BARDZO PILNIE kontakt do dr Wrzoska Wrocław!

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt sty 31, 2014 14:57 Re: BARDZO PILNIE kontakt do dr Wrzoska Wrocław!

Dori78 pisze:Witam
Mi się udało skontaktować z doktorem przez maila(marcin.wrzsek@up.wroc.pl) odpisał za parę godzin,proszę próbować.
Byłam na pierwszej wizycie 26 stycznia,teraz jadę z kotem na rezonans,też umawiałam się mailowo.
Z tego co Mi doktor pisał nie będzie go we Wrocławiu od 08.02-23.02.
Może choć troszkę pomogłam:)

Dziękujemy bardzo :D
I kciuki za zdrowie kotka :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pt sty 31, 2014 14:59 Re: BARDZO PILNIE kontakt do dr Wrzoska Wrocław!

Dori78 pisze:Witam
Mi się udało skontaktować z doktorem przez maila(marcin.wrzosek@up.wroc.pl) odpisał za parę godzin,proszę próbować.
Byłam na pierwszej wizycie 26 stycznia,teraz jadę z kotem na rezonans,też umawiałam się mailowo.
Z tego co Mi doktor pisał nie będzie go we Wrocławiu od 08.02-23.02.
Może choć troszkę pomogłam:)


dziekujemy, to ważna informacja,wobec harmonogramu dyżurów, który spisałam wczoraj będąc juz na rezonansie z kotkiem

wiec najlepiej mailowo sie dopytac i umówić bezpośrednio

dyżury dr Wrzoska na luty- umawiać się najlepiej mailowo

03-02 poniedziałek
07-02 piątek
24-02 poniedziałek
28-02 piątek

Przychodnia -budynek na lewo od wjazdu PL.Grunwaldzki 47

Przychodnia czynna jest w godz. 9-22

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sty 31, 2014 15:13 Re: BARDZO PILNIE kontakt do dr Wrzoska Wrocław!

jerzykowka pisze:
Dori78 pisze:Witam
Mi się udało skontaktować z doktorem przez maila(marcin.wrzsek@up.wroc.pl) odpisał za parę godzin,proszę próbować.
Byłam na pierwszej wizycie 26 stycznia,teraz jadę z kotem na rezonans,też umawiałam się mailowo.
Z tego co Mi doktor pisał nie będzie go we Wrocławiu od 08.02-23.02.
Może choć troszkę pomogłam:)

Dziękujemy bardzo :D
I kciuki za zdrowie kotka :ok:


Dziękuję bardzo:)
Z moim kochanym kotkiem ,jest nieciekawie:(
Biedactwo jest niewidomy(adoptowałam go pod koniec września 2013r.)ma 9 miesięcy i od 14 grudnia nagle dostał atak padaczki od 3 do 5 na dobę.
Był w śpiączce farmakologicznej i nic.
Doktor Wrzosek zmienił leki ataki ustały, teraz a wizycie w lutym będzie szukał przyczyny ataków.
Zrobimy wszystko żeby go uratować.

Dori78

 
Posty: 2
Od: Wto mar 15, 2011 20:39

Post » Pt sty 31, 2014 15:37 Re: BARDZO PILNIE kontakt do dr Wrzoska Wrocław!

Dori78 pisze:
Dziękuję bardzo:)
Z moim kochanym kotkiem ,jest nieciekawie:(
Biedactwo jest niewidomy(adoptowałam go pod koniec września 2013r.)ma 9 miesięcy i od 14 grudnia nagle dostał atak padaczki od 3 do 5 na dobę.
Był w śpiączce farmakologicznej i nic.
Doktor Wrzosek zmienił leki ataki ustały, teraz a wizycie w lutym będzie szukał przyczyny ataków.
Zrobimy wszystko żeby go uratować.




Jesli chodzi o zdrowie kotka, to jesteście w najlepszych rękach- dr będzie szukał przyczyny i jesli tylko sie da, na pewno pomoże :ok: , wierzę,że powoli wyciszą sie problemy epileptyczne :ok:
Dori78 zapraszam do naszego wątku ślepaczków, u nas same takie wyjątkowe kotki, tutaj razem z Toba będziemy oczekiwac dobrych wieści o Twoim kotku- pokaz go nam, napisz jego historię,serdecznie zapraszam Was do Klubu :
viewtopic.php?f=1&t=158408

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie gru 14, 2014 16:20 Re: BARDZO PILNIE kontakt do dr Wrzoska Wrocław!

Również poszukuję kontaktu z dr. Wrzoskiem, czy mógłbym prosić na PW o jakiś namiar? Dowiedziałem się jedynie w klinice, że najbliższy dyżur planowy ma w czwartek oraz że jego nr komórkowy jest gdzieś w sieci, ale znaleźć go nie mogę.

McMonster

 
Posty: 11
Od: Sob sty 25, 2014 23:25

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości