Weterynarz dla hodowli (Katowice)

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon kwi 16, 2018 19:34 Weterynarz dla hodowli (Katowice)

Jeśli nie jesteście z Katowic to proszę i tak się wypowiedzcie jakie macie doświadczenia, jakie kryteria stosowaliście w poszukiwaniu "tego jedynego" weterynarza.

Czytam i czytam już kilka godzin o weterynarzach, ale ciągle mam mętlik w głowie. Czy możecie polecić dobrego weterynarza w Katowicach, który potrafi poprowadzić hodowlę? Dopiero zaczynamy naszą przygodę, jeszcze się nie zarejestrowaliśmy i pewne tematy to jest dla mnie błądzenie po omacku. Znalazłam namiary na dobrych wetów, dobrych ogólnie - a co z ciążą, porodami itp.? To chyba trochę inna para kaloszy? Czy mam szukać kogoś, kto się w tym temacie specjalizuje czy skupić się na ogólnych opiniach?
Dodatkowym "utrudnieniem" w szukaniu weterynarza jest fakt, że żywimy zwierzaki BARFem.

Z psiakiem 5 letnim i królikami chodzimy do SmartVetu, kiedyś też chodziłam do pani Moniki Kubiak (dobrze wspominam), a raz awaryjnie byliśmy na Brynowie w klinice całodobowej i na dobrą sprawę chyba uratowali psinie życie, ale nie byli w stanie zdiagnozować co się stało (nieokreślony atak jakby padaczkowy). Jednak dopóki cała opieka weterynaryjna skupia się na szczepieniach i odrobaczaniu to tak naprawdę nie mamy podstaw do wydawania opinii czy to dobre miejsce czy nie, bo nie ma tu czego zawalić/wykazać się.

A teraz mamy kotkę (MCO 6 miesięcy) i... nie wiem. SmartVet wydaje mi się zbyt komercyjny, duża rotacja personelu, nie wiadomo do kogo dzisiaj trafię. Chciałabym mieć dla niej jednego lekarza, który będzie ją znał i w razie komplikacji okołoporodowych przyjedzie na sygnale!

Każda rada na wagę złota :201494

Viann

 
Posty: 9
Od: Sob kwi 14, 2018 14:22



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości