Dobry wet - nerkowiec - Trójmiasto

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt wrz 28, 2012 13:28 Dobry wet - nerkowiec - Trójmiasto

Witam, wiem, że dubluję temat, ale na poprzednim nie znalazłam konkretnej odpowiedzi.

Czy ktoś z was zna naprawdę dobrego weterynarza, najlepiej z Gdańska, zajmującego się kotami z PNN? Chodzę do młodej doktorki, jest bardzo miła, bardzo się stara, ale myślę, że dobrze byłoby porównać opinie, może zrobić jakieś inne badania, które nie zostały a powinny być zrobione. Po prostu nie wiem, czy podawanie ipakitine, dieta i robienie badań krwi raz na kilka miesięcy wystarczy, żeby utrzymać mojego kota jak najdłużej w jak najlepszej kondycji...

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ostatnio edytowano Pt wrz 28, 2012 13:43 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przenoszę wątek na odpowiednie podforum.

ostrynka

 
Posty: 18
Od: Czw wrz 27, 2012 20:17

Post » Wto sie 13, 2013 7:08 Re: Dobry wet - nerkowiec - Trójmiasto

up

Również poszukuje kompetentnego weterynarza, obecna lekarka podała jedynie leki, nie pobrała moczu i krwi na badania (uznała to za niekonieczne), wcisnęła dosłownie Royala urine zapewniająć ,że karmę trzeba podać natychmiast, sprzeciwiłam się mówiąc, że po tej karmie występuje u kota biegunka, lekarz na to "ewentualną biegunkę będziemy leczyć węglem aktywnym". 8O
Dodam, że byłam w przychodni polecanej tu na forum. :roll:

cocaineheart

 
Posty: 1
Od: Wto lip 30, 2013 21:10




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości