Stomatolog dla zwierząt

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lut 28, 2005 12:18 Stomatolog dla zwierząt

Mówił mi mój dentysta, że istnieją gabinety stomatologiczne dla zwierząt. Usługa jest znacznie droższa niż usługa dla ludzi, ale w dużych miastach takie gabinety funkcjonują.

Znacie? Mieliscie doświadczenia?

Pytam z ciekawości, bo spotkałam się z opinią, że kotom zebów sie nie leczy, tylko wyrywa, natomiast mój pan dentysta twierdzi, że wszystko da się zrobić, bo istnieją super cieniutkie wiertła, a roboty przy zwierzaku jest mało.
[Obrazek
Obrazek

Salamandra

 
Posty: 1059
Od: Pt gru 12, 2003 7:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon lut 28, 2005 14:11

W związku z ułamanym kłem Amfetki, dowiadywałam sie i w Krakowie jest zwierzęcy stomatolog pan dr Gawor. Przyjmuje w ARCE na ul Chłopskiej ( mozna się umówić telefonicznie) - termin wizyty wyznaczony miłam za 3 dni.
Z tego co wiem jest chyba jedynym w mieście.

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Pon lut 28, 2005 14:13

ja byłam z nasza psica bo groził jej aparat :roll:

ale jakoś rozeszło sie po kosciach

niestety cen nie pamiętam
Australia jest jak otwarte drzwi, za którymi majaczy błękit. Wychodzimy ze świata i wkraczamy w Australię.(D.H.L.)

Keti

 
Posty: 12468
Od: Pt wrz 13, 2002 11:44
Lokalizacja: realnie trójmiasto - mentalnie Australia

Post » Pon lut 28, 2005 16:37

Batka pisze:W związku z ułamanym kłem Amfetki, dowiadywałam sie i w Krakowie jest zwierzęcy stomatolog pan dr Gawor. Przyjmuje w ARCE na ul Chłopskiej ( mozna się umówić telefonicznie) - termin wizyty wyznaczony miłam za 3 dni.
Z tego co wiem jest chyba jedynym w mieście.

Ale on nie jest chyba stomatologiem tylko weterynarzem (a dokładnie to doktorem nauk weterynaryjnych :wink: ) specjalizującym się m.in. w chorobach pyszczka? A co chcesz z tym ułamanym kłem robić?

eela

 
Posty: 1535
Od: Wto lip 13, 2004 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 28, 2005 16:44

eela pisze:
Batka pisze:W związku z ułamanym kłem Amfetki, dowiadywałam sie i w Krakowie jest zwierzęcy stomatolog pan dr Gawor. Przyjmuje w ARCE na ul Chłopskiej ( mozna się umówić telefonicznie) - termin wizyty wyznaczony miłam za 3 dni.
Z tego co wiem jest chyba jedynym w mieście.

Ale on nie jest chyba stomatologiem tylko weterynarzem (a dokładnie to doktorem nauk weterynaryjnych :wink: ) specjalizującym się m.in. w chorobach pyszczka? A co chcesz z tym ułamanym kłem robić?
odpukac nic - nie ma otwartego kanału - gdyby był - trzeba by było plombować. Nie wiem jakiej dokładnie specjalizacji jest - (dr Gawor -ona specjalizuje sie bodajże w dermatologii on - w stomatologii )- to co wiem wiem od osób z forum i mojego weta.

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Czw maja 17, 2012 9:49 Re: Stomatolog dla zwierząt

byc moze dr gawor jest dobrym specjalista, lecz jego kultura osobista pozostawia bardzo duzo do zyczenia. a to przeciez wazne w zawodzie kazdego lekarza, nie chce tu uzywac epitetow ale ogolnie chodzi o to ze jego szacunek do klienta jest wprostproporcjonalny do grubosci portfela

britta

Avatar użytkownika
 
Posty: 2355
Od: Śro sie 03, 2011 21:30
Lokalizacja: kraków

Post » Czw maja 17, 2012 9:53 Re: Stomatolog dla zwierząt

Skoro wątek odżył, przenoszę na właściwe podforum.
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Pon sty 28, 2013 21:28 Re: Stomatolog dla zwierząt

Ponawiam pytanie poprzedników :D
Szukam dobrego stomatologa dla mojej 13letniej kotki kogo polecacie ?
ObrazekObrazek

aniutka33

 
Posty: 19
Od: Czw wrz 10, 2009 10:18
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 06, 2013 18:41 Re: Stomatolog dla zwierząt

Odnawiam wątek, szukam jakiegoś NORMALNEGO stomatologa kociego we Wrocławiu, może ktoś polecić??
ObrazekObrazekObrazek
Dopiero w takich chwilach człowiek przekonuje się na kogo może naprawdę liczyć... :1luvu:

butterflydefect

 
Posty: 23
Od: Nie lis 03, 2013 20:41

Post » Wto lis 19, 2013 12:23 Re: Stomatolog dla zwierząt

aniutka33 pisze:Ponawiam pytanie poprzedników :D
Szukam dobrego stomatologa dla mojej 13letniej kotki kogo polecacie ?

ja też szukam, Warszawa, Legionowo

malagos

Avatar użytkownika
 
Posty: 1590
Od: Pon wrz 05, 2005 20:54
Lokalizacja: okolice Makowa Maz.

Post » Pt lis 29, 2013 13:29 Re: Stomatolog dla zwierząt

Warszawa, stomatolog - pani doktor Katarzyna Jodkowska, przyjmuje w kilku klinikach i są różne ceny: Lancet, chyba Hau-miau i Powstańców Śląskich

bercy

Avatar użytkownika
 
Posty: 17
Od: Czw kwi 04, 2013 20:37

Post » Wto lip 14, 2020 12:30 Re: Stomatolog dla zwierząt

Odkopuję wątek z zapytaniem o sprawdzonego stomatologa na Śląsku, najlepiej Katowice i okolice.
Mam do obrobienia dwa koty, kocur ma masakryczny kamień, wg mojego weta zęby są do wyrwania. Wolałabym jednak tę kwestię omówić z fachowcem w tej dziedzinie i kota oddać w pewne ręce :)
Natomiast kotka ma ułamany kieł, niby nic się nie dzieje, ale też wolałabym żeby ktoś fachowym okiem zerknął, czy coś z tym robić, czy może zostać.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lip 20, 2020 18:17 Re: Stomatolog dla zwierząt

Nikt? Nic?

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lis 02, 2023 5:59 Re: Stomatolog dla zwierząt

Witam,

Odkopuje wątek STOMATOLOG TYLKO I WYŁĄCZNIE DR. Karaś ANIMALDENT w Poznaniu przy ulicy Tuwima 10 (koło lotniska).
Prowadził wszystkie moje koty, prowadzi kotełki z Kociarni z którą współpracuje.
Jest to lekarz, z tych z powołania, jest w „kolaboracji” z Panią Doktor Pauliną Strychalską. Co to znaczy ? To znaczy że obydwaj lekarze nie są nastawieni na robienie wszystkiego, byle kasa się zgadzała. Współpracują ze sobą, jeżeli sami nie znają się do końca na problemie, to polecają dobrych specjalistów sprawdzonych, także ja cenię takie podejście.
Który lekarz pracując w 3 różnych klinikach (dr. Paulina) mówi z dobrego serca będąc na wizycie u niepolecanej przeze mnie klinice, aby umówić się w drugiej której przyjmuje, ponieważ wie że całe oszczędności stopiły się na ratowanie naszej kotki z Grecji i tam zapłacimy mniej troszkę bo troszkę ale jednak, no który ? Ano taki, któremu zależy na podopiecznych.
Mogłabym wiele napisać, ale nie chcę robić off topu.
Pozdrawiam wszystkich :)

SammySunshine

 
Posty: 20
Od: Czw sie 26, 2021 7:21




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości