REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lip 23, 2012 8:51 REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Witajcie tak jak w tytule:

GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WETERYNARZ W REWALU?

Proszę jeżeli ktoś coś wie niech pisze. Koleżanka jet tam i ma matkę z 3 kociętami chorymi :roll:
Chciałaby im jakoś pomóc. Chociaż immunodol, czy cokolwiek. :|
MIKUŚ
 

Post » Pon lip 23, 2012 8:51 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

W ogóle pewnie są tu też osoby z Rewala?
MIKUŚ
 

Post » Pon lip 23, 2012 8:58 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Nie wiem czy w tych nadmorskich miejscowościach są weterynarze. Na pewno jest w Kamieniu Pomorskim, Karnicy. Do Karnicy chyba najbliżej http://med24.pl/InformacjeKontaktowe.is ... rnice.html
ObrazekObrazek
Obrazek

neron

 
Posty: 1184
Od: Wto maja 29, 2012 14:06
Lokalizacja: Warszawa-Ząbki

Post » Pon lip 23, 2012 9:02 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18680
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon lip 23, 2012 9:11 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Dziękuję, chciałam się upewnić i żeby jeszcze parę innych osób to sprawdziło, ponieważ nie byłam pewna czy oby na pewno dobrze szukam 8)
MIKUŚ
 

Post » Pon lip 23, 2012 9:14 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

W tamtej okolicy z wetami bieda, także dzwoń do tych, którzy są ogłoszeni w necie. Jeśli w jakimś mieście nic nie wyskakuje to znaczy... że go tam nie ma :P
ObrazekObrazek
Obrazek

neron

 
Posty: 1184
Od: Wto maja 29, 2012 14:06
Lokalizacja: Warszawa-Ząbki

Post » Pon lip 23, 2012 9:26 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Swoja drogą jestem bardzo ciekawa kto działa w tamtejszych okolicach.
Jestem tego pewna że ktoś z forum tam mieszka, widziałam kiedyś u kogoś w miejscowości:Rewal

Fajnie by było ciachnąć te koty.
MIKUŚ
 

Post » Pon lip 23, 2012 9:59 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

w Rewalu nie ma weta, w Karnicach też nie. Najbliżej Gryfice i Trzebiatów. Swoje garażowe, którymi opiekuję się od niedawna wożę do Gryfic na ul. Śniadeckich.
Koleżanka mieszka w Rewalu czy jest tylko przejazdem?
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pon lip 23, 2012 10:09 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Nie mogę zmienić swojego postu :?

O tą przychodnię mi chodzi http://www.weterynarzgryfice.pl/
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pon lip 23, 2012 10:21 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

nelka83 pisze:w Rewalu nie ma weta, w Karnicach też nie. Najbliżej Gryfice i Trzebiatów. Swoje garażowe, którymi opiekuję się od niedawna wożę do Gryfic na ul. Śniadeckich.
Koleżanka mieszka w Rewalu czy jest tylko przejazdem?


Wiiwii jest na koloniach jako opiekun dzieciaków. I w obozowisku się te kociaki znajdują. Teraz póki wakacje i dzieci , to mają całkiem niezłe warunki, zawsze któreś coś wyniesie i nakarmi kociaki. Ale co potem, co za miesiąc, co we wrześniu z nimi będzie :(
Ewa będzie tam tylko jeszcze do środy :roll: A teraz się pochorowało towarzystwo KK.
MIKUŚ
 

Post » Pon lip 23, 2012 10:34 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Nie znam nikogo z Rewala kto dokarmiałby chociaż tamtejsze bezdomniaki, nie znam żadnego DT z tamtejszych rejonów i szczerze wątpię, że takowe są :( . Sterylkę można załatwić w gminie (o ile są jeszcze pieniążki na ten cel), ale papiery musi podpisać mieszkaniec gminy. Sterylizowałam dwa bezdomniaki z Pobierowa więc wiem jak to wygląda u nich. Co dalej z maluszkami - pojęcia nie mam. Może warto przejść się lub zadzwonić do Straży Gminnej, może coś pomogą (tel. do komendanta: tel/fax 91 38 49 030, kom. 669 190 559). Wiem, że gmina ma podpisaną umowę właśnie z podlinkowaną przychodnią.
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Czw lip 26, 2012 18:21 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Witam,
w dalszym ciągu szukam pomocy dla tych kociej mamy i kociaków - póki co, są w dobrym stanie: jedzą chętnie, poruszają się bez problemów, myją się - także te z cieknącymi oczami.
Na razie zaangażowałam znajomą, która jest wychowawcą na kolejnym turnusie (ale za 10 dni już jej tam nie będzie), żeby karmiła je regularnie. Ma dać znać, jeśli będzie się działo coś niepokojącego. Nie udało mi się zdobyć immunodolu (uprosiłam jedną z pokojowych by pojechała do Karnicy po pracy - pojechała, było już zamknięte - nikt nie poświęci pracy, żeby dostać leki dla "tylko kotów".
To są półdziczki, wzdragające się przed dotykiem, maluchy na widok wyciągniętych rąk uciekają pod deski. Matka także bardzo płochliwa.

Matka jest czarna, smukła, widać że długo karmiła, z białym krawacikiem.
Trzy czarne maluchy z krawacikami mają może 3 miesiące.
Jeden jest tygryskowy z białymi łapami i śliniakiem.
Jest jeszcze jeden, który trzyma się daleko od tamtych - pingwin 3-4-miesięczny - dowiedziałam się, że to dziecko kotki, która zginęła w wypadku na ulicy.
Na terenie ośrodka widziałam jeszcze dwa dorosłe koty, pręgowane - jeden to z pewnością kocur.

Proszę o pomoc!
Mogę poratować groszem, zrobić im ogłoszenia adopcyjne, posłać immunodol, ale muszę mieć pewność, że ktoś im go poda przez dwa tygodnie...
Obawiam się, że zabranie ich stamtąd nie będzie możliwe bez klatki-łapki, a im wcześniej tym lepiej... Na razie KK ma matka i dwoje z kociąt. Jeśli przejdzie w zapalenie płuc albo zrobią się nadżerki i przestaną jeść - już po kotach...
Koty wrocławskie polecają się do adopcji: http://www.kocizakatek.pl
Zapraszam na wątek Kociego Zakątka: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=154740

wiiwii

 
Posty: 2287
Od: Pt sty 13, 2012 17:33
Lokalizacja: Sosnowiec/Wrocław

Post » Czw lip 26, 2012 21:19 Re: REWAL - GDZIE JEST NAJBLIŻSZY WET?

Czy ktoś mógłby im pomóc?
MIKUŚ
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości