MultiVet Żabiniec

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt cze 21, 2013 12:21 MultiVet Żabiniec

Moi drodzy,
Właśnie wróciłem z kliniki na Żabińcu, gdzie mój brytyjczyk mial mieć kastrację. Kociak skończył 6 czerwca pół roku. Zabieg oczywiście umówiony wcześniej, poprosiłem o to, żebym mógł być przy kocie dopóki nie usnie, żeby zminimalizować stres. Kociak jest jeszcze mały, nie lubi obcych, jest zakochany w swoich właścicielach i tylko nam okazuje serdeczność. Nie lubi byc głaskany, dotykany przez inne osoby. Lekarz spóźnił się pół godziny,był sam w gabinecie, przyjmował pacjentów, przyjmował pieniądze, miotał się po całej klinice. Waga do ważenia zwierząt byla miejscem, gdzie leżało w międzyczasie kilka psów, stawali na nia ludzie, na koniec jeden pies zwymiotował na wagę. Kiedy zostaliśmy przyjęci, lekarz od razu powiedział: proszę zważyc kota, zostawić go i odebrać ok.16:00. Nie zapytał sie ani o stan zdrowia kota, o książeczkę, po prostu o nic. Mówię lekarzowi, że po pierwsze nie postawię kota na brudną wagę, po drugie prosiłem o to, żeby być przy kociaku jak bedzie usypiał. Pan doktor odrzekł na to, że jest dzisiaj sam, musi przyjać pacjetów i jak tylko coś się zwolni, to wykastruje kota. Jakaś paranoja. Muszę tutaj zaznaczyc, że całkiem niedawno straciłem jednego kociaka i wiem jak delikatne są brytyjczyki. Nie jestem rozhisteryzowany i staram sie rozsadnie podchodzić do wychowania kota, ale cała sytuacja była dla mnie po prostu absurdalna.
Do lecznicy MULTIVET nie pójdę nigdy w życiu.
Umowiłem sie do dr Pawła Lisa. Zobaczymy.

welpax

 
Posty: 4
Od: Pon mar 11, 2013 19:16

Post » Wto cze 25, 2013 14:06 Re:

Niestety, zdarza się, że zwierzak i człowiek trafiają na weta "z bożej łaski"...
kicikicimiauhau
 

Post » Sob kwi 12, 2014 13:50 Re: MultiVet Żabiniec

rzeczywiście, mało to chwalebna postawa weta :roll: najlepiej zmienić
ja mieszkam blisko i tam chodzę do pani dr Pająk i ją polecam. Sympatyczna, słucha co opiekun ma do powiedzenia, moim zdaniem dobrze leczy. No i daje mi zniżkę na tymczasa :) i jest tam pełna diagnostyka
ale panów dr w takim razie tam będę unikać :(

britta

Avatar użytkownika
 
Posty: 2355
Od: Śro sie 03, 2011 21:30
Lokalizacja: kraków

Post » Czw lip 30, 2015 14:55 Re: MultiVet Żabiniec

podbijam temat. jak wygląda sytuacja w MultiVecie AD 2015? przeprowadzam się tuż obok i byłoby mi wygodnie do nich chodzić, ale jeśli krzywdzą zwierzaki, będę jeździć dalej.
czynię banerki, na przykład takie jak te poniżej. jeśli potrzebujesz - ślij PW, zaradzimy.
Obrazek Obrazek

Maupa

Avatar użytkownika
 
Posty: 3038
Od: Pon cze 04, 2012 23:38
Lokalizacja: Kraków/Warszawa

Post » Wto maja 03, 2016 9:34 Re: MultiVet Żabiniec

PSEUDO LECZNICA ! Zero wiedzy , zero zainteresowania stanem zdrowia zwierzaka, pomoc udzielona znikoma, lekarz niekompetentny i poprzez jego totalny brak wiedzy diagnostycznej straciliśmy ukochanego członka rodziny którego mozna bylo uratować idac gdzie indziej. NIE POLECAM!

Justynaaa

 
Posty: 1
Od: Wto maja 03, 2016 9:30

Post » Pt paź 21, 2016 13:11 Re: MultiVet Żabiniec

Potwierdzam, Żabiniec należy omijać szerokim łukiem. Byłam tam dwa razy z kotem, za każdym razem leczenie źle dobrane. Głownie leczenie objawów (np. u nas wstrzymanie farmakologiczne wymiotów) a nie przyczyn, co doprowadziło do całonocnego kociego cierpienia z powodu zatrzymania treści w brzuszku. Nie polecam.

marieline

 
Posty: 1
Od: Pt paź 21, 2016 13:08




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości