Szczecin: gabinet na Odzieżowej dr Robert Mazur

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro wrz 19, 2007 11:09 Szczecin: gabinet na Odzieżowej dr Robert Mazur

Za parę dni wybieram się z małą Asurą do lekarza na prześwietlenie i ogólne ustalenia dotyczące dalszego działania: szczepień, usunięcia śrubki z łapki, itd.
Do tej pory moja rodzina korzystała z gabinetu na Rostworowskiego i z wiedzy nieocenionego doktora Brzeskiego, ale dla mnie to drugi koniec miasta, a nie dysponuję własnym samochodem. Myślę więc o znalezieniu czegoś bliżej.
Mieszkam na Niebuszewie, po doświadczeniach z gabinetem na Chopina na pewno tam nie wrócę z własnej woli, natomiast na Odzieżowej mam gabinet doktora Roberta Mazura. Czy ktoś miał doczynienia z owym lekarzem? Proszę o opinię, czy warto? Ofertę mają bogatą no i są znacznie bliżej. http://www.vet-mazur.szczecin.pl/index.htm

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi.

Usagi_pl

 
Posty: 1469
Od: Śro wrz 05, 2007 9:18
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro wrz 19, 2007 11:40 Re: Szczecin: gabinet na Odzieżowej dr Robert Mazur

Gabinetu wet. Mazura nie znam, ale chętnie dowiem się co masz do zarzucenia wetowi/wetom z Chopina.

Usagi_pl pisze:...po doświadczeniach z gabinetem na Chopina na pewno tam nie wrócę z własnej...
ObrazekObrazek

kotalizator

 
Posty: 1761
Od: Wto lut 27, 2007 14:33
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro wrz 19, 2007 11:44

kotalizator pisze:Gabinetu wet. Mazura nie znam, ale chętnie dowiem się co masz do zarzucenia wetowi/wetom z Chopina.

I ja, ponieważ lecze tam Asię i Czarnulę.
Bercię też bym leczyła ale na moje wielkie szczęście kot ten nie wymaga wcale leczenia...puk, puk :wink:
Obrazek
"Nie miłosierdzie a sprawiedliwość jesteśmy winni zwierzętom"

ania c

 
Posty: 1421
Od: Czw lis 24, 2005 12:56
Lokalizacja: Stargard Szcz/bywa Toruń

Post » Śro wrz 19, 2007 12:14

O gabinecie na Chopina słyszałam kilka skrajnych opini. Ale nie na temat samych wetów. Podobno Pani doktor jest niezbyt, za to Pan doktor jest świetnym kociopsim lekarzem.
Obrazek

malkavianka

 
Posty: 345
Od: Pon kwi 23, 2007 18:23

Post » Śro wrz 19, 2007 12:19

Tam pracuje więcej ludzi, nie tylko jeden wet i jedna wetka, mówisz o jakichś konkretnych lekarzach?
ObrazekObrazek

kotalizator

 
Posty: 1761
Od: Wto lut 27, 2007 14:33
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro wrz 19, 2007 12:57

Nazwisk nie pamiętam. Od kilku osób słyszałam opinie, zawsze pozytywne o Panu, a negatywne o Pani.

EDIT:

A co do gabinetu na Odzieżowej to mogę powiedzieć jedynie, że gabinet jest czysty, a lekarz sympatyczny. Kupowałam tam tylko tabletki na odrobaczanie, więc więcej nie powiem.
Obrazek

malkavianka

 
Posty: 345
Od: Pon kwi 23, 2007 18:23

Post » Śro wrz 19, 2007 14:35

No właśnie w gabinecie na Chopina trafiłam na Panią. Sytuacja była z mojej strony nerwowa, gdyż wykryłam u ukochanej kotki guzek na sutku. Wtedy nie za bardzo wiedziałam, co to może oznaczać, ale jak tylko go wyczułam - zabrałam kicię do lekarza. Guzek był niewielki wtedy, jak koralik, ledwo wyczuwalny jeszcze.
Trafiłam na Panią, która zachowywała się tak, jakby mi robiła wielką łaskę. Zupełnie mnie zignorowała, w końcu stwierdziła, że można kici ewentualnie zrobić zabieg (!), zainkasowała 40 zł i zostawiła mnie z asystentką czy kim tam.
Od asystentki dowiedziałam się, że ten zabieg będzie mnie kosztował około 200 - 300 zł (w zależności od skomplikowania) + badanie krwi 70 zł + koszty lekarstw. To było na tydzień przed Gwiazdką, szczerze mówiąc koszt mnie przeraził, a zachowanie lekarki zabolało, ale byłam w stanie nawet to zapłacić.
Na Internecie wyszukałam, co w rzeczywistości kryje się pod pojęciem "zabieg". Rodzice doradzili konsultację z innym lekarzem. Tak spotkałam dr Brzeskiego z ul. Rostworowskiego. Lekarz bardzo miły, zupełnie inne podejście zarówno do pacjentów jak i ich opiekunów, mimo że ma straszne kolejki, dla każdego znajduje czas. Diagnoza była darmowa, jednocześnie mi wytłumaczył, co się dzieje, co można zrobić, co by zalecał, a co odradzał. Trzy dni później kicia była po operacji, usunął nie tylko jeden gruczoł, ale również dwa zagrożone, dodatkowo wszystkie kolejne ogniska rakowe (podobno wyglądało to jak w różańcu - jedno za drugim) - na Sylwestra kot był już w dobrym humorze. Całość wraz z lekami i badaniami krwi - 200 zł.
Dlatego na Chopina nie wrócę. Niechby sobie nawet byli drodzy, ale traktowali poważnie ludzi, którzy przychodzą ze swoimi zwierzakami po pomoc. A ni zachowywali się, jakby im nie zależało na pacjentach. Zraziłam się po prostu.

Usagi_pl

 
Posty: 1469
Od: Śro wrz 05, 2007 9:18
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro wrz 26, 2007 10:19

Weterynarza na Odzieżowej nie znam, ale jeśli mieszkasz na Niebuszewie, to blisko masz jeszcze jednego weta.
Na placu Kilińskiego 3a jest gabinet "Na skarpie". Leczę tam od początku moją Sayę i bardzo sobie chwalę ich usługi. Mogę jeszcze dodać, że moja koleżanka chodzi tam z psem od dawna i też nigdy żadnych zastrzeżeń do nich nie miała. :)

ronin

 
Posty: 3
Od: Czw gru 07, 2006 16:27

Post » Śro wrz 26, 2007 16:21

W gabinecie "Na Skarpie" zabili mi kota. Drugiego o mało nie wykończyli. W wątku o wetach jest więcej na ten temat.

Wiedźmiucha pisze:
Stanowczo odradzam:
Gabinet "Na Skarpie" - m.in. lekarz Tomasz Ozdoba
Brud - brudne stoły, nie odkażane po poprzednim pacjencie, na podłodze walają się np. opakowania po strzykawkach, opatrunkach, zużyte gaziki itd. Przestarzały sprzęt - RTG bardzo złej jakości. Lekarz pali papierosy w gabinecie przy zwięrzętach i ich opiekunach! Moją ciężarną kotkę badał na tym samym stole, na którym leżał (w czarnym foliowym worku) kot przygotowywany do uśpienia - chyba nie muszę mówić jaki to był szok dla mnie i jaki stres dla kotki. Ponieważ ciąża nosiła znamiona ryzykownej - lekarz zaproponował usunięcie ciąży - na 8 dni przed rozwiązaniem!!!

Usagi_pl pisze:Do czyszczenia zębów zasunęli mojej 9-letniej kici taką narkozę, że się nie mogła dobudzić przez 3 dni - strasznie płakała, żal było patrzeć na zmaltretowaną istotkę. Jak po nią przyszłam, leżała w na podłodze koło transporterka w tym samym pomieszczeniu, w którym badano inne zwierzęta.

Usagi_pl

 
Posty: 1469
Od: Śro wrz 05, 2007 9:18
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro wrz 26, 2007 19:35

To jakiś koszmar czy horror :strach: ?
Obrazek
"Nie miłosierdzie a sprawiedliwość jesteśmy winni zwierzętom"

ania c

 
Posty: 1421
Od: Czw lis 24, 2005 12:56
Lokalizacja: Stargard Szcz/bywa Toruń

Post » Śro wrz 26, 2007 21:47

No nie jest to przyjemne. Tym smutniejsze, że kiedyś to był naprawdę sympatyczny gabinet. Tak jakby tamtejszym lekarzom przestało zależeć.

A jeśli chodzi o Mazura to już wszystko wiem. Dr Mazur to ten sam weterynarz, który przyjmował też na Piłsudskiego. Po prostu założył gabinet na Niebuszewie, tyle że ceny ma dość wysokie.

Zostałam więc przy doktorze Brzeskim, trudno, będę dojeżdżać.

Usagi_pl

 
Posty: 1469
Od: Śro wrz 05, 2007 9:18
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt wrz 28, 2007 9:56

trochę mnie przeraziłaś tym co napisałaś...

ronin

 
Posty: 3
Od: Czw gru 07, 2006 16:27

Post » Wto kwi 08, 2008 12:15 NIE POLECAM GABINETU NA CHOPINA

WRECZ PANUJACEJ JESZCZE (KWESTIA CZASU) W MIARE DOBREJ OPINI NA TEMAT GABINETU GUGALY NA CHOPINA.
CORAZ WIECEJ OSÓB OCHODZI RAZ NA ZAWSZE.
1 WYCIĄGANIE BAJONSKICH SUM ZA NIEUDANE OPERACJE I ZABIEGI GDZIE W INNYCH GABINETACH SA O POLOWE TANSZE!
2 .PSEUDO FACHOWCY NP.CICHOCKI KTORY NAZYWA SIE OKULISTA A TOTALNIE SPARTACZA OPERACJE OCZU U ZWIERZAT.
CZYTANIE Z KSIAZKI WETERYNARYJNEJ OBJAWOW .....
I STAWIANIE DIAGNOZY PLACANIE NATOMIAST JUZ JAK ZA FACHOWA PRZESIAKNIETA WIEDZA TEORIE.
CHODZIALM TAM Z 2 LATA TERAZ MOWIE STANOWCZO NIE!!!!!!!!!!
WIEKSZOSC MOICH ZNAJOMYCH MOWI TO SAMO BEZCZELNE WYNAJDYWANIE PSOM CHOROB I WYCIAGANIE KASY!!!!!!!!!!!

dantonella

 
Posty: 1
Od: Pon kwi 07, 2008 23:21

Post » Wto kwi 08, 2008 15:10

Dantonella - to że ktoś zagląda do książki raczej dobrze o nim świadczy. Znacznie gorzej jest udawać, że sie wszystkie rozumy zjadło. Ja w swojej pracy też nie co dzień stosuję w praktyce to czego się nauczyłam na studiach i zdarza mi się wrócić do książek.
Proponuję trochę mniej krzyku a więcej uwagi na meritum i składnię :roll:
Twój pierwszy post a tyle agresji :?
Obrazek
"Nie miłosierdzie a sprawiedliwość jesteśmy winni zwierzętom"

ania c

 
Posty: 1421
Od: Czw lis 24, 2005 12:56
Lokalizacja: Stargard Szcz/bywa Toruń

Post » Śro paź 23, 2013 9:59 Re: Szczecin: gabinet na Odzieżowej dr Robert Mazur

Zazwyczaj nie udzielam sie na forach, ale od jakiegos czasu obserwuje "nagonke" na gabinet weta R. Mazura. Nie wiem skad sie to bierze, ale na podstawie wlasnych doswiadczen moge go smialo polecic. Wyleczyl mojego psa, a inni nie dawali mu juz szans. Fachowe leczenie i tyle. Takze ja sobie chwale ten gabinet.

Kajka1994

 
Posty: 1
Od: Śro paź 23, 2013 9:55

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości