Koci ortopeda na Śląsku - poszukiwany

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lis 19, 2012 14:56 Koci ortopeda na Śląsku - poszukiwany

Jak w temacie. Kot był diagnozowany przez weta w Wodzisławiu.
Obrazek Obrazek

Kinya

 
Posty: 2681
Od: Śro mar 19, 2008 13:08
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Post » Śro lis 21, 2012 16:21 Re: Koci ortopeda na Śląsku - poszukiwany

Jeżeli pytanie dalej aktualne to wydaje mi się że w Klinice Weterynaryjnej Brynów ktoś się specjalizuje w ortopedii ale nazwiska nie pamiętam.

Josie

 
Posty: 286
Od: Śro lis 14, 2012 19:58
Lokalizacja: Jaworzno

Post » Śro lis 21, 2012 22:43 Re: Koci ortopeda na Śląsku - poszukiwany

Dziękuję. Kotek już po zabiegu, ale przekażę, może się przydać w przyszłości :)
Obrazek Obrazek

Kinya

 
Posty: 2681
Od: Śro mar 19, 2008 13:08
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Post » Pon lis 26, 2012 20:27 Re: Koci ortopeda na Śląsku - poszukiwany

Josie pisze:Jeżeli pytanie dalej aktualne to wydaje mi się że w Klinice Weterynaryjnej Brynów ktoś się specjalizuje w ortopedii ale nazwiska nie pamiętam.


W tej Klinice - to doktor Czogała (to jego klinika zresztą). Operował mojego kota (protezowanie wiązadeł) - rozpoznał po ,,macaniu" to, co słabo wyszło na zdjęciu RTG (przykrym i bolesnym dla kota niestety), robionym w tej samej klinice (i stwierdził, że zdjęcie nie było potrzebne, ale pieniędzy oddać nie chciał, bo ,,tak bywa").
Może ortopedą jest dobrym, na pewno jest polecanym. Żadnego porównania (z innym kocim ortopedą) nie mam, operacja była potrzebna natychmiast, kot cierpiał, nie znalazłam żadnej możliwości konsultacji z kim innym.
Wiem, że sunię (no ale to pies, nie kot) znajomych uratował od śmierci, a inny weterynarz nie rozpoznał zagrożenia.

Rudy Kotek

 
Posty: 12
Od: Pon lis 26, 2012 10:22
Lokalizacja: Katowice




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości