WARSZAWA - Śródmieście

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto cze 05, 2012 14:30 Re: Re:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 13, 2013 19:41 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Warszawa Wola/Śródmieście

Gabinet Weterynaryjny
Wola/Śródmieście
ul. Sienna 87
tel. 22 291 83 24

dr Marlena Ossowska-Staniewicz - widać że kocha koty i to z wzajemnością :P
Wet z podejściem do kotów (psów nie testowałam, brak na stanie), wyciągnęła nas z kociego kataru, który zajął już oczy, i z tragicznego świerzbu. Warto dodatś: prokocia i proludzka. Z podejściem i zrozumieniem i do ja sama bardzo doceniłam, minimalizująca koszty :lol:

POLECAM!!

Lyca

 
Posty: 22
Od: Pt mar 01, 2013 21:50

Post » Czw lip 18, 2013 15:07 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Polecam wetkę - lek.wet. Katarzynę Mostowską, spec. chorób psów i kotów.

http://www.mostowska-wet.waw.pl/

Gabinet Weterynaryjny
Katarzyna Mostowska
ul.Chmielna 20
(w podwórku po lewej stronie)
00-020 Warszawa

tel. 515-356-939

godziny przyjęć:

pn-śr-pt 14-19
wt-czw 10-15
sobota 10-13

Coca

 
Posty: 1
Od: Czw lip 18, 2013 14:49

Post » Wto sie 13, 2013 7:21 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Polecam dr Annę Ścibor Koperską która ma mały gabinet na Karmelickiej 19 .
Jest świetnym lekarzem ,bezbłędnie stawia diagnozy ,kapitalne podejście do zwierząt.
Fachowo zbadała moja dziką Kolejówkę.Przyjmuje od 9 do 20 .
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Sob wrz 13, 2014 13:07 Re: WARSZAWA - Śródmieście

WARSZAWA - Śródmieście

Zdecydowanie nie polecam przychodni na ul. Pięknej.. Pan dr. Trzciński jeszcze trochę i pewnie wykończyłby mi maluchy. Źle dobrane leki (takie, których jak się dowiedziałam nie podaje się u małych kotów i generalnie w ogóle u kotów), zupełnie nie potrzebne szczepienia (koty za małe, ale ja się nie znam). Nastawienie wyłącznie na "robienie kasy". Moja noga więcej tam nie postanie mimo, iż mam najbliżej.

Za to jak najbardziej mogę polecić przychodnie na ul. Litewskiej 12 p. dr Magda - kobieta o wspaniałym podejściu do zwierząt. Lecznica przyjazna zarówno pacjentowi, jak i opiekunowi. Dodatkowo godziny przyjęć takie, że nawet ja mam możliwość załapania się. Dokładnie przeprowadzony wywiad, dokładne badanie brzuszków maluchów. Zwierzaki widać w ogóle nie stresują się wizytą w tej lecznicy. W dodatku nie zdzierają z właściciela. Zwierzak po wizycie dostaje smakołyk lub zabawkę od Pani doktor. My dostaliśmy dwie myszki i zaproszenie po próbki karmy jak będziemy starsi. Kolejka w sobotni poranek chyba mówi sama za siebie.

Karen86

 
Posty: 9
Od: Czw wrz 04, 2014 18:45

Post » Wto gru 01, 2015 16:53 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Czy wiecie coś na temat: Joanna Wełna Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzaki" na ulicy Topiel 15b?
Chcę tam zabarać kociaka na badanie ogólne.

amaree

 
Posty: 31
Od: Sob mar 06, 2010 14:07

Post » Śro sty 18, 2017 22:25 Re: WARSZAWA - Śródmieście

NIE POLECAM lecznicy weterynaryjnej na Dzikiej. Razem z moją kobietą zanieślismy tam (jak się okazało dzisiaj, już w innej lecznicy) cierpiącą na wodobrzusze (najpewniej FIPOWE) 4-miesięczną Małą. Obie pracujące tam panie weterynarz nie potrafiły odróżnić zwykłego wzdęcia od wodobrzusza i przez kilka dni twierdziły, że to nic groźnego a kotek cierpiał katusze. Teraz trzęsiemy się o naszego drugiego podopiecznego, 1,5 rocznego Rudego czy aby i jego nie czeka fipowy wyrok śmierci. Odradzam tą lecznicę a ponieważ była tam Mała z najprawdopodobniej FIPEM, to - przy poziomie niekompetencji lekarzy - jest wielce możliwe, że mogą się ZARAZIĆ tym paskudztwem inne przyprowadzone tam KOTY. OMIJAJCIE Z DALEKA.

marcinw13

 
Posty: 1
Od: Śro sty 18, 2017 21:49

Post » Śro lip 04, 2018 17:12 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Ja mogę z czystym sumieniem polecić przychodnię przy ul. Książęcej 3: https://vets.pl Widzę, że są głosy na nie, ale ja byłam zadowolona, i kot także.

Pojechałam tam w grudniu nad ranem z wymiotującym kotem. Na dyżurze była lek. wet. Joanna Weselińska. Szybko i fachowo zajęła się zwierzołkiem, zbadała, pobrała krew (wyniki dostałam mailem bezpośrednio z laboratorium), zrobiła test na panleukopenię (sama nalegałam, choć kot szczepiony - na wszelki wypadek), podała leki, odżywkę i płyn. Była przy tym uprzejma i wyrozumiała. Później byłam z kotem na wizytach kontrolnych już u naszego weta i usłyszałam same pochwały na temat zaordynowanego leczenia.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 11, 2023 9:04 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Jak teraz wygląda sytuacja z polecanymi wetami w śródmieściu? Kto nie kasuje tysięcy złotych za leczenie kociego kataru? I kto potrafi dobrze diagnozować dojrzałe koty (i tym samym skutecznie leczyć, a nie tylko antybiotyk i steryd :roll: ). Jeśli nie śródmieście, to może gdzieś blisko. Pomocy.
Bubu ['], Kajtek ['], Sylwester ['], Toffie ['], Mohito ['], Kawior [']
Rambo ['], Rambo II ['], Sara ['], Max ['], Yogurt [']

To prawie 4 dekady bezwarunkowej miłości.

Janosia

 
Posty: 629
Od: Czw maja 08, 2008 23:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 11, 2023 10:38 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Janosia pisze:Jak teraz wygląda sytuacja z polecanymi wetami w śródmieściu? Kto nie kasuje tysięcy złotych za leczenie kociego kataru? I kto potrafi dobrze diagnozować dojrzałe koty (i tym samym skutecznie leczyć, a nie tylko antybiotyk i steryd :roll: ). Jeśli nie śródmieście, to może gdzieś blisko. Pomocy.

https://www.facebook.com/weterynarzchmielna/
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro sty 11, 2023 17:11 Re: WARSZAWA - Śródmieście

mziel52 pisze:
Janosia pisze:Jak teraz wygląda sytuacja z polecanymi wetami w śródmieściu? Kto nie kasuje tysięcy złotych za leczenie kociego kataru? I kto potrafi dobrze diagnozować dojrzałe koty (i tym samym skutecznie leczyć, a nie tylko antybiotyk i steryd :roll: ). Jeśli nie śródmieście, to może gdzieś blisko. Pomocy.

https://www.facebook.com/weterynarzchmielna/


Tam jest jak dojechać i zaparkować relatywnie blisko? Bo ja mam problem z mobilnością i 3 transporterami (15+ kilo) :(
Bubu ['], Kajtek ['], Sylwester ['], Toffie ['], Mohito ['], Kawior [']
Rambo ['], Rambo II ['], Sara ['], Max ['], Yogurt [']

To prawie 4 dekady bezwarunkowej miłości.

Janosia

 
Posty: 629
Od: Czw maja 08, 2008 23:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 11, 2023 17:38 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Janosia pisze:
mziel52 pisze:
Janosia pisze:Jak teraz wygląda sytuacja z polecanymi wetami w śródmieściu? Kto nie kasuje tysięcy złotych za leczenie kociego kataru? I kto potrafi dobrze diagnozować dojrzałe koty (i tym samym skutecznie leczyć, a nie tylko antybiotyk i steryd :roll: ). Jeśli nie śródmieście, to może gdzieś blisko. Pomocy.

https://www.facebook.com/weterynarzchmielna/


Tam jest jak dojechać i zaparkować relatywnie blisko? Bo ja mam problem z mobilnością i 3 transporterami (15+ kilo) :(

Z tym jest przechlapane. To jest przy placu pięciu rogów, wszystko dookoła zamknięte dla ruchu. Parkowanie albo przy smyku, albo na płatnym parkingu pod smykiem, albo na Górskiego. Pod warunkiem że znajdziesz miejsce.
Natalka [*] 17 lipca 2008, Sokółka [*] 22 lipca 2016 , Sierżant [*] 5 grudnia 2016 , Buras [*] 14 grudnia 2018, Agrest [*] 21 października 2019, Bura [*] 15 stycznia 2020, Skarpetka [*] 11 marca 2021, Merida [*] 7 stycznia 2023, Królewna [*] 21 lutego 2023, Colin [*] 27 maja 2023, Szuma [*] 19 lutego 2024
Oddam starsze książki szkolne i akademickie
Wypożyczalnia łapacza - klatki-łapki i bytowe itp

piotr568

 
Posty: 6928
Od: Czw sie 30, 2007 17:42

Post » Śro sty 11, 2023 17:43 Re: WARSZAWA - Śródmieście

piotr568 pisze:
Janosia pisze:
mziel52 pisze:
Janosia pisze:Jak teraz wygląda sytuacja z polecanymi wetami w śródmieściu? Kto nie kasuje tysięcy złotych za leczenie kociego kataru? I kto potrafi dobrze diagnozować dojrzałe koty (i tym samym skutecznie leczyć, a nie tylko antybiotyk i steryd :roll: ). Jeśli nie śródmieście, to może gdzieś blisko. Pomocy.

https://www.facebook.com/weterynarzchmielna/


Tam jest jak dojechać i zaparkować relatywnie blisko? Bo ja mam problem z mobilnością i 3 transporterami (15+ kilo) :(

Z tym jest przechlapane. To jest przy placu pięciu rogów, wszystko dookoła zamknięte dla ruchu. Parkowanie albo przy smyku, albo na płatnym parkingu pod smykiem, albo na Górskiego. Pod warunkiem że znajdziesz miejsce.

Niestety, to prawda. Na dodatek do gabinetu wejście po schodkach od podwórza. Kiedyś taxi w pięć minut dojeżdżałam, teraz nie wiem, jak. Ale z panią doktor można się umówić na wizytę domową, jakby co.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro sty 11, 2023 17:52 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Chyba nawet taksówek nie wpuszczają. SM stoi dzień w dzień i pilnuje :/
mziel, rozumiem że mialaś do czynienia z tą lekarką? Ogólnie w necie ma dość dobre opinie, potwierdzisz? Mnie już też parę razy kusiło bo mam blisko tylko te godziny pracy ... :/
Janosia, w miarę niedrogą lecznicą, z której ja korzystam jest całodobowa Animal-Med na Żytniej 15. Autem podjeżdżasz pod same drzwi, jest bezpłatny parking na którym praktycznie zawsze są miejsca. Do wetów też nie mam większych zastrzeżeń, jako lekarzy pierwszego kontaktu. Trudne przypadki i tak leczę u specjalistów.
Natalka [*] 17 lipca 2008, Sokółka [*] 22 lipca 2016 , Sierżant [*] 5 grudnia 2016 , Buras [*] 14 grudnia 2018, Agrest [*] 21 października 2019, Bura [*] 15 stycznia 2020, Skarpetka [*] 11 marca 2021, Merida [*] 7 stycznia 2023, Królewna [*] 21 lutego 2023, Colin [*] 27 maja 2023, Szuma [*] 19 lutego 2024
Oddam starsze książki szkolne i akademickie
Wypożyczalnia łapacza - klatki-łapki i bytowe itp

piotr568

 
Posty: 6928
Od: Czw sie 30, 2007 17:42

Post » Śro sty 11, 2023 17:57 Re: WARSZAWA - Śródmieście

Miałam do czynienia, jest bardzo dokładna, sumienna i do bólu uczciwa. Ja do tej lecznicy mam najbliżej, wiem, że taxi nie puszczają dalej, ale przynajmniej odpada problem z parkowaniem.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości