POZNAŃ i Wielkopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon gru 11, 2023 12:53 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Dzień dobry,
czy możecie polecić dobrego weterynarza, który specjalizuje się w chorobach układu oddechowego? Mój kot prawdopodobnie ma astmę. Będę wdzięczna za sugestie.

balbi1

 
Posty: 14
Od: Czw cze 23, 2011 19:26

Post » Wto sty 30, 2024 20:45 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Dr Piotr Dąbrowski już nie pomoże żadnemu zwierzakowi:

]Przychodnia Weterynaryjna Piotr Dąbrowski

1 lutego 2024 r. o godz. 14:30 na cmentarzu Junikowo w Poznaniu żegnać będziemy naszego Szefa, Mentora i wybitnego Weterynarza, doktora Piotra Dąbrowskiego.
W imieniu rodziny dr Piotra prosimy, żeby zamiast kwiatów i zniczy wesprzeć Fundację dla Zwierząt Animalia, której doktor był jednym z założycieli.
Datki na fundację będzie można przekazać podczas ceremonii pogrzebowej
" Nie zamieniaj serca w twardy głaz póki jeszcze serce masz"
Lombard

Alama

Avatar użytkownika
 
Posty: 851
Od: Pt lip 07, 2006 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt maja 03, 2024 16:37 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Czy może ktoś polecić weterynarza, który ma bardzo duuużo empatii dla kota agresywnego? Potrzebuję złapać kontakt na stałe z jakimś weterynarzem, bo od 5 lat błądzę po klinikach. Super opcją są wizyty domowe (wtedy kot jest spokojny), tylko tam nie zawsze są terminy, a mój kot często nagle choruje. Najlepiej, gdyby udało się nawiązać taki kontakt, że wet pozna mojego kota, a potem nie będę już miała po leki jeździć z kotem... Najlepiej centrum wielkopolski, ale gdyby znalazł się ktoś wyrozumiały, to jeden raz mogę z kotem pojechać wszędzie (a potem już bez kota ;) )

Kresska

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Nie sie 31, 2014 17:34

Post » Pt maja 03, 2024 19:35 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Kresska pisze:Czy może ktoś polecić weterynarza, który ma bardzo duuużo empatii dla kota agresywnego? Potrzebuję złapać kontakt na stałe z jakimś weterynarzem, bo od 5 lat błądzę po klinikach. Super opcją są wizyty domowe (wtedy kot jest spokojny), tylko tam nie zawsze są terminy, a mój kot często nagle choruje. Najlepiej, gdyby udało się nawiązać taki kontakt, że wet pozna mojego kota, a potem nie będę już miała po leki jeździć z kotem... Najlepiej centrum wielkopolski, ale gdyby znalazł się ktoś wyrozumiały, to jeden raz mogę z kotem pojechać wszędzie (a potem już bez kota ;) )

VetHelp Brzozowa 1, lek. wet. Weronika Depa - leczy także koty wolno żyjące, które często bywają agresywne. Niezależnie od tego polecam gabapentynę na uspokojenie (kota :) )
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10936
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob maja 04, 2024 10:14 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

Dzięki, kilka razy próbowaliśmy gabapentynę i zylkene i to na nią zupełnie nie działa. Po prostu jest agresywna, tylko trochę wolniej, ale szał taki sam. Ona po prostu się bardzo boi, bo sporo przeszła i to dla niej walka o życie. O tym weterynarzu nie słyszałam, opinie ma dobre i najważniejsze jak piszesz, że ma doświadczenie z takimi kotami, więc myślę, że warto spróbować.

Kresska

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Nie sie 31, 2014 17:34

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości