Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lut 12, 2019 11:43 Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Przyszła pora aby ciachnąć kilka wolnożyjących kociaków jakie w okolicy mi się zadomowiły. Trzy koty, płeć nieznana dość dzikie. Gdzie zawieźć aby dokonać sterylki/kastracji oraz gdzie można zostawić kota po zabiegu przed wypuszczeniem. Nie mam możliwości opieki po zabiegu więc musi być to miejsce gdzie zawiozę a potem odbiorę i wypuszcze w miejscu bytowania. Koty są z okolic Błonia pod Warszawą i szukam miejsc w okolicy. Błonie odpada bo nie ma tam nic sensownego do takiego zakresu. Grodzisk, Milanówek, Sochaczew i okolice. Warszawa odpada bo dojazd to koszmar gdziekolwiek. Możecie coś polecić sprawdzonego gdzie mają doświadczenie z wolnożyjącymi małoobsługiwalnymi kotami?

Artee

 
Posty: 34
Od: Pt sty 27, 2012 8:56

Post » Wto lut 12, 2019 12:14 Re: Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Dlaczego Błonie odpada? Gmina finasuje i całodobowa lecznica na Dworcu PKP kastruje i przetrzymuje przed i po zabiegu. Jedno co mi sie u nich nie podoba to to, że chirurga nie ma codziennie i dziki kot musi czasami czekac w klatce kilka dni.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto lut 12, 2019 12:17 Re: Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Plusem Błonia jest uproszczenie formalności. Nie musisz chodzić do gminy, wszystkie dokumenty załatwisz w lecznicy. Trzeba miec tylko dowód z zameldowaniem z terenu gminy.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto lut 12, 2019 12:41 Re: Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Ja nie jestem z Błonia i koty też nie. To tylko najbliższa lecznica i strasznie dużo złego o niej słyszałem. Dlatego szukam więcej informacji. Dla mnie też byłoby najwygodniej tu podwieźć bo blisko.

Artee

 
Posty: 34
Od: Pt sty 27, 2012 8:56

Post » Wto lut 12, 2019 13:20 Re: Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Co do leczenia i lekarzy to rzeczywiście, mozna miec zastrzezenie. Przede wszystkim wieczna rotacja. Za kazdym razem inny lekarz. Ale naszego Miszę z babeszjozy wyprowadzili bardzo skutecznie. Natomiast jak przed 22 zgłosiłam sie z poszrpana rano podczas pogryzienia to już mnie zlali i widac było, że mu sie nie chce. Przemył ranę i dał atybiotyk. ale juz zszyć i porzadnie oczyscic, wygolić, wyrównac brzegi sie nie chciało. Ale 3 sterylki tam robiłam i było OK. Zawsze miozna złapac koty z kims kto ma zameldowanie w gminie Błonie. Dojazd dla mnie idelany bo chociazby pociagiem no i czynni długo. A przede wszystkim że za darmo.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto lut 12, 2019 13:55 Re: Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

No ja z Błonia ludzi nie znam więc nic mi to nie daje a chciałbym kogoś sprawdzonego. Ale gdzie nie pytam to cisza. Nie wiem boją się ludzie pisać czy jak. Ktoś w końcu te koty dzikie też wozi.

Artee

 
Posty: 34
Od: Pt sty 27, 2012 8:56

Post » Wto lut 12, 2019 14:43 Re: Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Ja jestem z gminy sasiedniej, ale znam dziewczyny z Błonia, które codziennie bywaja w tej lecznicy, bo łapia bezdomne koty na działkach i moge Cię z nimi skontaktować.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto lut 12, 2019 15:22 Re: Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Byłbym wdzięczny, bo nie znam nikogo od kotów z tego rejonu.

Artee

 
Posty: 34
Od: Pt sty 27, 2012 8:56

Post » Wto lut 12, 2019 15:22 Re: Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Piszę PW
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto lut 12, 2019 20:54 Re: Sterylka/kastracja zachodnie Mazowsze do kogo??

Czy naprawdę nie ma tu nikogo kto może pomóc w tym temacie? W jakikolwiek sposób.

Artee

 
Posty: 34
Od: Pt sty 27, 2012 8:56




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości