DOBRY wet na Gocławiu w Wa-wie poszukiwany

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lip 15, 2008 14:27

i wklejam cytat z wątku weci w warszawie

Warszawa

dr Dariusz Radajewski
Gocław ul.Umińskiego 16a
22 671 40 00

Jest tam kilku wetów, ale on akurat przyjmuje codziennie od 9:00-11:00 i od 18:00-21:00. Przychodnia czynna także w sobotę i niedzielę, ale wybaczcie godzin w weekend nie pamiętam.

Lekarz ten prowadził wszystkie moje zwierzaki, ratował naszego owczarka niemieckiego, który jako 11-sto letni dziadek zaczął mieć silne zmiany na tle geriatrycznym i po części spowodowane pracą.
Ratował do końca moja sukę, której w końcu skróciliśmy męki jak miała 17 lat - i tu tez postawa weta taka jaka oczekiwałam.
Wyprowadził Melkę z kk, walka trwała prawie rok ale się udało.
Człowiek złoto, nie zdziera, pomaga, ratuje, analizuje z Tobą wszystko, proponuje rozwiązania, nie oszukuje !!!!

No a poza tym Melka jest dzięki niemu To on wynalazł pośrednio Myszę z Geminą (wówczas tak nazywała się Melka) przez koleżankę kolegi kolegi
_________________
Obrazek

Ruach

 
Posty: 6908
Od: Pt sty 05, 2007 8:40
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Wto lip 15, 2008 19:11

To ja jeszcze podpowiem, ze na Hallera warto jezdzic tez do dr Janika :). Ta sama lecznica, kolejki o niebo mniejsze.
Pan doktor, mimo, że okrutnie się nabija z opiekunów, to dla zwierząt ma okropnie miękkie serce.

sibia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8128
Od: Śro gru 07, 2005 17:15
Lokalizacja: Praga Północ (okolice trójkąta bermudzkiego)

Post » Pt wrz 12, 2008 21:52

To ja polecę panią dr Katarzynę Olbrych, Teraz przyjmuje w malutkiej lecznicy na Szczawnickiej 12A i pracuje na SGGW, tel:022-6181204. Anioł dla zwierząt. Wędrujemy za nią po całym mieście od 6 lat. Wyleczyła naszego psa z paskudnej grzybicy (5 wetów jej nie podołało), uratowała też kilka lat później suni życie. Opiekuje się też kociastymi i psiastymi całej rodziny. Zawsze tłumaczy długo i wytrwale co i jak, uczy też wykonywać podstawowe zabiegi. No słów brak. Polecam z całego serca :D
Obrazek

15pietro

 
Posty: 2379
Od: Śro kwi 23, 2008 20:51
Lokalizacja: NYC

Post » Czw paź 09, 2008 7:42

Potwierdzam :D i dodaję, że wszyscy veci-panowie na Umińskeigo są OK Przychodnia jest na tyłach szkoły tzw "kolorowej" i kortu, nie widać jej od ulicy.
Przyjmuje tam również super specjalista od usg Piotr Marciński. Zainteresowani znają to nazwisko.

toffik

 
Posty: 341
Od: Wto lip 24, 2007 13:55
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Czw paź 09, 2008 9:17

Bardzo dziękuję za wszystkie namiary!!!!!!!!!!!! Właśnie sie przeprowadzam na Gocław :))) Pozdrawiam wszystkich nowych sąsiadów z Gocławia :D
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 27, 2009 0:48 Re:

ladybea pisze:no przydal by sie jakis dobry wet, w okolicach wiatracznej


byle nie "AS" na Krypskiej.
Pisałam o tej "lecznicy" tutaj: viewtopic.php?f=22&t=92200&hilit=k%C4%99pa
ObrazekObrazek

Wcześniej na forum jako "qlenka"

rudomi

Avatar użytkownika
 
Posty: 1955
Od: Sob lis 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 27, 2009 5:48 Re: DOBRY wet na Gocławiu w Wa-wie poszukiwany

Od trzech dni chodzę z kotką na Umińskiego 12a.
Akurat nie było dr Radajewskiego, ale był młody -
dr Filip Jędrzejewski - bardzo w porządku.
Jestem bardzo zadowolona.
Cenowo też w porządku, mój poprzedni wet na Ursynowie
brał dwa razy tyle.
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 12, 2009 11:41 Re: DOBRY wet na Gocławiu w Wa-wie poszukiwany

Hej
Czyli doktor Czerwiecki przyjmuje na Hallera? Drogi jest? Robił ktoś u niego kastrację? To niedaleko mnie więc mnie zainteresowało. :)

agiee

 
Posty: 1
Od: Sob gru 12, 2009 11:38

Post » Sob gru 12, 2009 13:45 Re: DOBRY wet na Gocławiu w Wa-wie poszukiwany

agiee pisze:Hej
Czyli doktor Czerwiecki przyjmuje na Hallera? Drogi jest? Robił ktoś u niego kastrację? To niedaleko mnie więc mnie zainteresowało. :)


Hej, nie wiem, czy nadal tam przyjmuje, ja byłam dość dawno temu i po pierwsze był tłum ludzi w związku z czym spędziłam tam chyba kilka godzin. Trudno mi porównywać ceny wetów, bo nigdy nie pytam o szczegóły ostatecznej ceny, ale wydaje mi się, że był drogi. Chyba ponad 100 zł zapłaciłam, a był zwykły przegląd + morfologia. I dodatkowo kupiłam karmę urinary (nie w tych 100 zł) i dopiero w domu zorientowałam się, że dał mi psią... W zasadzie po otwarciu, jak zobaczyłam duże kulki :roll: ale wymienił mi. Nazywany jest dr Dolittle (mówił do mojego kota "koteczku pieseczku" i chyba go całował...), ale więcej tam nie poszłam - poza tym razem, kiedy wymieniałam karmę ;) Wielu go sobie chwali, więc może coś w tym jest, ale ja wolę konkretnych lekarzy i takim ufam.
ObrazekObrazek

Wcześniej na forum jako "qlenka"

rudomi

Avatar użytkownika
 
Posty: 1955
Od: Sob lis 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości