Potrzebna kompleksowa klinika

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie sty 08, 2017 20:17 Potrzebna kompleksowa klinika

Mam kociaka, 9 miesięcznego z którym jest sporo problemów zdrowotnych. Kociak ma problemy z dziaslami, dotychczasowe leczenie niewiele pomogło. Do tego ma problemy z układem pokarmowy (wcześniej pasożyt/teraz chyba netolerancja). Aktualnie jest przeziębiony, dużo śpi i mało je :(

Dotychczasowi lekarze na których trafiałem byli bardzo mili, kompetentni itd, ale ten kociak wymaga kompleksowego podejścia i teraz pytanie do Was:
Która klinikę w Warszawie polecacie - taką żeby mu zapewnili całościową opiekę zdrowotna (interna, stomatologia, gastryka), kompleksowe badania z najwyższą możliwą jakością. Kociak miał już mnóstwo wizyt, dużo się nacierpial więc cena nie gra roli.

Kołek

 
Posty: 74
Od: Pt kwi 01, 2016 12:20

Post » Nie lut 26, 2017 20:29 Re: Potrzebna kompleksowa klinika

Dopisz w tytule miejscowość to szybciej dziewczyny się odezwą
Kciuki
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lut 26, 2017 20:43 Re: Potrzebna kompleksowa klinika

Jak dla mnie to Multiwet (tam jest wszystko na pewno) albo Białobrzeska (ale nie wiem jak jest ze stomatologami tam).
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 26, 2017 21:42 Re: Potrzebna kompleksowa klinika

Canfelis na Berensona - robią wszystko o czym mówisz i mają fantastyczne podejście do pacjentów i opiekunów.

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości