kolejna operacja poprawkowa !!!szukam najlepszego ortopedy

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto sie 18, 2015 13:30 kolejna operacja poprawkowa !!!szukam najlepszego ortopedy

Bardzo was prosze o pomoc ,mam kocurka ktorego wzielam z fundacji i niestety juz dwukrotnie przeszedl operacje wyskoczonej rzepki wlasciwie do miesiaca po zabiegu rzepka znow lata mimo iz kot mial zapewniona opieke ,dbalismy zeby nie skakal itp .Nie powierze zdrowia mojego kota juz temu wet ,poprostu limit zaufania sie wyczerpal .Mieszkam w Bielsku B szukam wet ortopedy w okolicy 100km ,moze nawet dalej byleby moja kicia w koncu miala zdrowa lapke ,nerwy mi juz puszszczaja i nie wiem co robic .... slyszalam o jakies klinice w Ostravie ...mozecie mi cos poradzic???

galga

 
Posty: 22
Od: Wto sie 28, 2012 17:12

Post » Wto sie 18, 2015 14:24 Re: kolejna operacja poprawkowa !!!szukam najlepszego ortope

A Kraków wchodzi w gre?
Jesli tak, to polecam kilinke Dr Hau w Biezanowie, ale tylko doktora Jarka Przygorzewskiego.
tel. 12 658 00 72
ul. Mała Góra 71 A
30-864 Kraków
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Wto sie 18, 2015 17:57 Re: kolejna operacja poprawkowa !!!szukam najlepszego ortope

Miszelina ,masz jakies doswiadczenia z nimi?? Krakow jest ok, to tylko 100 km :wink:

galga

 
Posty: 22
Od: Wto sie 28, 2012 17:12

Post » Wto sie 18, 2015 19:16 Re: kolejna operacja poprawkowa !!!szukam najlepszego ortope

Ja konsultowalam u niego rzepkę u Drabusia i w tym, co mi mówił, był bardzo przekonywujący. Nie namawiał mnie na zabieg, jako że Drabik nerkowy, więc u niego narkoza tylko w ostateczności i skonczylo się leczeniem zachowawczym. Ale moja wetka operowała u niego swoją własną kotkę (12 lat) z bardzo dobrym efektem. Dodam, że doktor Jarek nie wiedział, że operuje kota koleżanki po fachu. Konsultował tez koty fundacyjne Stawiamy na Łapy.
Bardzo dobrym ortopedą jest tez dr Orzeł z Krakvetu - znam koty, które poskładał, a inni nie dawali im szans.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Wto sie 18, 2015 20:47 Re: kolejna operacja poprawkowa !!!szukam najlepszego ortope

zadzwonie do nich obu bo w Bielsku nie ma dobrego ortopedy , slyszalam ze w tej klinice takze maja swietnych specjalistow a to niedaleko odemnie http://www.abvet.cz/pl/bardzo dziekuje ze napisalas ,napewno zadzwonie do dr Orla bo o nim takze duzo dobrego slyszalam.Najbardziej mnie wkurza to ze moj wet zabralal sie za ta operacja bedac tylko chirurgiem a nie ortopeda a ja nie mialam pojecia ze sa weterynarze ortopedzi myslalam ze chirurg poprostu robi wszystkie operacje ,taka naiwna jestem mimo ze cale zycie lecze kazdego zwierzaka ktorego mam

galga

 
Posty: 22
Od: Wto sie 28, 2012 17:12

Post » Wto sie 18, 2015 20:50 Re: kolejna operacja poprawkowa !!!szukam najlepszego ortope

galga pisze:zadzwonie do nich obu bo w Bielsku nie ma dobrego ortopedy , bardzo dziekuje ze napisalas ,napewno zadzwonie do dr Orla bo o nim takze duzo dobrego slyszalam.Najbardziej mnie wkurza to ze moj wet zabralal sie za ta operacja bedac tylko chirurgiem a nie ortopeda a ja nie mialam pojecia ze sa weterynarze ortopedzi myslalam ze chirurg poprostu robi wszystkie operacje ,taka naiwna jestem mimo ze cale zycie lecze kazdego zwierzaka ktorego mam

galga

 
Posty: 22
Od: Wto sie 28, 2012 17:12

Post » Sob lis 26, 2016 9:08 Re: kolejna operacja poprawkowa !!!szukam najlepszego ortope

Witajcie. Nie wiem gdziecwpisac moja sprawę. Potrzebuję konsultacji w sprawie kociego nadgarstka. Niestety nadepnelam na łapkę mojego kota - prawa przednia. Było to w sierpniu. Byłam u trzech weterynarz którzy nic nie stwierdzili. Łapka była przeswietlona. Złamania nie ma. Ale łapka ma jakby grupsza poduszeczki. Ponadto nasz kot nie rozczapierza do końca paluszków tej łapki, kiedy zeskakuje-cały ciężar amortyzuje na druga łapka a prawa oszczędza. Kiedy się kładzie zawsze ja podwija - przywodzi. No i kiedy wstaje - strzasa ja. Wydaje mi się też ze zrobił się markotniejszy. Czytałam w Internecie o urazach nadgarstka ogólnie. Być może to uszkodzeni de chrzastki trojkatnej, albo ścięgna. Nie wiem co robić i do kogo się zwrócić. Boję się ze na skutek obciążania tej łapki dojdzie do przeciazen innych stawów. Kotek nie kuleje.

zorro14

 
Posty: 22
Od: Sob lis 26, 2016 8:51

Post » Nie lis 27, 2016 15:14 Re: kolejna operacja poprawkowa !!!szukam najlepszego ortope

zorro14 pisze:Witajcie. Nie wiem gdziecwpisac moja sprawę. Potrzebuję konsultacji w sprawie kociego nadgarstka. Niestety nadepnelam na łapkę mojego kota - prawa przednia. Było to w sierpniu. Byłam u trzech weterynarz którzy nic nie stwierdzili. Łapka była przeswietlona. Złamania nie ma. Ale łapka ma jakby grupsza poduszeczki. Ponadto nasz kot nie rozczapierza do końca paluszków tej łapki, kiedy zeskakuje-cały ciężar amortyzuje na druga łapka a prawa oszczędza. Kiedy się kładzie zawsze ja podwija - przywodzi. No i kiedy wstaje - strzasa ja. Wydaje mi się też ze zrobił się markotniejszy. Czytałam w Internecie o urazach nadgarstka ogólnie. Być może to uszkodzeni de chrzastki trojkatnej, albo ścięgna. Nie wiem co robić i do kogo się zwrócić. Boję się ze na skutek obciążania tej łapki dojdzie do przeciazen innych stawów. Kotek nie kuleje.


Widzę że w innym wątku pisałaś o Łodzi, to chyba o Łódź Ci chodzi - czy o inne miasto?...
Może w wątku dla odpowiedniego województwa zapytaj?
Jeśli w Łodzi - ja osobiście wiem o dwóch ortopedach:
- dr Witczak, lecznica Żyrafa na Białostockiej
- dr Piotr Kowalczyk przyjeżdżający z Warszawy do 4 Łap na Adamieckiego raz w tygodniu (chyba we wtorki).
O każdym z tych Panów ktoś na forum miał dobre zdanie, możesz poszukać kto to był i popytać o jakie rzeczy chodziło ;)
Kicia ? - 09'96 ['] Czarnulka 1.06.97 - 24.12.08 ['] Myszka 26.05.96 - 4.06.11 ['] Mrówcia 05/06'13-13.03.16 ['] Szarusia Agatka ? - 7.02.2018 ['] Kicia Liza 04/05'2000 - 29.05.2018 ['] Pusia '06/'07? -11.10.22 [']
Taki mały kot; taki wielki brak......

włóczka

 
Posty: 1376
Od: Sob kwi 25, 2009 16:43
Lokalizacja: miasto prządek / miasto zalewajki ;-)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości