WILA-VET Warszawa Wilanów sterylizacja - prosze o opinie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw cze 25, 2015 11:04 WILA-VET Warszawa Wilanów sterylizacja - prosze o opinie

Witam,

Przeczytałam różne opinie o Wila-Vet na Wilanowie (Warszawa). Czy oprócz doktor M. Ściskalskie kogoś z tej lecznicy polecacie? Komuś można zaufać?
Z tą lecznicą Urząd Miasta ma podpisaną umowę i mogą mi wydać kartki na sterylki / kastracje bezdomniaków z okolicy.
Co zrobić? Nie chcę futrom wyrządzić krzywdy oddając w nieodpowiednie ręce :( Nie mam jak wozić ich dalej ani płacić za sterylki/kastracje całej gromady (zwłaszcza po warszawskich cenach!).

Z drugiej strony na osiedlu mieszkańcy coraz bardziej denerwują się obecnością nadpopulacji kotów i chcę działać zanim wpadnie komuś do głowy głupi pomysł z pozbyciem się kotów.
Tzn. pomysł z pozbyciem się futer z podwórek już im do głowy wpadł, ale na razie składają petycje o odłowienie kotów i wywiezienie ich do schroniska.

Proszę o opinie.

Pozdrawiam,
Karola

KarolaMamaMisia

 
Posty: 2
Od: Czw cze 25, 2015 10:42

Post » Czw cze 25, 2015 12:25 Re: WILA-VET Warszawa Wilanów sterylizacja - prosze o opinie

Dzwoniłam do Koterii, czy mogę w Wila-Vet spokojnie wykonać zabiegi sterylizacji / kastracji bezdomniaków, czy mają jakieś uwagi do pracy lecznicy pod tym względem itp i powiedzieli że nie mają uwag. Trochę mnie to uspokoiło :)

KarolaMamaMisia

 
Posty: 2
Od: Czw cze 25, 2015 10:42




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości