Wrocław. Dobry urolog od kocich problemów dr Jonkisz

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 26, 2015 16:52 Wrocław. Dobry urolog od kocich problemów dr Jonkisz

Witam!

Czy ktoś może coś napisać o dr Pawle Jonkiszu z Wrocławia? Czy warto podejść do niego z kotkiem? Chcę się do niego wybrać na konsultację z kotem, który ma problemy z pęcherzem i cewką moczową. Leczę kota od prawie 4 miesięcy i chciałabym dodatkowo skonsultować dotychczasowy przebieg leczenia.

Proszę o opinię, czy warto, albo polećcie innego dobrego lekarza, który dobrze leczy układ moczowy. Zleca badania i wie co robi.

Z góry bardzo dziękuję

Miłka_L

 
Posty: 438
Od: Wto cze 02, 2015 17:50

Post » Nie wrz 06, 2015 16:03 Re: Wrocław. Dobry urolog od kocich problemów dr Jonkisz

Nikt z Państwa nie był u doktora Jonkisza?

To może polecicie innego weta do którego warto się wybrać, aby skonsultować dotychczasowy przebieg leczenia. Nie chcę iść tak w ciemno. Chcę tylko skonsultować. Co dwie głowy to nie jedna :)

Miłka_L

 
Posty: 438
Od: Wto cze 02, 2015 17:50

Post » Pon wrz 21, 2015 20:14 Nieaktualne

NIEAKTUALNE!
Proszę o usunięcie wątku.

Miłka_L

 
Posty: 438
Od: Wto cze 02, 2015 17:50

Post » Sob paź 10, 2015 11:42 Re: Wrocław. Dobry urolog od kocich problemów dr Jonkisz

Dowiedziałaś się czegoś?
Bo ja mam ten sam problem, potrzebuję skonsultować szeryfa.
Ma problem już od czerwca.
A jak długo można zmieniać cewniki:(

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob paź 10, 2015 13:32 Re: Wrocław. Dobry urolog od kocich problemów dr Jonkisz

Lidko, dr Jonkisza nie polecam. On jest nefrologiem. Na sprawach pęcherza, jeżeli przypadek jest skomplikowany w ogóle się nie zna. Ja ogromnie żałuję, że do niego poszłam z moim kocurkiem. To co zalecił, to kotek by życiem przypłacił ; ( i to co powiedział, to człowiekowi ostatnią nadzieję by odebrał.

Na pw wyślę Ci maila do mnie. Napisz i opisz mi cała sytuację. Ja jutro odpowiem i opiszę moją sytuację. Dzisiaj wrócę późnym wieczorem i odpisać nie dam rady, ale jutro tak. Widzę małą iskierkę nadziei dla mojego kocurka, i polecę Ci Panią doktor u której leczę kocurka, ale muszę znać Twój problem, bo każdy jest inny.
Była u mnie też behawiorystka, ale żadnego problemu nie znalazła. Powiedziała, że nie ma się do czego przyczepić i wszystko jest w porządku, a była 2h

Jeżeli masz swój wątek, to wyslij do niego linka.

Miłka_L

 
Posty: 438
Od: Wto cze 02, 2015 17:50




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości