Przychodnia AMVET Łódź Klonowa - czy ktoś zna?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob gru 21, 2013 11:22 Przychodnia AMVET Łódź Klonowa - czy ktoś zna?

Niedługo moją kotkę czeka wyrwanie zęba trzonowego. Szukam weta, który dobrze zna się na chirurgii szczękowej i waham się między SOWĄ w Łodzi, a AMVET (p. Marek Chabrowski).

W AMVET leczę koty od lat, ale przez głupotę moich rodziców (bo kot był mój, miał 13 lat i uważałam, że jest za stara i za słaba na tak zaawansowany zabieg) niestety zeszła z tego świata. Tak więc tam tylko szczepię i chodzę po zaświadczenia na wystawy.

W SOWIE wycięłam Rudą, ale mam wrażenie, że tam zwierzęta przyjmowane są taśmowo i nie wiadomo na którego się weta trafi. A opinie są bardzo różne. Od pozytywnych po negatywne.

Wolałabym wyrwać zęba mojemu kotu u kogoś kto już kota zna, ale boję się strasznie. Może ktoś ma większe doświadczenia z AMVET na Klonowej?
Zapraszamy! Nowa strona!
Obrazek

Roulett

 
Posty: 1881
Od: Sob paź 17, 2009 15:08

Post » Sob gru 21, 2013 16:00 Re: Przychodnia AMVET Łódź Klonowa - czy ktoś zna?

O tej lecznicy słyszałam głównie niepochlebne opinie :|
Polecić mogę z zamkniętymi Jarka Wardęszkiewicza na Żabieńcu (od blisko 20 lat opiekuje się moimi zwierzakami) lub dziewczyny w lecznicy w Tesco na Pojezierskiej, które z kolei dbają o wszystkie stwory będące pod opieką Kotyliona
Obrazek

andorka

 
Posty: 13117
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob gru 21, 2013 20:46 Re: Przychodnia AMVET Łódź Klonowa - czy ktoś zna?

A jak u nich z chirurgią szczękową?

Też się wahałam przy tej lecznicy na Żabieńcu...
Zapraszamy! Nowa strona!
Obrazek

Roulett

 
Posty: 1881
Od: Sob paź 17, 2009 15:08

Post » Sob gru 21, 2013 21:19 Re: Przychodnia AMVET Łódź Klonowa - czy ktoś zna?

Roulett pisze:A jak u nich z chirurgią szczękową?

Tam nie ma jakiejś konkretnej specjalizacji, do Jarka trafia wiele zwierząt, których inni weci nie podejmują się operować. On przeprowadza ryzykowne zabiegi i bardzo wielu zwierzakom uratował życie. Po przeprowadzonym jakimkolwiek zabiegu zawsze, niezależnie od pory doby, jest pod telefonem.

A co do Sowy osobiste i znajomych doświadczenia mam złe.
Obrazek

andorka

 
Posty: 13117
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pt gru 27, 2013 11:15 Re: Przychodnia AMVET Łódź Klonowa - czy ktoś zna?

Niestety google mało co konkretnego wypluł na temat AMvet. Na forum też mało co.
Może ktoś jeszcze miał doświadczenia z nimi?

Zależy mi na dobrym zapleczu, a niestety p. Jarek ma z tyłu tylko niewielkie pomieszczenie na przechowanie zwierzęcia. Nie wiem jak jest teraz bo mogło się zmienić, ale kilka lat temu nie wyglądało to zachęcająco :<
Zapraszamy! Nowa strona!
Obrazek

Roulett

 
Posty: 1881
Od: Sob paź 17, 2009 15:08




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości