Czy możemy ufać weterynarzom?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob wrz 23, 2017 14:23 Czy możemy ufać weterynarzom?

Pożegnałam swojego przyjaciela .Zmarł po 3 tygodniowej walce z chorobą oraz konsekwencjami błędów w leczeniu oraz pielęgnacji. Przy okazji wielu wizyt w lecznicach, czytaniu informacji na forach , dostrzegłam problem słabej jakości usług weterynaryjnych oraz braku odpowiedzialności za działania lub ich brak.Pomyślałam,że warto byłoby spisać niestety smutne historie odejścia naszych Przyjaciół np. pod tytułem "To nie był jeszcze ich czas " .Nie chodzi o zemstę , chodzi o miłość do Zwierząt. Może pisząc , publikując nasze historie uratujemy choć jedno życie .Mój Przyjaciel był pieskiem. Spotkałam i czytałam wiele tragicznych kocich historii. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy przyjaciele2017@onet.pl

Toni2011

 
Posty: 1
Od: Sob wrz 23, 2017 14:10

Post » Sob wrz 23, 2017 20:50 Re: Czy możemy ufać weterynarzom?

Oprócz pisania smutnych historii o śmierci futerek do której się przyczynił , warto zgłaszać je do Izby Lekarskiej. Do rzecznika by ukarano takiego konowała. A jak widzę mało komu się chce! Takie działanie, mające na celu ukaranie wetów, bardziej się przyczyni do uratowania życia i zdrowia pupili niż opisywanie ich tragicznego końca.
Jeśli masz wątpliwości co do jakości leczenia złóż taką skargę!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob wrz 23, 2017 21:07 Re: Czy możemy ufać weterynarzom?

Tu nie chodzi tylko o przyczynienie się do śmierci zwierzaka, bo to sytuacja i często trudna do udowodnienia. Jednak wystarczy tu powklejać wszystkie częste na wątkach rady forumowiczów "zmień weta" i ukaże się obraz codzienności w lecznicach.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości