Forum WECI POLECANI - zasady

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto maja 07, 2002 21:57 Forum WECI POLECANI - zasady

Podforum WECI POLECANI powstało z rozwijanego przez ponad sześć lat wątku pod tym samym tytułem, który rozrósł się na tyle, że zaczął stawać się coraz mniej funkcjonalny. Został więc rozdzielony na poniższe tematy.

:!: :!: :!: :!: :!:

Proszę wpisywać w wątkach poszczególnych miast i regionów wyłącznie namiary na polecanych przez forumowiczów lekarzy weterynarii, klink wterynaryjnych i lecznic, oraz informacje o specjalizacjach lekarzy czy ich szczególnych umiejętnościach, opinie polecające ich albo odradzające.

Na początku proszę wyraźnie podawać nazwę lecznicy albo/i nazwisko lekarza oraz możliwie dokładne dane adresowe placówki jak i informacje o jej wyposażeniu, godzinach otwarcia, stronie internetowej etc.

Wypowiedzi inne, niż dokładnie na temat, jak i pozbawione konkretów polemiki, będą z wątków usuwane, żeby nie utrudniać późniejszego czytania poszukującym. Komentarze na temat będą przenoszone do postów, których dotyczą.


Na forum można też w osobnych wątkach poruszać inne kwestie dotyczące świadczenia usług weterynaryjnych.

:!: :!: :!: :!: :!:


Informacji na temat klinik werynaryjnych, gabinetów oraz lekarzy weterynarii można poszukać także na stronie http://vetopedia.pl/

oraz w wykazie http://www.republika.pl/leksykot/kotowi ... /vet.shtmlUwaga:
na tym podforum wyłączona została funkcja edycji postów przez użytkowników - dla uniknięcia sytuacji, gdy ktoś wprowadzałby samowolnie zmiany w cudzych wypowiedziach, wklejanych jako kolejne opinie na temat lecznic, gabinetów czy lekarzy (zdarzały się wcześniej takie przypadki).
Ostatnio edytowano Pon lip 14, 2008 23:16 przez Estraven, łącznie edytowano 8 razy

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: PoznańKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości