Dobry wet w okolicach Łowicza poszukiwany- od kocich spraw

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lip 27, 2005 12:01 Dobry wet w okolicach Łowicza poszukiwany- od kocich spraw

Pilnie poszukuję dobrego, co nie znaczy ze drogiego, weterynarza zajmujacego sie kotami, majacego swoj punkt w okolicach Łowicza, może być Łódź ( w ostateczności). Interesuje mnie taki ktos kto z sercem podejdzie do badanego zwierzecia i nie zostawi mnie z problemem i pustym portfelem

bede wdzieczna za jakies sprawdzone namiary
Polianna

Polianna

 
Posty: 9
Od: Śro lip 27, 2005 11:26
Lokalizacja: Łowicz

Post » Śro lip 27, 2005 12:21

w Łodzi to nie ma problemu :)
To znalazłam:

Dwie lecznice są super:
1. Lecznica Pana doktora Jachmana
ul Cieszyńska 12, tel 648-61-87
czynna pn-pt 8-22, sb,nd 9-14, to teoretycznie, a praktycznie to we wszystkie dni i do ostatniego pacjenta. Bardzo dobrzy lekarze, stały skład osobowy. Wszyscy o wielkich sercach, lubiani przez zwierzęta (a co! to też ważne). Pan doktor to jednen z najbardziej doświadczonych chirurgów jakich znam ja i moi znajomi.

2. Lecznica Lancet Pana doktora Pawła Kołodziejczaka
ul. Stary rynek 1A, tel 657-35-15
www.lancet.pl
lecznica całodobowa
Lekarze młodzi, stali, przemili. Duża sala operacyjna, możliwość pozostawiania zwierząt po operacji pod stałą opieką w lecznicy ( a o ich stanie można dowiadywać się przez internet!!).
Bardzo duży wybór dobrych karm (Hills, Eucanuba, Iams, Purina, po ROZSĄDNYCH cenach)

W obu lecznicach zwierzęta oddawane są BEZWZGLĘDNIE wybudzone z narokzy...............

Wiem tez ,że polecana jest dr.Ewa z Łodzi niestety nie wiem nic konkretniej o niej ( adres itd) ale sprawdze w książeczce Inki i ci jutro podam.I z tego co wiem jest niedroga :)

azis

 
Posty: 1359
Od: Śro cze 01, 2005 7:26
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lip 27, 2005 12:52

azis pisze:Wiem tez ,że polecana jest dr.Ewa z Łodzi niestety nie wiem nic konkretniej o niej ( adres itd) ale sprawdze w książeczce Inki i ci jutro podam.I z tego co wiem jest niedroga :)


dr. Ewa Pacałowska
lecznica "SFORA"
Łódź ul. Przybyszewskiego 12

najwspanialszy lekarz jakiego znam :D
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 27, 2005 15:32 :) dziekuje serdecznie

Serdecznie dziekuje Wam za te adresy , w najblizszym czasie pojade do Łodzi do jednej z lecznic i mam nadzieje ze Kluskowa moja kochana bedzie zdrowa, apropos karmy to nie light a wet
jak wrocimy to damy znac jak sie moje kocio czuje:)
Polianna

Polianna

 
Posty: 9
Od: Śro lip 27, 2005 11:26
Lokalizacja: Łowicz

Post » Sob gru 03, 2011 20:27 Re: Dobry wet w okolicach Łowicza poszukiwany- od kocich spraw

Jako naprawde NAJLEPSZEGO ktory z sercem podchodzi do zwierzatek, i zalezy mu na dobru i wyleczeniu a nie na tym, zeby jak najwiecej ,, wyrwac,, - DOKTOR z WIELKA WIEDZA ktory uratowal niejeden ciezki przypadek jest DR GRZEGORZ DOMANSKI ktory przyjmuje na ul. OLSZOWA 5, nr tel 42 657-62-93. Gdy moja sunie lekarze inni chcieli operowac dwukrotnie na zerwane sciegno i ropomacicze, poniewaz nie widzieli innych metod leczenia, Pan Dr Domanski wyleczyl farmakologicznie i szybko, a koszt byl tanszy niz byloby leczenie operacyjne u innych lekarzy. Mam całkowite zaufanie do pana doktora, i po wielu doswiadczeniach moge tylko w jego rece oddac sunie bez obaw, dlatego jego polecam z czystym sumieniem, uwazajac za najlepszego facchowca !!!! tel dr - 42 657-62-93

Beacik

 
Posty: 1
Od: Sob gru 03, 2011 20:07




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości