia, ale odkąd zawiodłam się potężnie ( i kilkakrotnie) na doktorze Dąbrowskim, a moja sąsiadka straciła 4-letniego psa, odradzam każdemu tego weta.
Byłam w ciągu ostatnich 4 lat na Mieszka chyba ze sto, może 200 razy, również z innymi zwierzakami, np., swoimi kotami, ale także powypadkowymi które się do mnie kleją, i zawsze było ok.
Wspaniały chirurg doktor Kamiński, dr Płucz, dr Weronika Szmaj która niestety niedawno zginęła tragicznie... No i ciocia Agniecha Lisiecka, onkolog... Polecam. Bardzo.
Tu pracowała kiedyś chwalona dr Karakliumis, którą też dobrze wspominam.
Wracając do weta - onkologa, mam w domu znowu psa z nowotworem, dr Lisiecka konsultowała moją sunię ze słynnym doktorem Jagielskim z W-wy, blisko współpracują...


Czy możesz napisać cokolwiek więcej? To dla mnie ważne, może być w wiadomości prywatnej, jak nie chcesz na forum.
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24147
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Czw wrz 01, 2016 10:43 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Feebee pisze:Skąd więc tak dużo złych opinii? Przechodzących z ust do ust, napisanych w internecie? Uwzięli się opiekunowie zwierząt? Korzystam czasem z ich usług, bo to klinika całodobowa przez 7 dni w tygodniu, świątek i piątek, to przewaga nad wieloma małymi gabinetami.


Podejrzewam, że z racji tego, że w tej klinice przyjmowanych jest bardzo dużo zwierząt, często w bardzo złym stanie, które są odsyłane od innych wetów, którzy nie umieją pomóc lub już coś tam napsuli w zdrowiu zwierzaka. Wtedy pozostaje klinwet na Mieszka I kiedy po wizycie u innego weterynarza stan się pogarsza i zdenerwowani właściciele wieczorem lub w nocy pędzą tutaj.

Pluto

 
Posty: 5
Od: Wto sie 16, 2016 11:09

Post » Czw wrz 01, 2016 17:18 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

A w życiu! :lol: Jestem zwierzolubna od zawsze, mam kupę znajomych ze zwierzętami i żaden rozsądny i w miarę dobry weterynarz nie odsyła pacjentów na Mieszka, wśród nich to miejsce też nie ma najlepszej opinii. Owszem konsultują się z innymi weterynarzami, z dr Niziołkiem, dr Garncarzem, dr Jagielskim... Poznańskie gabinety czynne są najczęściej do 19-20, w soboty do 14-16 i na tym polega czar "Mieszka", z braku laku pozostaje ta klinika.
Ale punkt dla Ciebie za spryt. :lol: :wink:
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24147
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Czw wrz 01, 2016 19:28 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Powiedziałabym, że jest odwrotnie, często po wizycie na Mieszka konieczna jest interwencja innego weterynarza, zakładając, że jest co ratować.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto wrz 13, 2016 11:04 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Z braku laku tak wybrałem klinikę na Mieszka i od lat tam uczęszczam :D Jakoś nie mam obawy oddając tam zwierzaka.

Pluto

 
Posty: 5
Od: Wto sie 16, 2016 11:09

Post » Wto wrz 20, 2016 11:32 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

A ja wielkie. Mam teraz problem, potrzebne są dodatkowe konsultacje, Mieszka odpada w przedbiegach.
Jednak zauważyłam, że jesteś bardzo związany z kliniką i bardzo się z nią identyfikujesz. :) Nawet piszesz, że "właściciele pędzą tutaj". Wyjątkowe.
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24147
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Pt wrz 30, 2016 10:27 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

A co jest wyjątkowego w "właściciele pędzą tutaj" ?

Pluto

 
Posty: 5
Od: Wto sie 16, 2016 11:09

Post » Sob paź 01, 2016 19:49 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Pluto pisze:A co jest wyjątkowego w "właściciele pędzą tutaj" ?

Sugeruje Twoją lokalizację .
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie paź 02, 2016 22:38 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego weta jak najbliżej Garbar i/lub na Piątkowie/Naramowicach/Winogradach? Mieszkam w Poznaniu od kilku lat, ale nie znam większości nazw ulic, co sprawdzam jakąś lecznicę znalezioną na forum, to daleko, a od sprzecznych opinii na temat niektórych już zgłupiałem. Szukam też dobrego okulisty dla kotełka. :kotek:

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości