potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lis 07, 2012 16:42 potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Kochani !!! potrzebuję pilnie kontaktu z dobrym wetem, fachowcem od serrducha i płuc, nie ważne skąd, nieważna odległość, jestem w stanie wszędzie dowieźć kotulkę, kicia i tak poszkodowana przez los, bez łapki...teraz leży i nie mam nadzieji na leczenie w Białymstoku..... pomóżcie, proszę uratować moją kochaną Kruszynkę :placz:
Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Pumeczku kochany... cały dom jest taaaki pusty bez Ciebie (*)

Basica

Avatar użytkownika
 
Posty: 3101
Od: Czw lis 27, 2008 20:37
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro lis 07, 2012 17:24 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

W Warszawie od serca dr. Urszula Bartoszuk-Bruzzone, przyjmuje w Animal-Center na Ursynowie i na Białobrzeskiej.

No i na pewno dr Rafał Niziołek przy czym on również zajmuje się chorobami układu oddechowego.
http://www.niziolek.com.pl/
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18681
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro lis 07, 2012 18:42 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Ariel - jesteś najprawdziwszym aniołem, bardzo Ci dziękuję
Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Pumeczku kochany... cały dom jest taaaki pusty bez Ciebie (*)

Basica

Avatar użytkownika
 
Posty: 3101
Od: Czw lis 27, 2008 20:37
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro lis 07, 2012 20:28 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Zaadoptowałam Kruszynkę z kotkowa 4 lata temu... Tak jak napisała Basica, to kotek mocno poturbowany przez los...

Dziś zdiagnozowano wodę w płucach, wyszło na zdjęciu RTG. Ariel...dziękuję. Będę dzwonić i szukać pomocy...

XmonikaX

 
Posty: 519
Od: Sob lut 28, 2009 20:04
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro lis 07, 2012 20:29 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Basica jesteś kochana, dziękuję Ci za założenie wątku...

XmonikaX

 
Posty: 519
Od: Sob lut 28, 2009 20:04
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro lis 07, 2012 21:42 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Moniko, trzymam kciuki.
Musisz szybko działać.
Badania krwi masz? Wszystko weź, jak będziesz jechała na wizytę.
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18681
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw lis 08, 2012 7:02 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Mam wszystkie badania...
Kruszynka nie przeżyje podróży, jest zbyt słaba...z każdym oddechem walczy o życie, a oddechy są takie ciężkie...

Ona nie je...nic...ani mokrego, ani miksowanego...co robić, pomóżcie, doradźcie bo nie wiem co robić już...

XmonikaX

 
Posty: 519
Od: Sob lut 28, 2009 20:04
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lis 08, 2012 8:16 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Moniko, ona ma swój wątek?
Co weci u Ciebie podejrzewają?
Czy jest możliwość, żeby Twój weterynarz skontaktował się z którymś ze specjalistów? Tak chyba byłoby najprościej.

I serdecznie Ci współczuję :(.
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18681
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw lis 08, 2012 20:52 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

no właśnie jest tak, że RTG potwierdziło wodę w płucach, osłuchowo charcze...

Walczymy...raczej jest problem ze skontaktowaniem się weterynarza z innym, tak myślę, choć może się mylę.
Oprócz tego wątku Kruszynka nie ma innego. Nie umiem zakładać...

XmonikaX

 
Posty: 519
Od: Sob lut 28, 2009 20:04
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lis 08, 2012 21:21 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Monia jezeli nic nie je nic nie pije powinna dostac kroplówke na wzmocnienie zeby sie nie odwodniła:( :cry:
agula76
 

Post » Czw lis 08, 2012 22:06 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Dziś zeszła cała kroplówka z lekiem, teraz wmusiłam w nią strzykawkę rekonwalescent...
ale mnie martwi jeszcze coś...na brzuchu w miejscu gdzie chyba była sterylizowana, jest dziwne różowe coś! jaka s blizna! co to???? :(

XmonikaX

 
Posty: 519
Od: Sob lut 28, 2009 20:04
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt lis 09, 2012 10:13 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Ale tam coś jest czy tylko skóra prześwieca?
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18681
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt lis 09, 2012 19:51 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

moze byc koloid...
agula76
 

Post » Pt lis 09, 2012 23:31 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

agula co może być? nie zrozumiałam...proszę napisz więcej

Jest drobna, nie ma apetytu. Waży jednak tak około 3 kg myślę teraz (było lepiej kiedyś ważyła 3,60-3,70)
Dziś zrobiono punkcję i pobrano płyn na posiew. ropny.
Włączono drugi antybiotyk dożylnie + leki na odwodnienie...

Walczymy.
Konsultujemy z kocimi aniołami, z ludźmi dobrej woli. Ulgę przynosi jej troszkę wyższe ułożenie przednich łap, lepiej wtedy oddycha.
Podaje jej reconwalenscent (RC)...

Okropna choroba :cry:

XmonikaX

 
Posty: 519
Od: Sob lut 28, 2009 20:04
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob lis 10, 2012 19:45 Re: potrzebuję dobrego kardiologa i specjalistę od płuc

Kruszynka odeszła dziś w południe :cry: :cry: :cry:

Sekcja wykazała ropień opłucnej -płuc już nie było -coś okropnego :cry: :cry: :cry:

Czarnulka21

 
Posty: 958
Od: Pt wrz 04, 2009 12:12
Lokalizacja: Białystok

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości