Gdzie w warszawie lub okolicach wykonam test PCR?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lut 03, 2013 11:23 Gdzie w warszawie lub okolicach wykonam test PCR?

Musze wykonać test na obecność pierwotniaków G. intestinalis, wiecie gdzie w Warszawie bądź okolicach jest laboratorium, które przyjmie materiał i zleci badania tym testem.
Robiłem już oba testy: immunochromatograficzny oraz mikroskopowy niestety ze względu na niską miarodajność w przypadku niskiej ekstensywności (mam stado w liczbie 10 sztuk) muszę wykonać test PCR.

Adam_Braun

 
Posty: 9
Od: Nie lut 03, 2013 11:16

Post » Sob lut 09, 2013 0:35 Re: Gdzie w warszawie lub okolicach wykonam test PCR?

zadzwon na przyklad do lecznicy "bialobrzeska" 022 824 29 46 i zapytaj jak w temacie.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Sob lut 09, 2013 0:39 Re: Gdzie w warszawie lub okolicach wykonam test PCR?

nie robiłam tego testu nigdy i nie potrafię inaczej podpowiedzieć. Jeśli eirsz coś więcej:))
daj znac. obawiam się że pytałeś w wielu miejscach

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Sob lut 09, 2013 1:28 Re: Gdzie w warszawie lub okolicach wykonam test PCR?

Laboratorium w Szpitalu Bielanskim na 1 p. robi test Elisa - robiłam w styczniu (sobie). Pewnie jak przyniesiesz kocią kupe i nic nie powiesz to też zrobią.
Nie wiem czy moje stado było przebadane tym testem, nie dopytywałam, ale sam mozesz zadzownić do animal-center 224141812 , poniedz-piatek 10-20, sobota 10-16
przypomniało mi się: robią w lecznicy wet na Prymasa Tysiąclecia 76G , zadzwoń i dopytaj
http://www.twoja-stolica.pl/gabinet-wet ... biekt.html
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 09, 2013 11:27 Re: Gdzie w warszawie lub okolicach wykonam test PCR?

VetLab, Warszawa, Gagarina 5. Robiłam tam w ub. roku taki test na Giardie - mają kilka wersji, ale jeden wykrywa antygen (choć to nie jest PCR), wiec w tym chyba też robią (w zakładce oferta jest plik pdf - poszukaj w liście badań) i ma dużą wiarygodność. Najlepiej zadzwoń i zapytaj.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Sob lut 09, 2013 11:46 Re: Gdzie w warszawie lub okolicach wykonam test PCR?

gpolomska pisze:VetLab, Warszawa, Gagarina 5. Robiłam tam w ub. roku taki test na Giardie - mają kilka wersji, ale jeden wykrywa antygen (choć to nie jest PCR), wiec w tym chyba też robią (w zakładce oferta jest plik pdf - poszukaj w liście badań) i ma dużą wiarygodność. Najlepiej zadzwoń i zapytaj.

no właśnie Kajman współpracuje m.in z vetlabem :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości