PILNE! Dobry weterynarz w Warszawie, najlepiej Ochota-Okęcie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sie 05, 2013 14:37 PILNE! Dobry weterynarz w Warszawie, najlepiej Ochota-Okęcie

Mój kot zachorował - od wczoraj wymiotuje, ma gorączkę i worki pod oczami, a pech chciał, że nasz ,,rodzinny" wet jest akurat na urlopie! Mamy złe doświadczenia z osiedlową konkurencją, którą interesuje tylko wyciąganie kasy. Podkreślam: nie chodzi o to, że szukamy jak najtańszego weta, może być drogi, ale żeby za tą ceną krył się dobry specjalista, a nie amatorszczyzna !

Anabella87

 
Posty: 1
Od: Pon sie 05, 2013 14:30

Post » Pon sie 05, 2013 17:34 Re: PILNE! Dobry weterynarz w Warszawie, najlepiej Ochota-Ok

Anabella87 pisze:Mój kot zachorował - od wczoraj wymiotuje, ma gorączkę i worki pod oczami, a pech chciał, że nasz ,,rodzinny" wet jest akurat na urlopie! Mamy złe doświadczenia z osiedlową konkurencją, którą interesuje tylko wyciąganie kasy. Podkreślam: nie chodzi o to, że szukamy jak najtańszego weta, może być drogi, ale żeby za tą ceną krył się dobry specjalista, a nie amatorszczyzna !

Dr Czubek lecznica Białobrzeska na Ochocie ul. Częstochowska
Jak jej nie ma to zawsze kierowała nas do Ani Cetnarowicz.
Ania czubek jest na urlopie ale po południu przyjmuje A. Cetnarowicz
http://www.bialobrzeska.waw.pl/?modul=niusy&id=234
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro gru 10, 2014 13:26 Re: PILNE! Dobry weterynarz w Warszawie, najlepiej Ochota-Ok

Polecam przychodnię weterynaryjną Wetmarysin. Tutaj daję kontakt: (22) 812 71 11 . Przychodnia znajduje się na ulicy Korkowej w Warszawie ( jest to okolica Pragi oraz Rembertowa). Sama mam do niej wprawdzie trochę daleko ale jak do tej pory jest to najlepsza klinika z jaką miałam do czynienia tak wiec dla dobra swoich kotów akurat mogę dojechać. NIe mają takich wysokich cen ale pracują tam naprawdę dobrzy specjaliści. Już nie raz wyratowali moje zwierzaki z opresji

banka

 
Posty: 45
Od: Czw lip 24, 2014 10:20




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości