Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob sty 25, 2014 19:06 Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Witam Proszę o pomoc wszystkich z okolic lublina. Polećcie jakiegoś dobrego weterynarza w centrum, który najlepiej przyjmuje w niedzielę.
Moja kicia zachorowała na koci katar. Byłam u weterynarza na Orlej i nie chcę nikogo osądzać, ale już 4 dzień leczenia i sytuacja się pogorszyła. Kicia nic nie je od dziś rano- ciężko oddycha- siłą podałam jej w strzykawce trochę mleka dla kotów. Kupiłam jej tuńczyka żeby poczuła zapach ale nawet się nie schyliła, jest osłabiona.
Pan weterynarz przepisał jej tylko 5 antybiotyków, dodatkowo nie dał żadnych kropli do oczu- a je ma całe zaropiałe, dopytywałam się o nie, ale powiedział, że antybiotyk działa też na śluzuwkę- Bierze go od 4 dni i jest tylko gorzej. Poradźcie gdzie moge się z nią jutro udać, od niedawna mieszkam w lublinie , czy jakiś wet przyjmuje w niedzielę- taki który pomoże małej ? jak mogę jej jeszcze doraźnie pomóc?
Ostatnio edytowano Sob sty 25, 2014 21:02 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przenoszę na właściwe podforum.

mysiaaa

 
Posty: 3
Od: Sob sty 25, 2014 18:57

Post » Sob sty 25, 2014 19:20 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Poszukaj w "Weci polecani" :wink: ( wejdź na główną stronę forum 6 dział lub http://forum.miau.pl/viewforum.php?f=22 )
Lepiej żebyś podawała jej wodę strzykawką niż mleko (nawet dla kotów )
Psy mają właścicieli , Koty służbę

Obrazek............Obrazek
Kotlet ...............................Lola

Mufin 24.XI.2014 [*] Duduś [*] 04.VI.2014 , biegajcie za TM Koteczki

Kot_let

Avatar użytkownika
 
Posty: 242
Od: Czw wrz 12, 2013 8:57
Lokalizacja: Lubelskie

Post » Sob sty 25, 2014 19:20 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Napisałam do Katia80, jest z Lublina, coś doradzi.
Zajrzyj też tutaj viewtopic.php?f=22&t=78227

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sty 25, 2014 19:22 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

dzięki za odpowiedź:), już szukam, bede podawać wodę , myślałam, że mleko będzie bardziej pożywne.

mysiaaa

 
Posty: 3
Od: Sob sty 25, 2014 18:57

Post » Sob sty 25, 2014 19:28 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Ul Głęboka Lub Stefczyka :
http://www.ar.lublin.pl/weterynaria-kliniki/
http://www.lcmz.pl/
To dwa miejsca w których zawsze, czy święto, czy niedziela, czy noc możesz znaleźć pomoc.
Jest jeszcze dyżur na ul. Męczenników Majdanka, ale to miejsce odradzam.. To taki ogólny Wet, bardziej krowi, niż dla małych zwierząt, niestety..
Jak nie je powinna mieć kroplówki, koniecznie weź książeczkę, czy coś co pomoże ocenić, jakie leki kot dostał.
:ok: :ok: :ok: Za kociczkę.
Może ktoś jeszcze doda jakiegoś weta przyjmującego w niedzielę w centrum. Ja tak awaryjnie.
pwpw
 

Post » Sob sty 25, 2014 19:35 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

o bardzo dziękuje, czy na głębokiej są profsjonalni lekarze? słyszałam, że to studencka klinika up , mam nadzieję że jakiś lekarz ich nadzoruje?

mysiaaa

 
Posty: 3
Od: Sob sty 25, 2014 18:57

Post » Sob sty 25, 2014 19:50 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

mysiaaa pisze:o bardzo dziękuje, czy na głębokiej są profsjonalni lekarze? słyszałam, że to studencka klinika up , mam nadzieję że jakiś lekarz ich nadzoruje?

No raczej przyjmują tam lekarze, nie studenci :wink: Ale z tego, co ja słyszałam (bywałam tam sporadycznie) to warto wiedzieć do kogo się tam zapisać.. Tylko, że jak nie masz wyboru, bo na już potrzebujesz pomocy, to jedziesz tam, gdzie przyjmują, jak możesz czekać, zapisujesz się do kogoś zaufanego.. Podobnie z Stefczyka, byłam tam może kilka razy.. Trudno mi kogoś polecić. Na pewno w niedzielę się tam dostaniesz.. resztę może ktoś dopowie. Weź opakowania leków, jak nie masz w książeczkę nic wpisanego, by Wet wiedział, co kotka dostawała do tej pory. Resztę może dopowiedzą osoby bardziej obeznane. Nie wykluczam też, ze dobry Wet gdzieś w centrum przyjmuje też w niedzielę.. Ja znam te dwa adresy, ze tak powiem awaryjnie.
pwpw
 

Post » Sob sty 25, 2014 21:00 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Stefczyka, Szmaragdowa ("Chiron-Wet" obok ronda Filaretów) na pewno są czynne w niedzielę. W Chironie niestety na pewno liczy się podwójnie za wizyty niedzielne, na Stefczyka chyba, o ile pamięć mnie nie myli, też. Na ulicy Wierzbowej (Bronowice) przyjmuje w niedzielę chyba przez godzinę (12-13) dr Aneta Koczmara, lecznica Noe. Ona też może pomóc.
Warto najpierw zadzwonić:
Chiron-Wet (81)5279292
Noe 502027641.
Jeżeli chodzi o Głęboką, to na 100% jest czynna w niedzielę, ale nie mogę nic doradzić ani odradzić, nie bywam tam.
Klinika na Majdanku jest czynna 24/7, ale jest raczej odradzana, ja też skłaniam się do tej opinii.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sty 25, 2014 21:41 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Katia80 pisze:Stefczyka, Szmaragdowa ("Chiron-Wet" obok ronda Filaretów) na pewno są czynne w niedzielę. W Chironie niestety na pewno liczy się podwójnie za wizyty niedzielne, na Stefczyka chyba, o ile pamięć mnie nie myli, też. Na ulicy Wierzbowej (Bronowice) przyjmuje w niedzielę chyba przez godzinę (12-13) dr Aneta Koczmara, lecznica Noe. Ona też może pomóc.
Warto najpierw zadzwonić:
Chiron-Wet (81)5279292
Noe 502027641.
Jeżeli chodzi o Głęboką, to na 100% jest czynna w niedzielę, ale nie mogę nic doradzić ani odradzić, nie bywam tam.
Klinika na Majdanku jest czynna 24/7, ale jest raczej odradzana, ja też skłaniam się do tej opinii.


Na pewno będzie jutro o 12 ...ale trzeba być punktualnie, bo generalnie w niedzielę lecznica jest nieczynna ... I z tych wszystkich podanych tutaj, polecam tylko tę wetkę ...Zarówno w Chironie, jak i na Stefczyka można trafić na dyżur weta, którego nikomu bym nie poleciła ...Na Głębokiej ABSOLUTNIE nie idź na Internę ... jeżeli już to na Wydział Chorób Zakaźnych ...
Jest jeszcze całodobowa klinika na Al. Kraśnickiej (naprzeciwko Szpitala), ale tam tylko pod warunkiem, że dyżur ma Iwona Zadrzyńska.
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sty 25, 2014 21:43 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

katarzyna1207 pisze:
Katia80 pisze:Stefczyka, Szmaragdowa ("Chiron-Wet" obok ronda Filaretów) na pewno są czynne w niedzielę. W Chironie niestety na pewno liczy się podwójnie za wizyty niedzielne, na Stefczyka chyba, o ile pamięć mnie nie myli, też. Na ulicy Wierzbowej (Bronowice) przyjmuje w niedzielę chyba przez godzinę (12-13) dr Aneta Koczmara, lecznica Noe. Ona też może pomóc.
Warto najpierw zadzwonić:
Chiron-Wet (81)5279292
Noe 502027641.
Jeżeli chodzi o Głęboką, to na 100% jest czynna w niedzielę, ale nie mogę nic doradzić ani odradzić, nie bywam tam.
Klinika na Majdanku jest czynna 24/7, ale jest raczej odradzana, ja też skłaniam się do tej opinii.


Na pewno A. Koczmara będzie jutro o 12 ...ale trzeba być punktualnie, bo generalnie w niedzielę lecznica jest nieczynna ... I z tych wszystkich podanych tutaj, polecam tylko tę wetkę ...Zarówno w Chironie, jak i na Stefczyka można trafić na dyżur weta, którego nikomu bym nie poleciła ...Na Głębokiej ABSOLUTNIE nie idź na Internę ... jeżeli już to na Wydział Chorób Zakaźnych ...
Jest jeszcze całodobowa klinika na Al. Kraśnickiej (naprzeciwko Szpitala), ale tam tylko pod warunkiem, że dyżur ma Iwona Zadrzyńska.
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sty 25, 2014 21:52 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Heh, jak siedzę na tym forum, to niewiele się dowiedziałam, co do tego, do kogo iść, do kogo nie, poza własnymi doświadczeniami..
Kiedyś poza wspomnianymi (doraźna celowa pomoc) uzyskałam całkiem sensowną pomoc w Azorku.. Ale bez kontynuacji, wtedy ponoć nie prowadzili szpitaliku, jak dziś nie wiem.. Może warto gdzieś zjednoczyć siły? Że tak sobie zamarzę...
pwpw
 

Post » Sob sty 25, 2014 22:05 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

pwpw pisze:Heh, jak siedzę na tym forum, to niewiele się dowiedziałam, co do tego, do kogo iść, do kogo nie, poza własnymi doświadczeniami..
Kiedyś poza wspomnianymi (doraźna celowa pomoc) uzyskałam całkiem sensowną pomoc w Azorku.. Ale bez kontynuacji, wtedy ponoć nie prowadzili szpitaliku, jak dziś nie wiem.. Może warto gdzieś zjednoczyć siły? Że tak sobie zamarzę...


W Azorku było ok za czasów poprzednich właścicieli ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sty 25, 2014 22:32 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Tu jeszcze jest całodobowa klinika czynna w niedzielę: http://www.poliklinikaweterynaryjna.pl/
Obrazek

Miga

 
Posty: 530
Od: Śro cze 02, 2004 16:34
Lokalizacja: Krasnystaw

Post » Sob sty 25, 2014 22:40 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Miga pisze:Tu jeszcze jest całodobowa klinika czynna w niedzielę: http://www.poliklinikaweterynaryjna.pl/


To jest ta na Al. Kraśnickiej, o której pisałam wyżej ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Sob sty 25, 2014 22:40 Re: Dobry weterynarz Lublin niedziela koci katar

Miga pisze:Tu jeszcze jest całodobowa klinika czynna w niedzielę: http://www.poliklinikaweterynaryjna.pl/

To ta naprzeciwko szpitala na Kraśnickiej? Nawet nie wiedziałam, że jest tak duża, myślałam, że to mały gabinecik. Ale nie znam tam nikogo.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości