RUDA ŚLĄSKA/KATOWICE - okolice Śląska - nefrolog

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie sty 29, 2017 14:00 RUDA ŚLĄSKA/KATOWICE - okolice Śląska - nefrolog

Witam, szukam dobrego specjalisty dla kota nerkowego. Kotek ma dopiero kilka latek i jestem zadowolona z mojego weterynarza, aczkolwiek zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej dodatkowo skonsultować się ze specjalistą od kotów nerkowych. Czy ktoś mógłby mi polecić specjalistę na Śląsku, albo w okolicach. Bo jedyni jakich znalazłam są w Warszawie, a mojego kota bardzo stresują jakiekolwiek podróże i nie chce jej narażać na dodatkowy stres, który mógłby pogorszyć jej stan. Znacznie bardziej wolałabym zabrać ją na przykład do Krakowa, który jest znacznie bliżej. Z góry dziękuję za porady.

Miau93

 
Posty: 3
Od: Nie sty 29, 2017 13:47

Post » Pon lut 06, 2017 20:28 Re: RUDA ŚLĄSKA/KATOWICE - okolice Śląska - nefrolog

wet Barbara Zacharewicz Chorzów Wileńska 6- specjalizuje się w chorobach nerek, warto z nią skonsultować
https://www.facebook.com/kociazgraja/

meridenn

Avatar użytkownika
 
Posty: 127
Od: Pon paź 19, 2015 11:24
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto kwi 21, 2020 15:12 Re: RUDA ŚLĄSKA/KATOWICE - okolice Śląska - nefrolog

Podpinam się pod temat i poszukuję sprawdzonego nefrologa i kardiologa na Śląsku. Najchętniej Katowice i najbliższe okolice.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto kwi 21, 2020 20:15 Re: RUDA ŚLĄSKA/KATOWICE - okolice Śląska - nefrolog

Kardiolog - Anna Olejniczak-Pytel w Zabrzu, Wetkardio, robi też usg jamy brzusznej i mierzy opory naczyniowe w nerkach
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto kwi 21, 2020 20:33 Re: RUDA ŚLĄSKA/KATOWICE - okolice Śląska - nefrolog

Dzięki :) moja wet już mi zapowiedziała, ze bez nefrologa się nie obejdzie :( do tego Kropka ma problemy z serduszkiem, też by się pod tym kątem przydała konsultacja.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości