lekarz Elżbieta Kulik - lecznica Marcel 2 Wawa, ktoś zna?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie gru 28, 2014 15:58 lekarz Elżbieta Kulik - lecznica Marcel 2 Wawa, ktoś zna?

Witam, mam w planach wykastrowanie swojego kota i zdecydowałam się na lecznice Marcel 2 na Bemowie słysząc dobre opinie o niektórych z jej pracowników. Zapisano mnie do pani Elżbiety Kulik i niestety nic nie mogę znaleźć na jej temat w Internecie. Może ktoś już miał przyjemność korzystać z jej usług i mógłby mi coś powiedzieć na jej temat?

Amazing Quest

Avatar użytkownika
 
Posty: 3
Od: Nie gru 28, 2014 15:49

Post » Pon sty 05, 2015 11:50 Re: lekarz Elżbieta Kulik - lecznica Marcel 2 Wawa, ktoś zna

Trochę późno ale potwierdzam, że znam i polecam z czystym sumieniem, właśnie jesteśmy pod opieką dr.Eli

neva123

 
Posty: 27
Od: Nie lip 12, 2009 2:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 23, 2015 11:00 Re: lekarz Elżbieta Kulik - lecznica Marcel 2 Wawa, ktoś zna

Żeby nie zakładać nowego wątku, zapytam tu. Kogo polecacie w lecznicy Marcel2 na Lencewicza?
Widze, że chirurdzy przyjmują rzadziej i na zapisy. Czy ci sami weterynarze leczą i robia sterylki?
Moj potencjalny DS korzysta z tej lecznicy, ale poniewaz nie wybral konkretnego weta, to mam wrazenie, ze leczenie ich kota jest trochę przypadkowe,dla przykladu jeden wet po badaniu krwi przed operacja nic nie zaleca, inny pozniej patrzy na wyniki i zaleca dietę nerkową ...
Kogo tam wybrać i czy tego samego weta do interny i sterylki?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Śro mar 25, 2015 20:09 Re: lekarz Elżbieta Kulik - lecznica Marcel 2 Wawa, ktoś zna

Kota wykastrowałam na początku stycznia i ma się świenie. Zabieg przeprowadzała pani Kulik, odpowiedziała na wszystkie pytania i wytłumaczyła na czym będzie polegał zabieg. Kota przy odbiorze był całkowicie wybudzony. Dwa dni później miałam wizytę kontrolną, wtedy już przyjął mnie ktoś inny, jakiś pan, nie pamiętam naziwska i polecił badanie moczu misiąc/dwa po kostracji.

Amazing Quest

Avatar użytkownika
 
Posty: 3
Od: Nie gru 28, 2014 15:49

Post » Śro mar 25, 2015 21:00 Re: lekarz Elżbieta Kulik - lecznica Marcel 2 Wawa, ktoś zna

No wlasnie, nie lubie, jak nie ma jednego lekarza odpowiedzialnego za zdrowie zwierzaka. Co innego iść do specjalisty w razie potrzeby...
Ale chyba jest to wykonalne w tej lecznicy.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości