[ŁÓDŹ] Lecznica CM-VET

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lis 26, 2012 9:49 [ŁÓDŹ] Lecznica CM-VET

Witajcie Kociarze :) dziś mam wizytę z moją Mruczką w ww/lecznicy (zabieg usunięcia kamienia nazębnego) czy ktoś z was korzystał z usług kliniki? Za pierwszym razem w tej lecznicy prosiłam o odrobalenie, zważenie kotki, wyczyszczenie uszu i zrobienie podstawowej morfologii krwi przy której to okazało się, że białe krwinki są 2 krotnie podwyższone co świadczy o stanie zapalnym. Lekarz zrobił wywiad i otworzył pyszczek kotki i okazało się, że mimo jej młodego wieku kamień ma jak stary kot 8O . Bez wachania umówiłam zabieg ale teraz się zastanawiam bo w necie niewiele o tej lecznicy piszą... Co do poprzedniej wizyty to lekarz stwierdził, że warto jeszcze kotkę zaszczepić na ch.zakaźne. Za wszystko policzył mi 90 zł więc myślę, że to niedużo tylko czy cena przekłada się na jakość i zdrowie mojej Mruni... A i zmartwiło mnie, że przy podawaniu tabletki na robale mimo, że kot się bronił lekarz kilkakrotnie próbował wepchnąć jej tabletkę siłą o zgrozoo... w ostateczności podał jakąś pastę.
Ostatnio edytowano Nie mar 03, 2013 6:38 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dodałam miasto w tytule

mruczkowska

 
Posty: 35
Od: Pon lis 26, 2012 9:33
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 26, 2012 11:17 Re: Lecnica CM-VET

naprawdę nikt nie wie? :(

mruczkowska

 
Posty: 35
Od: Pon lis 26, 2012 9:33
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 26, 2012 12:48 Re: Lecnica CM-VET

napisz, o jakie miasto chodzi

swojemu kotu przed zabiegiem zbadałabym krew (morfologia i biochemia profil podstawowy)
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18681
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon lis 26, 2012 16:53 Re: Lecnica CM-VET

widać moderator jeszcze nie dodał posta, że chodzi o Łódź a ja z przejęcia zapomniałam napisać w pierwszym. No więc moja Mruczka już po zabiegu. Teraz jak to piszę to leży kołowata po narkozie na moich kolanach. Pytałam lekarza o biochemię ale stwierdził, że nie ma takiej potrzeby bo jest jeszcze młoda (1,4 roku).

mruczkowska

 
Posty: 35
Od: Pon lis 26, 2012 9:33
Lokalizacja: Łódź




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości