Szukam weta w Warszawie lub ok. Wyszkowa dla psa - padaczka

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon mar 04, 2013 23:39 Szukam weta w Warszawie lub ok. Wyszkowa dla psa - padaczka

Poszukuję weterynarza w Wyszkowie lub okolicach lub od biedy w Warszawie, który zajmie się prowadzeniem młodego psa z padaczką. Jeśli ktoś mógłby polecić kogoś rozsądnego proszę o informację.
(...) powiedział kiedyś do mnie: „Nie wiem, czy uda ci się poprawić rasę, ale zrób wszystko, żeby przynajmniej jej nie zepsuć". Zrozumiałam wtedy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na hodowcach i jak ważne są podstawowe zasady, którym powinni oni pozostać wierni przez całe życie. (...)

mów mi Fatum

 
Posty: 802
Od: Pon maja 03, 2010 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 05, 2013 14:45 Re: Szukam weta w Warszawie lub ok. Wyszkowa dla psa - pada

Wiem,ze asia2 prowadzi swojego tymczasa- psa u DR.Uznańskiej,o ile dobrze pamiętam
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Wto mar 05, 2013 15:33 Re: Szukam weta w Warszawie lub ok. Wyszkowa dla psa - pada

mów mi Fatum pisze:Poszukuję weterynarza w Wyszkowie lub okolicach lub od biedy w Warszawie, który zajmie się prowadzeniem młodego psa z padaczką. Jeśli ktoś mógłby polecić kogoś rozsądnego proszę o informację.

Robułs mu badania,jakie ma wyniki watrobowe?
Padazcka może miec wiele przyczyn:oprócz urazowych:watrobowe,oraz duze zarobaczenie...Nalezy zrobic podstawowe wyniki krwi...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw mar 07, 2013 15:29 Re: Szukam weta w Warszawie lub ok. Wyszkowa dla psa - pada

To pies znajomych. Padaczkę na podstawie różnych badań stwierdzono jakiś czas temu. Poza tym to beagle z niestety nie sprawdzonego źródła. Mam nadzieję, że jeżeli leki zostaną dobrze dobrane to ataki będą rzadko się powtarzać i sunia będzie mogła się cieszyć pełnią życia.
(...) powiedział kiedyś do mnie: „Nie wiem, czy uda ci się poprawić rasę, ale zrób wszystko, żeby przynajmniej jej nie zepsuć". Zrozumiałam wtedy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na hodowcach i jak ważne są podstawowe zasady, którym powinni oni pozostać wierni przez całe życie. (...)

mów mi Fatum

 
Posty: 802
Od: Pon maja 03, 2010 13:39
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości