dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sie 20, 2012 20:42 dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

Kochani, Napisała do nas dziewczyna spod Kielc, że znalazła kociaka bez oczka. Poszła do weta, ale wet zalecił płukanie oka rumiankiem z woda utlenioną :strach: ... Załamałam się słysząc o tej metodzie, ale nijak nie jestem w stanie pomóc jej na odległość, bo nawet tam wetów nie znam. Dziewczyna dała kotu tymczas i bierze koszty na siebie potrzebuje polecenia dobrego weta w okolicy i porad/pomocy w kwestii adopcji malucha, bo u niej kotożerne psy wykluczają jego zostawienie. Pomóżcie proszę!!!

orchidka

 
Posty: 3587
Od: Czw cze 21, 2007 16:58
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków

Post » Wto sie 21, 2012 9:15 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

no kurcze nikogo z Kielc nie ma na miau???

orchidka

 
Posty: 3587
Od: Czw cze 21, 2007 16:58
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków

Post » Wto sie 21, 2012 10:33 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

Orchidka, tu jest wątek kotów z Kielc: viewtopic.php?f=1&t=133414
Na pewno fiona.22, Alyaa, Gem, joanna521 - oni są stamtąd, spróbuj napisać do nich z pytaniem PW po prostu.
No i może przejrzyj (albo niech ta kielczanka przejrzy) wątek z polecanymi wetami: viewtopic.php?f=22&t=78230
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto sie 21, 2012 10:44 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

wejdx przez mój banerek na watek kotów niewidzacych-Klub slepinek.Tam masz liste polecanych okulistów..
na pewno nie wolno woda utleniona oka przemywać.On ma wogóle gałke oczną?Rumianek tez moze podrazniac oko.Niech na razie woda przegotowana przemywa...
Czy to powikłanie po kk,czy uraz mechaniczny?
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Wto sie 21, 2012 11:37 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

Katia, ona potrzebuje pokierowania i rady, a ja nie mogę jej pomóc na odległość...

orchidka

 
Posty: 3587
Od: Czw cze 21, 2007 16:58
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków

Post » Wto sie 21, 2012 11:45 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

orchidka pisze:Katia, ona potrzebuje pokierowania i rady, a ja nie mogę jej pomóc na odległość...

no to jak ktos "na oko"moze jej pomóc,niech tu się zaloguje i wejdzie...odpowiedz na moje pytania:jaki uraz oka jest?czy oko w ogóle jest?
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Wto sie 21, 2012 12:16 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

W Kielcach jest kilku dobrych wetów, ale o ile mi wiadomo żaden z nich nie jest okulistą. Prawdopodobnie jednak będą mieli więcej doświadczenia niż weterynarz z wioski, który zapewne specjalizuje się w leczeniu większych zwierząt.
Można skonsultować kociaka w lecznicy na Kaczmarka, na Skalistej, u pani doktor Kopacz na Klonowej czy w dużych lecznicach - "Cztery łapy" na Stoku lub u Kwiecińskich na Wrzosowej.
Jednak najlepsza byłaby konsultacja u doktora Garncarza w Warszawie, ale o tym można pomyśleć nieco później.

Co do porad w sprawie adopcji, to oczywiście należy zrobić kociakowi zdjęcia i ogłoszenia w Internecie. Na forum jest lista portali zamieszczających takie ogłoszenia. Wydaje mi się jednak, że najpierw trzeba malucha wyleczyć.

A w ogóle to gdzie znajduje się kotek i czy potrzebna jest pomoc w transporcie do Kielc? W tym mógłbym pomóc.
Obrazek

Gem

 
Posty: 3442
Od: Czw paź 12, 2006 16:37
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto sie 21, 2012 12:21 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

Zaznaczam, akurat pomóc w znalezieniu kociego okulisty nie pomogę bo nie miałam (na szczęście!) takiej potrzeby

tamiss

 
Posty: 6179
Od: Śro lut 10, 2010 17:08

Post » Wto sie 21, 2012 13:46 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

Zaznaczam.

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto sie 21, 2012 20:45 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

hej:) to ja znalazlam ta kicie bez oczka, dziekuje za namiary na weterynarza, jutro lub we czwartek pojade do kielc na stok do Cztery Lapy i dam wam znac co i jak z moja kicia:) dziekuje za propozycje dowozu do kielc, ale niestety nie skorzystam (choc to bardzo mile:). ps jestem z okolic Łopuszna wiec jesli ktos chcialby przygarnac mala kicie to zapraszam:)

karolinap-g

 
Posty: 1
Od: Wto sie 21, 2012 20:26

Post » Wto sie 21, 2012 20:54 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

karolinap-g pisze:hej:) to ja znalazlam ta kicie bez oczka, dziekuje za namiary na weterynarza, jutro lub we czwartek pojade do kielc na stok do Cztery Lapy i dam wam znac co i jak z moja kicia:) dziekuje za propozycje dowozu do kielc, ale niestety nie skorzystam (choc to bardzo mile:). ps jestem z okolic Łopuszna wiec jesli ktos chcialby przygarnac mala kicie to zapraszam:)

wejdx na watek slepaczkowy,tam sie zgłasza slepki/cyklopki do adopcji tez ,więc zrób zdjęcia i się nam oficjalnie przedstaw.Nim wydasz kota do adopcji trzeba go podleczyc,chyba,ze szukasz pilnie DT to najlepiej napisac apel.
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Wto sie 21, 2012 22:08 Re: dobry wet z okolic Kielc pilnie poszukiwany (okulista)

karolinap-g pisze:hej:) to ja znalazlam ta kicie bez oczka, dziekuje za namiary na weterynarza, jutro lub we czwartek pojade do kielc na stok do Cztery Lapy i dam wam znac co i jak z moja kicia:) dziekuje za propozycje dowozu do kielc, ale niestety nie skorzystam (choc to bardzo mile:). ps jestem z okolic Łopuszna wiec jesli ktos chcialby przygarnac mala kicie to zapraszam:)

Uprzedzam tylko, że w Czterech łapach jest dość drogo. Poza tym warto byłoby, żeby kota diagnozował doktor Kabała, a nie któryś z praktykantów.

A poza tym BOZENAZWISNIEWA dobrze Ci radzi. Na wątku ślepaczkowym uzyskasz pomoc i dobre rady - polecam. Wątek jest tu: viewtopic.php?f=1&t=127731
Po tytule sądząc, to już tam na Ciebie czekają ;)
Obrazek

Gem

 
Posty: 3442
Od: Czw paź 12, 2006 16:37
Lokalizacja: Kielce




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości