CZĘSTOCHOWA i okolice

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto sie 14, 2012 10:06 CZĘSTOCHOWA i okolice

Widzę, że nie ma częstochowskich gabinetów więc pozwolę sobie polecić dwie kliniki:

1. Osiedle Północ, ul. Kukuczki - bardzo dobry weterynarz, trochę drogo ale warto. Swoją drogą weterynarzem jest tata Anji Rubik :)
2. ul. Wały Dwernickiego, obok skrzyżowania ul. Dekabrystów z ul. Cmentarną - bardzo fajnie i miło. Moja Kiarka sobie upodobała p. Kisielowskiego więc teraz chodzimy tylko tu :kotek:

ultima

 
Posty: 2
Od: Wto sie 14, 2012 9:18

Post » Czw paź 10, 2013 1:54 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

ten drugi adres na rogu cmentarnej to chyba najgorszy gabinet jaki widziałam. taki mały supermarket z mało kompetentnymi lekarzami (zwłaszcza taka pani w średnim wieku o konkretnej wadze - nazwiska nie pamiętam). nie polecam, drogo, bezdusznie i niekompetentnie.

Aliko

 
Posty: 8
Od: Pt wrz 06, 2013 14:52

Post » Wto paź 22, 2013 12:12 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

Aliko pisze:ten drugi adres na rogu cmentarnej to chyba najgorszy gabinet jaki widziałam. taki mały supermarket z mało kompetentnymi lekarzami (zwłaszcza taka pani w średnim wieku o konkretnej wadze - nazwiska nie pamiętam). nie polecam, drogo, bezdusznie i niekompetentnie.


Nigdy tam nie byłam, ale to właśnie dlatego, że słyszałam wiele niepochlebnych opinii. Nie poszłabym po tym, co słyszałam.

To samo przychodnia "Vita" na ul. Kisielewskiego. Tam akurat miałam nieprzyjemność być i "korzystać z usług", jeżeli. Nie mają pojęcia o niczym, nie radzą sobie ze zwierzętami wolno żyjącymi, podłączając kroplówkę - twierdzą, że dializują. Tragedia.

W prostych sprawach (szczepienia, odrobaczenia, USG, ogólny przegląd) polecam gabinet dra Jędruszko na ul. Jasnogórskiej. Tanio i można z doktorem pogadać jak z człowiekiem. Do tego polecam robić u niego sterylki - najtaniej w mieście i bardzo fachowo.

W bardziej skomplikowanych przypadkach można udać się do Pań doktor na ul. Dunikowskiego. Nie we wszystkich sprawach można się z nimi zgodzić, nie jest tanio, ale mnie akurat uratowały kota, który miał zostać uśpiony. Żyje i ma się świetnie.
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pt lis 01, 2013 19:06 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

Polecam szczerze gabinet Pana Marka Kędzi. Pan doktor ma wspaniałe podejście do zwierząt, jednocześnie jest naprawdę wysokiej klasy profesjonalistą. Nie bawi się w dywagacje, tylko w razie potrzeby zleca badania, analizy itp. Nigdy niczego nie lekceważy, ale też nie przegina w drugą stronę i nie naraża na zbędne koszty. Leczę u niego swoją gromadkę już od przynajmniej 8 lat i nie mogłabym nic mu zarzucić. Zwierzaki go uwielbiają:):)
http://panoramafirm.pl/śląskie,,częstochowa,al._niepodległości,41_b/eskulap_gabinet_weterynaryjny_marek_kedzia-mxcgx_kd.html

Yoanne

Avatar użytkownika
 
Posty: 482
Od: Wto paź 29, 2013 19:58
Lokalizacja: Ponik, śląskie

Post » Pt lis 01, 2013 19:42 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

ESKULAP Gabinet Weterynaryjny Marek Kędzia spec. chorób psów i kotów.

Dane kontaktowe:
tel.: 34/363-53-09

al. Niepodległości 41b
Częstochowa
Wkleiłam namiary, bo tamten link coś kiepski:(

Yoanne

Avatar użytkownika
 
Posty: 482
Od: Wto paź 29, 2013 19:58
Lokalizacja: Ponik, śląskie

Post » Pt mar 07, 2014 18:01 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

ultima pisze:Widzę, że nie ma częstochowskich gabinetów więc pozwolę sobie polecić dwie kliniki:

1. Osiedle Północ, ul. Kukuczki - bardzo dobry weterynarz, trochę drogo ale warto. Swoją drogą weterynarzem jest tata Anji Rubik :)
2. ul. Wały Dwernickiego, obok skrzyżowania ul. Dekabrystów z ul. Cmentarną - bardzo fajnie i miło. Moja Kiarka sobie upodobała p. Kisielowskiego więc teraz chodzimy tylko tu :kotek:

No to chyba wymienione są 2 najgorsze gabinety w mieście, super :roll: omijać szerokim łukiem!!
Obrazek

monitomi

 
Posty: 1333
Od: Nie maja 03, 2009 20:10

Post » Pt mar 14, 2014 9:43 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

monitomi pisze:
ultima pisze:Widzę, że nie ma częstochowskich gabinetów więc pozwolę sobie polecić dwie kliniki:

1. Osiedle Północ, ul. Kukuczki - bardzo dobry weterynarz, trochę drogo ale warto. Swoją drogą weterynarzem jest tata Anji Rubik :)
2. ul. Wały Dwernickiego, obok skrzyżowania ul. Dekabrystów z ul. Cmentarną - bardzo fajnie i miło. Moja Kiarka sobie upodobała p. Kisielowskiego więc teraz chodzimy tylko tu :kotek:

No to chyba wymienione są 2 najgorsze gabinety w mieście, super :roll: omijać szerokim łukiem!!



Potwierdzam..

Yoanne

Avatar użytkownika
 
Posty: 482
Od: Wto paź 29, 2013 19:58
Lokalizacja: Ponik, śląskie

Post » Nie kwi 27, 2014 12:37 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

Yoanne pisze:
monitomi pisze:
ultima pisze:Widzę, że nie ma częstochowskich gabinetów więc pozwolę sobie polecić dwie kliniki:

1. Osiedle Północ, ul. Kukuczki - bardzo dobry weterynarz, trochę drogo ale warto. Swoją drogą weterynarzem jest tata Anji Rubik :)
2. ul. Wały Dwernickiego, obok skrzyżowania ul. Dekabrystów z ul. Cmentarną - bardzo fajnie i miło. Moja Kiarka sobie upodobała p. Kisielowskiego więc teraz chodzimy tylko tu :kotek:

No to chyba wymienione są 2 najgorsze gabinety w mieście, super :roll: omijać szerokim łukiem!!



Potwierdzam..

ten pierwszy to podobno tylko dr. Rubik...nie wiem jak z interną ale mówią że ponoć rentgen w oczach ma gdy chodzi o oretopedie...znam co najmniej 3 przypadki gdy mówiono żeby zwierzakowi łapę odjąć, albo go uśpić a on uratował zwierzaka...dodatkowy plus za to, że nie usypiają zwierząt na życzenie gdy się "zabaweczka" znudzi a to niestety się zdarza innym wetom w naszym "świętym" mieście.

z gabinetów godnych polecenia to mam 3


Forvet, ul. Bór 33 Częstochowa lek.wet Barbara Krawczyńska-Fornal (ją polecam, bo do niej jeżdzę gdy trzeba:) gabinet tak średnio wyposarzony, ale ok
Jarosław Mika, ul.Bełchatowska 16/18, Częstochowa. niedrogo. gabinet malutki, ale lekarz z doświadczeniem, wytłumaczy i doradzi
no i feniks http://www.przychodniafeniks.pl/ gabinet naprawde super wypasiony, tylko trzeba uważac do kogo sie idzie polecam dr.Borkowską i dr.Piwnicką ni ceny wyższe ale idzie przeżyć zwłaszcza gdy potrzeba szybkich badań czy rentgena, no i dziewczyny często robią badania bo nie lubią leczyć w ciemno (dla mnie plus pomimo dodatkowych kosztów, no i nie oddają niewybudzonych po zabiegach zwierzaków co niestety nie jest normą)

zarzaneri

 
Posty: 230
Od: Pon lip 14, 2008 10:24
Lokalizacja: częstochowa

Post » Nie kwi 27, 2014 12:41 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

przypomniało mi się, że w feniksie robią od czasu do czasu konsultacje okulistyczne i chyba kardiologiczne kiedyś widziałam, ale to dopytać trzeba

zarzaneri

 
Posty: 230
Od: Pon lip 14, 2008 10:24
Lokalizacja: częstochowa

Post » Nie kwi 27, 2014 14:02 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

Słyszałam wiele dobrego o Feniksie, ale ostatnia nowina powaliła mnie i skutecznie zniechęciła do tych pań. Otóż koty nie mogą jeść surowego mięsa- takie słowa usłyszała znajoma jak była u nich na wizycie, dla mnie to dyskwalifikuje ten gabinet raz na zawsze, bo kto jak kto, ale żeby wet takie bzdury gadał? :roll:
Obrazek

monitomi

 
Posty: 1333
Od: Nie maja 03, 2009 20:10

Post » Nie kwi 27, 2014 14:13 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

nie wiem jak to teraz w tym nowym forum edytować post, więc piszę raz jeszcze :wink:
odnośnie dr Miki też słyszałam wiele dobrego, ale jeszcze osobiście do niego nie dotarłam, więc nie potrafię wydać swojej opinii.
Obrazek

monitomi

 
Posty: 1333
Od: Nie maja 03, 2009 20:10

Post » Nie kwi 27, 2014 14:27 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

monitomi pisze:Słyszałam wiele dobrego o Feniksie, ale ostatnia nowina powaliła mnie i skutecznie zniechęciła do tych pań. Otóż koty nie mogą jeść surowego mięsa- takie słowa usłyszała znajoma jak była u nich na wizycie, dla mnie to dyskwalifikuje ten gabinet raz na zawsze, bo kto jak kto, ale żeby wet takie bzdury gadał? :roll:


hmmm...dziwne....może pani znajoma coś źle usłyszała bo mnie tylko mówiły o wieprzowinie co do innych mięs to tylko , że muszą być bardzo świeże, a jesli nie ma pewności to sparzyć trzeba :) zreszta to sie i tyczy psów może nawet bardziej bo koty przynajmniej moje nieświeżego mieska nie ruszą, chocby było odemnie z talerza :twisted: ...

zarzaneri

 
Posty: 230
Od: Pon lip 14, 2008 10:24
Lokalizacja: częstochowa

Post » Nie kwi 27, 2014 15:51 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

Próba

mirkar7

 
Posty: 29
Od: Wto mar 24, 2009 12:58

Post » Pon kwi 28, 2014 10:50 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

zarzaneri pisze:przypomniało mi się, że w feniksie robią od czasu do czasu konsultacje okulistyczne i chyba kardiologiczne kiedyś widziałam, ale to dopytać trzeba


Co jakiś czas przyjeżdża tam na konsultacje z Krakowa okulista - dr Stefanowicz. Świetny specjalista.
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Sob wrz 06, 2014 16:46 Re: CZĘSTOCHOWA i okolice

Macie może pomysł, który z częstochowskich wetów zgodziłby się podać kotu chemię?
Leczymy sie okologicznie pod krakowem (kot ma chłoniaka nerek), w tym momencie chemię trzeba podawać co tydzien, a do naszej kliniki jest 2h w jedną stronę no i straszny stres dla kota już sama droga.
Więc szukamy kogoś na miejscu kto nie miałby obiekcji.
Będę wdzięczna za pomysły.

ennante

 
Posty: 114
Od: Pt sie 08, 2008 12:59

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości