DOBRY wet "ogólny", Warszawa, aktualne opinie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lut 06, 2013 15:02 DOBRY wet "ogólny", Warszawa, aktualne opinie

Witam,
do tej pory nie miałam "swojego" weterynarza, bo oba moje koty nie potrzebowały żadnych innych zabiegów, niż odrobaczanie. Jednak przez ostatnie 2 m-ce miałam częstszy niż zwykle kontakt z wetami: jeden kot dostał zapalenia płuc i po 5 dniach w szpitalu na Bemowie zmarł, kotka niedawno miała sterylkę, od kilku dni mam nowego kociaka.

Chciałabym mieć jednego weta "ogólnego", który będzie znał moje koty i leczył je długofalowo. Wiem, gdzie w Wwie są dobrzy chirurdzy, ale o wetach jako takich są dziesiątki opinii na tym forum, niektóre wzajemnie się znoszą, inne są nieaktualne.

Moja prośba brzmi:
proszę o podanie nazwisk dobrych wetów ogólnych wraz z miejscami ich urzędowania. Mieszkam na Żoliborzu, przy Powązkowskiej, ale mam samochód i w razie czego mogę dojechać. Chodzi mi o weta, do którego będę mogła się zgłosić wtedy, gdy coś mnie niepokoi, ale nie ma potrzeby nagłej interwencji (w takich przypadkach uważam ,że szpital na Powstańców Śląskich jest OK). Chciałabym, żeby ten wet znał moje koty i w razie czego był w stanie poradzić coś "na telefon" oraz przyjechać na wizytę domową. Będę wdzięczna za wszystkie rady.

PS. Mam 7 letnią syberyjkę i 5 miesięcznego orienta.
Stiguś- moje kochane słoneczko, już za TM. Niezmiennie kocham.
Obrazek

babsy

 
Posty: 201
Od: Czw lip 13, 2006 14:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 08, 2013 12:59 Re: DOBRY wet "ogólny", Warszawa, aktualne opinie

Jeździłam ze szczególnymi przypadkami na Białobrzeską ul. Częstochowska dr.Czubek.
Jestem z Otwocka i to dość daleko ale warto.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lut 10, 2013 14:13 Re: DOBRY wet "ogólny", Warszawa, aktualne opinie

ja polecam dr Jakubaszka ...przyjezdza na wiz prywatne do domu ,ma też gabinet na Marsa. Moje koty leczy od 10 lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń [zawsze jego diagnoza była trafna i leczenie dawało efekty ]Kiedyś zachciało mi sie pójsc do innego wet i o mało nie zabił mojego kota Dr Jakubaszek wspaniale zajął się w ostatnich dniach moim Cynamonkiem [orient]za co jestem mu wdzięczna Polecam

gabi4611

 
Posty: 502
Od: Pon gru 03, 2012 15:17
Lokalizacja: warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości