Kastracja - gdzie w Wawie wykonac ja najlepiej ?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lis 20, 2005 23:14

jopop pisze:W ciagu ostatnich dwóch lat wykastrował bez komplikacji ponad 100 kotek. Czy to dużo czy mało to już nie mnie oceniać.


i o to chodziło, bo skąd niby mieliśmy wiedzieć
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Wto lis 22, 2005 18:31

jopop pisze:a tak w ogóle (może piszę to bo mam doła ogólnego, moze mi przejdzie, zobaczymy), ale właściwie to mi sie odechciewa już tego zamieszania kociego.

Ja się staram ile wlezie, żeby z jednej strony przeżyć, a z drugiej pomóc kotom. Maciek pomaga kotom bo je lubi oraz dla mnie, ale bardzo martwi się finansami i w ogóle odechciewa mu się wszystkiego, zwłaszcza działań nieprzynoszących zysku. I w efekcie zamiast myśleć o zwierzakach notorycznie wraca problem pieniędzy i sposobów przebicia się na rynku.

Jak u licha ma się przebić dość nowa lecznica, której właścicieli nie stać na zakup masy drogiego sprzętu i wspaniały lokal? która z tych samych powodów na razie nie może byc całodobowa? skoro nawet nie ma prawa sie reklamować (to wynika z przepisów...) i jeśli wet chce być w zgodzie z prawem to nie może nigdzie dać "ogłoszenia o cechach reklamy"?

Nie mam ochoty wychwalać Maćka, napisałam szczerze co myślę w wetach polecanych i tyle.

W ciagu ostatnich dwóch lat wykastrował bez komplikacji ponad 100 kotek. Czy to dużo czy mało to już nie mnie oceniać.

ech, mam zły humor.


hej słonko napisz mi proszę na pw gdzie przyjmuje twój Maciek, to może gdy któś ze znajomych zapyta a może nawet moje kotki skorzystamy :D . Zobaczysz wreszcie będzie dobrze :ok: Choć każdy z nas chciałby wreszcie wygrać w Totka :lol:
Bea i Futrzaki - Czaruś i Perełka

MOŻE GDZIEŚ ISTNIEJE LEPSZY ŚWIAT.... DLA TYCH KTÓRYCH KOCHAMY

Obrazek

beatka

 
Posty: 1244
Od: Wto sie 17, 2004 12:45
Lokalizacja: Warszawa-Wola dawniej Ochota :)

Post » Wto lip 15, 2008 6:56

Polecam lecznicę na staffa 2 w Warszawie sterylizowałam tam dwie kotki i jestem bardzo zadowolona
Obrazek

"Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś..." Antoine de Saint Exupery (Mały Książe)

Dolores

 
Posty: 1707
Od: Nie gru 02, 2007 19:46
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post » Wto lip 15, 2008 15:23

Polecam dr Seweryna z lecznicy Marcel2. Sterylizal moje 2 kotki, polecalam go tez nabywcom kociakow z mojej hodowli, wiekszosc osob z Warszawy skorzystala i byla b. zadowolona z zabiegu (czas rekonwalescencji itp.).
Misiarnia*PL - najbardziej pluszowa hodowla!

misiarnia

 
Posty: 881
Od: Pt gru 16, 2005 23:13
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 31, 2009 17:59 Re: Kastracja - gdzie w Wawie wykonac ja najlepiej ?

Może pytanie trochę laickie, ale na pewno ktoś mi tutaj będzie umiał odpowiedzieć: w jakim wieku można kastrować koty? Mam dwa, półroczne kocury.

I co ważniejsze, czy po zabiegu, koty muszą być przez jakiś czas w domu? Moje koty są podwórkowe, z przyczyn zdrowotnych nie mogę mieć ich w domu. A jeśli muszą być po zabiegu w domu, to jak długo? Wykastrować tak czy inaczej zamierzam, tylko zastanawia mnie ta kwestia rekonwalescencji domowej...
ingenue
 

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości