Kielce - wet odradzany!

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sty 22, 2018 22:08 Kielce - wet odradzany!

Przestrzegam przed wizytami u Adama Osajdy, weterynarza z gabinetu Pluto na ulicy Jurajskiej (na Ślichowicach) w Kielcach. Mojego kota mogło kosztować to nawet życie, na szczęście został odratowany. Dostał o wiele za dużą dawkę środka usypiającego. Miał mieć usuwany kamień nazębny. Jak się okazało później, wet nie zważył kota, tylko zaaplikował mu dawkę na oko. Przy czym według jego oka i wiedzy na temat dawkowania tego środka (Sedazine) na kilogram wagi ciała, jaką mi dziś zaserwował, okazało się, że trzykrotnie tę dawkę przekroczył! Pan weterynarz nie poczuwa się jednak do winy. Nic się nie stało przecież, kotek żyje. Ludzie w szpitalach umierają, a ja robię problem. Żadnej odpowiedzialności, zwykłego ludzkiego "przepraszam, pomyliłem się".
Mruczek był półprzytomny jeszcze 9 godzin po zabiegu, wymiotował, sikał pod siebie. Moim zdaniem nie było to normalne! Spadło mu ciśnienie i temperatura (34 stopnie - to tak, jakby człowiek miał 32...). Zdaniem Osajdy, do którego zadzwoniłam, miał sobie pospać jeszcze. Szczęście, że pojechałam z nim w środku nocy do Czterech Łap! W sumie dochodził do siebie przez 2 doby. Dostał różne leki i kroplówkę.
Omijajcie ten gabinet szerokim łukiem!
Obrazek

joanna521

 
Posty: 571
Od: Wto wrz 22, 2009 11:00
Lokalizacja: Kielce



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości