Laryngolog(doświadczony) koci we Wrocławiu?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon gru 17, 2012 21:16 Laryngolog(doświadczony) koci we Wrocławiu?

Czy ktoś miał do czynienia z takim?

Chodzi o chroniczny problem z nosem 6 miesięcznego kociaka. W zależności od pory dnia i pozycji z wielkim trudem wdycha powietrze(strasznie mu furczy) i od czasu do czasu słychać jak coś przełyka. Był leczony kilkoma antybiotykami, a ostatnio wylądował u weta od którego dostał steryd i zastrzyk uodparniający. Ale to nie pomogło wcale. Mam wrażenie, że ma jakąś wadę w budowie górnych dróg oddechowych.
Ostatni wet dopiero będzie po Nowym Roku; na razie nie zlecił żadnych badań ( np rentgen). Nie widać ma żadnej wydzieliny z nosa. Jak jestem u weta to tego okropnego furczenia nie słychać bez słuchawki.

ossett2012

 
Posty: 6
Od: Śro sie 01, 2012 10:09

Post » Wto sty 15, 2013 9:47 Re: Laryngolog(doświadczony) koci we Wrocławiu?

ossett2012 pisze:Czy ktoś miał do czynienia z takim?

Chodzi o chroniczny problem z nosem 6 miesięcznego kociaka. W zależności od pory dnia i pozycji z wielkim trudem wdycha powietrze(strasznie mu furczy) i od czasu do czasu słychać jak coś przełyka. Był leczony kilkoma antybiotykami, a ostatnio wylądował u weta od którego dostał steryd i zastrzyk uodparniający. Ale to nie pomogło wcale. Mam wrażenie, że ma jakąś wadę w budowie górnych dróg oddechowych.
Ostatni wet dopiero będzie po Nowym Roku; na razie nie zlecił żadnych badań ( np rentgen). Nie widać ma żadnej wydzieliny z nosa. Jak jestem u weta to tego okropnego furczenia nie słychać bez słuchawki.


Odpowiadam Filemon na wiadomosc prywatná (bo nie mam uprawnien do odpowiadana na wiadomosci???)- nie, nie znalazlam laryngologa. Bede szukac na UP. Stan laryngologiczny kota bez zmian. Poza tym ma sie dobrze.

ossett2012

 
Posty: 6
Od: Śro sie 01, 2012 10:09




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości