Wet OKULISTA...... POZNAŃ

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lis 06, 2012 13:12 Wet OKULISTA...... POZNAŃ

Czy znacie dobrego weta z Poznania od oczu?

Paulusek

 
Posty: 426
Od: Pt wrz 02, 2011 9:45
Lokalizacja: powiat Poznański :)

Post » Wto lis 06, 2012 20:02 Re: Wet OKULISTA...... POZNAŃ

Właśnie, mam takie samo pytanie, nasz kociak ma straszny wyciek z oczu. Pomóżcie!

heniap

 
Posty: 11
Od: Wto lis 06, 2012 19:37

Post » Śro lis 07, 2012 0:16 Re: Wet OKULISTA...... POZNAŃ

heniap pisze:Właśnie, mam takie samo pytanie, nasz kociak ma straszny wyciek z oczu. Pomóżcie!

W takim razie jedź do jakiegokolwiek np. Akademickiej Kliniki, na Polankę lub na Zbąszyńską, u tych wetów byłam i jak na razie wydaje mi się że są ogólnie O.K.. Nie masz na co czekać bo Twój kot może mieć koci katar- groźną dla niego chorobę wirusową, która nieleczona zakończy mu życie :cry: to choroba całego organizmu i każdy wet ją zna. Ja mam inny problem, tylko z jednym okiem i bez wycieku dlatego wolałabym iść do kociego okulisty bo w takim przypadku będzie moim zdaniem trudniej podać diagnozę.

Paulusek

 
Posty: 426
Od: Pt wrz 02, 2011 9:45
Lokalizacja: powiat Poznański :)

Post » Czw lis 08, 2012 17:44 Re: Wet OKULISTA...... POZNAŃ

Bardzo dziękuję. Jaka jest różnica między tymi lecznicami? Duże czy małe? Jakiś konkretny lekarz?

heniap

 
Posty: 11
Od: Wto lis 06, 2012 19:37

Post » Pt mar 01, 2013 11:42 Re: Wet OKULISTA...... POZNAŃ

Jeśli chodzi o okulistę to doktor Dąbrowski na Zbąszyńskiej. Ma zawsze praktykantki i młode lekarki, ale pytajcie kiedy on jest dostępny. (Ma dni zabiegowe, wtedy nie przyjmuje, a nie pamiętam jakie to dokładnie).
Kobieta i kot to szczytowe osiągnięcia dzieła ewolucji. ;)

kotastrofa

 
Posty: 95
Od: Pon sty 10, 2011 16:57

Post » Wto kwi 30, 2013 0:45 Re: Wet OKULISTA...... POZNAŃ

kotastrofa pisze:Jeśli chodzi o okulistę to doktor Dąbrowski na Zbąszyńskiej. Ma zawsze praktykantki i młode lekarki, ale pytajcie kiedy on jest dostępny. (Ma dni zabiegowe, wtedy nie przyjmuje, a nie pamiętam jakie to dokładnie).


Gdy byłam tam ostatnio to mi powiedziały panie wetki że on w ogóle już nie przyjmuje tylko operuje więc jak to jest?
Kto był u niego ostatnio?

Paulusek

 
Posty: 426
Od: Pt wrz 02, 2011 9:45
Lokalizacja: powiat Poznański :)

Post » Pt maja 03, 2013 23:49 Re: Wet OKULISTA...... POZNAŃ

A chciałaś wizytę okulistyczną ? Wtedy powinien przyjąć.
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości