[Łódź-Górna] Gdzie wykastrować kota?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob sty 03, 2015 4:02 [Łódź-Górna] Gdzie wykastrować kota?

Dzień dobry. Czy mógłby ktoś doradzić, u którego weterynarza najlepiej wykastrować kocura? Tak, żeby nie puścił z torbami, a jednocześnie dobrze przeprowadził zabieg. W okolicy mamy lecznicę "4 Łapy" na Ciołkowskiego, lecznicę dr Jachmana oraz gabinet "Trop" na Strażackiej. Ewentualnie jeszcze "Żyrafę" na Białostockiej.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan i zeżarł kanarka.

Obrazek

Szemkel

Avatar użytkownika
 
Posty: 166
Od: Pt wrz 26, 2014 18:29

Post » Sob sty 03, 2015 10:40 Re: [Łódź-Górna] Gdzie wykastrować kota?

Polecam 4 Łapy i Żyrafę, Trop tez chyba nie jest zły. Zadzwoń, porównaj ceny.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Sob sty 03, 2015 11:06 Re: [Łódź-Górna] Gdzie wykastrować kota?

Widziałam zabiegi Tropa i Żyrafy, bez zastrzeżeń.

A z której lecniocy normalnie korzystasz? Szczepienia, odrobaczenie? Może tam najlepiej?
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 03, 2015 16:51 Re: [Łódź-Górna] Gdzie wykastrować kota?

u dr. Jachmana pewnie tradycyjnie dzikie tłumy.
Trop mogę polecić z najczystszym sumieniem
Obrazek

andorka

 
Posty: 13126
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob sty 03, 2015 18:22 Re: [Łódź-Górna] Gdzie wykastrować kota?

kalewala pisze:Widziałam zabiegi Tropa i Żyrafy, bez zastrzeżeń.

A z której lecniocy normalnie korzystasz? Szczepienia, odrobaczenie? Może tam najlepiej?


Póki co te trzy pierwsze wizyty były u Jachmana. To dobry lekarz, operował mi dwukrotnie psa, mam do niego zaufanie, ale to jednak taki weterynarz, do którego się udaję raczej w ciężkich przypadkach. Wtedy nie przeszkadzają te tłumy, ani to, że lecznica przypomina nieco lazaret :) Teraz jednak bym wolała gabinet, gdzie można zamknąć za sobą drzwi, wypytać na spokojnie weterynarza o wszystko itp.

Dziękuję za rady, po weekendzie pewnie zdecydujemy. Kot jeszcze niczego nie podejrzewa...
Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan i zeżarł kanarka.

Obrazek

Szemkel

Avatar użytkownika
 
Posty: 166
Od: Pt wrz 26, 2014 18:29

Post » Śro sty 07, 2015 12:13 Re: [Łódź-Górna] Gdzie wykastrować kota?

Kawaler już po kastracji. W końcu zdecydowaliśmy się na Jachmana - miał bliższy wolny termin i był tańszy. Zabieg błyskawiczny, kocur był do obioru już po niespełna 45 minutach. Ale co się nerwów najedliśmy, to nasze.

Obrazek
(Rekonwalescent po powrocie do domu.)
Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan i zeżarł kanarka.

Obrazek

Szemkel

Avatar użytkownika
 
Posty: 166
Od: Pt wrz 26, 2014 18:29




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości