Warszawa, Przychodnia "przy Królikarni"

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto mar 28, 2017 12:29 Warszawa, Przychodnia "przy Królikarni"

Z całą odpowiedzialnością polecam nowo otwartą
Przychodnię Weterynaryjną „Przy Królikarni”.
ul. Puławska 138 a
Tel. 22/252 99 77.

Strona internetowa: http://www.przykrolikarni.waw.pl (wkrótce będzie galeria zdjęciowa)


Lecznica chętnie podejmie współpracę z fundacjami, stowarzyszeniami czy opiekunami zwierząt w zakresie sterylizacji i kastracji kotów miejskich. Zaprasza również indywidualnych opiekunów domowych pupili. Ceny bardzo korzystne.

Pracują tu „moi” wspaniali, niezwodni lekarze: Pani Dr Paulina Wożniak i Pan Dr Łukasz Kuligowski . Prowadzą moją kociarnię od bardzo dawna. Uratowali i wyleczyli całą armię moich podopiecznych bezdomniaków, tymczasów i kotów domowych. Oboje reprezentują pełny profesjonalizm, etykę zawodową, empatię dla zwierzaków i dobry z nimi kontakt, życzliwość dla opiekunów, wysoką kulturę osobistą, uczciwość i odpowiedzialność . Doskonale radzą sobie z kotami wolnożyjącymi czyli nieoswojonymi.

lek. wet. Paulina Woźniak – interna, EKG, echo serca, anestezjologia

Świetny diagnosta z wrodzoną intuicją. Przykładem może być fakt, iż w żadnej z renomowanych klinik wet. nie postawiono właściwej diagnozy dla kociej miłości mojego życia. Dopiero Pani Paulina, po powrocie z dłuższej nieobecności w pracy rozpoznała co dolega mojej Kici. Przedłużyła znacznie jej życie. A takich przypadków było naprawdę wiele.

lek. wet. Łukasz Kuligowski- interna, chirurgia miękka, endoskopia. Wizyty domowe.
Chirurgiczna „złota rączka”. Operuje tkanki miękkie, kości, szczęki, oczy, usuwa nowotwory. Nie unika spraw trudnych. Duże doświadczenie w sterylizacjach i kastracjach. Wszystko z najlepszym skutkiem.
I pozostałe zalety lecznicy:
• Lekarze współpracujący z zakresu : usg, dermatologia, ortopedia, zoopsychologia, okulistyka, rehabilitacja, histopatologia. Również laser, magnetoterapia, P profesjonalna aparatura anestezjologiczna. P
• Szpitalik - 10 klatek.
• Dobra lokalizacja: główna ulica, tramwaje, blisko metro Wierzbno. Obok skwery z możliwością wyprowadzenia psa na siusiu.
• Sklepik z karmą i akcesoriami.
• Ładne i przytulne wnętrze kliniki.
• Dla umilenia czasu oczekiwania na wizytę TV Animal Planet
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto mar 28, 2017 13:04 Re: Warszawa, Przychodznia "przy Królikarni"

Dlaczego nie wyskakuje mi opcja "zmień"?
Pomyliłam adres strony lecznicy. Właściwy to:
www.przy krolikarni.waw.pl
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto mar 28, 2017 18:12 Re: Warszawa, Przychodznia "przy Królikarni"

w dziale Weci Polecani edycja jest zablokowana

Adres strony poprawiłam - działa.

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Śro mar 29, 2017 8:14 Re: Warszawa, Przychodznia "przy Królikarni"

NITKA/KARINKA pisze:w dziale Weci Polecani edycja jest zablokowana

Adres strony poprawiłam - działa.

Dziękuję NITECZKO.
Pozdrawiam.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro kwi 05, 2017 16:06 Re: Warszawa, Przychodnia "przy Królikarni"

Przeklejam z wątku "Warszawa-Mokotów":

Puchacz pisze:....... Ja od siebie polecam Paulinę i Łukasza. To ludzie z sercem, poczuciem humoru, ale przede wszystkim PROFESJONALIŚCI, którzy nie gwiazdorzą jak czegoś nie wiedzą. Leczą moje zwierzaki od lat i nigdy nie miałam żadnych reklamacji do nich.
Mogę jeszcze z czystym sumieniem polecić Izę Jońską- bardzo dobry diagnosta USG i RTG.


To prawda, nie gwiazdorzą. Mają tę zawodową pokorę.
Poza tym chętnie słuchają uwag opiekunów, bez takiego nastawienia, że to ja jestem wetem i ja wiem lepiej.
Doceniają spostrzeżenia opiekunów, bo jak mówi dr. Paulina: "To wy (opiekunowie) jesteście z leczonym zwierzakiem na co dzień, widzicie ich reakcje na leczenie, nastrój, itp. My bardzo cenimy taką rzeczową współpracę."
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości