[Poznań] Lecznica na Grunwaldzkiej 248

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto sty 15, 2013 22:33 [Poznań] Lecznica na Grunwaldzkiej 248

Hej, a czy ktoś leczył kota na Grunawaldzkiej 248? Bo przeszukałam wątek, ale raczej nic o tamtych weterynarzach nie było. Tu linkt do lecznicy: http://www.lecznicadlazwierzat-poznan.pl/

maneki

Avatar użytkownika
 
Posty: 648
Od: Pon wrz 19, 2011 12:40

Post » Nie lut 17, 2013 11:51 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

strix pisze:Bardzo polecam dra Paryzka z lecznicy na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu.

Wyciągnęłam ze schroniska kotkę, która tam już dosłownie dogorywała (ze stresu nie jadła i się nie myła, miała koci katar). Pan doktor zajął się nią profesjonalnie, rzeczowo informował o leczeniu i zachował się więcej niż przyzwoicie jeśli chodzi o finanse. Krótko mówiąc, widać, że kocha zwierzęta.

Od tej pory leczy cały mój zwierzyniec i dobrze na tym wychodzimy. Ma bardzo duże doświadczenie i warto na nim polegać, bo czasami jego fachowe oko zaoszczędza zwierzęciu stresujących badań inwazyjnych, na które decydują się lekarze mniej doświadczeni, którzy pierwszy raz spotykają się z danym wypadkiem.

Pan doktor podaje swój nr telefonu i w razie wątpliwości/pogorszenia można do niego dzwonić bez obaw.


A która to lecznica? Ta np.? http://www.lecznicadlazwierzat-poznan.pl/
O której więc przyjmuje?

maneki

Avatar użytkownika
 
Posty: 648
Od: Pon wrz 19, 2011 12:40

Post » Nie lut 17, 2013 17:36 Re: POZNAŃ i Wielkopolska

maneki pisze:
strix pisze:Bardzo polecam dra Paryzka z lecznicy na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu.

Wyciągnęłam ze schroniska kotkę, która tam już dosłownie dogorywała (ze stresu nie jadła i się nie myła, miała koci katar). Pan doktor zajął się nią profesjonalnie, rzeczowo informował o leczeniu i zachował się więcej niż przyzwoicie jeśli chodzi o finanse. Krótko mówiąc, widać, że kocha zwierzęta.

Od tej pory leczy cały mój zwierzyniec i dobrze na tym wychodzimy. Ma bardzo duże doświadczenie i warto na nim polegać, bo czasami jego fachowe oko zaoszczędza zwierzęciu stresujących badań inwazyjnych, na które decydują się lekarze mniej doświadczeni, którzy pierwszy raz spotykają się z danym wypadkiem.

Pan doktor podaje swój nr telefonu i w razie wątpliwości/pogorszenia można do niego dzwonić bez obaw.


A która to lecznica? Ta np.? http://www.lecznicadlazwierzat-poznan.pl/
O której więc przyjmuje?


Ta lecznica.

Trzeba zadzwonić i zapytać, bo tam jest ich 3 albo 4 i każdego tygodnia mają inny grafik.

strix

 
Posty: 11
Od: Śro lut 13, 2013 22:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 11, 2013 11:56 Re: [Poznań] Lecznica na Grunwaldzkiej 248

A ja nie polecam.
Podobno usypia się zdrowe psy w tej klinice.
Sama miałam z nimidoświadczenie takie, że kiedy odbieraliśmy potwornie zgałodzone psy interwencyjnie, okazało się, że właścicielki sa znajomymi pana doktora... Próboał nam to bardzo utrudnić i stwierdził, że psy są w dobrym stanie!!!

natasha7a

 
Posty: 210
Od: Pt lip 01, 2011 10:13




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości